Filmiki - Zwierzęta

Domowy szop pracz Domowy szop pracz
Domowy szop pracz
17 sierpnia 2015
3754
Obejrzyj
Szopy trudno zaliczyć do zwierząt domowych, chociaż znane są głównie z tego, że buszują po przydomowych śmietnikach. Ten zwierzak trafił nieco lepiej, a aby się odwdzięczyć swoim gospodarzom postanowił zrobić małe pranie.
Tresowane szczury Tresowane szczury
Tresowane szczury
10 sierpnia 2015
1988
Obejrzyj
Szczury najczęściej kojarzone są z niebezpiecznymi szkodnikami, które lubią brudne i trudno dostępne miejsca. Naukowcy nie mają jednak wątpliwości co do tego, że wspomniane zwierzaki zaliczają się do jednych z najbardziej...
Niezwykły kot, który zna cztery języki Niezwykły kot, który zna cztery języki
Niezwykły kot, który zna cztery języki
5 sierpnia 2015
2863
Obejrzyj
Zmartwieniem wielu właścicieli kotów jest to czy zwierzak przyjdzie na "kici, kici" czy raczej pozostawi takie zawołanie bez reakcji. Kot z tego filmiku nauczył się rozróżniać dużo trudniejszych zwrotów i to w czterech językach!
Kichnięcie psiaka, które w kilka dni obejrzało miliony osób Kichnięcie psiaka, które w kilka dni obejrzało miliony osób
Kichnięcie psiaka, które w kilka dni obejrzało miliony osób
4 sierpnia 2015
8598
Obejrzyj
Jest coś niezwykłego w kichnięciu tego psiaka i to na tyle niezwykłego, że przez kilka dni filmik ma prawie 7 milionów obejrzeń, a ta liczba na pewno jeszcze będzie rosła!
Pies w klatce z lwami - Thug Life Pies w klatce z lwami - Thug Life
Pies w klatce z lwami - Thug Life
4 sierpnia 2015
2014
Obejrzyj
Jak może wyglądać życie psa w klatce z lwami? Czy będzie krótkie? A może zwierzaki się zaprzyjaźnią i stworzą jedną, wielką rodzinę?
Koty + lody = nom, nom, nom, nom, nom Koty + lody = nom, nom, nom, nom, nom
Koty + lody = nom, nom, nom, nom, nom
3 sierpnia 2015
2427
Obejrzyj
Czy koty lubią jeść lody? Niektóre jak widać tak i nie omieszkają przy tym zawzięcie mlaskać.
Niewidomy pies ze zderzakiem Niewidomy pies ze zderzakiem
Niewidomy pies ze zderzakiem
27 lipca 2015
2442
Obejrzyj
Ktokolwiek to wymyślił, trzeba przyznać, że pomysł był genialny. Pies będący bohaterem tego filmiku stracił wzrok w wyniku zaćmy. Zamontowany na obroży "zderzak" z pewnością oszczędził mu wielu kontuzji.
Tańcząca mewa Tańcząca mewa
Tańcząca mewa
20 lipca 2015
2468
Obejrzyj
Każdy z nas widział zapewne pokazy tresowanych zwierząt. Mimo tego wytresowanie mewy wydaje się bardzo oryginalnym sposobem, a nauczenie jej "tańca" wydawać by się mogło niemożliwe do wykonania. Mieszkańcowi Walii się to udało!
Bankomat jest nieczynny Bankomat jest nieczynny
Bankomat jest nieczynny
11 lipca 2015
2174
Obejrzyj
Grecy opatentowali nowe zabezpieczenie dla bankomatów, uniemożliwiające wypłatę pieniędzy. Od dzisiaj banki nie będą musiały się tłumaczyć przed klientami z limitów wypłat. Przed wami "KOT PIN".
Husky, który najadł się ciastek z marihuaną Husky, który najadł się ciastek z marihuaną
Husky, który najadł się ciastek z marihuaną
6 lipca 2015
2765
Obejrzyj
Przedstawiony na filmiku zwierzak, baraszkując po kuchennych półkach natrafił na nietypowe łakocie. Nietypowe dlatego, że zawierały marihuanę i wprowadziły go w nieco inny stan świadomości. Niecodziennie zachowanie zauważył...
Międzygatunkowa przyjaźń Międzygatunkowa przyjaźń
Międzygatunkowa przyjaźń
3 lipca 2015
2263
Obejrzyj
Przyjaźń lub jakakolwiek więź, którą można byłoby określić tym mianem, nie zna ograniczeń czy podziałów. Przed wami kilka przykładów ze świata zwierząt. Sprawdźcie i oceńcie sami!
Laserowa wojna zwierząt Laserowa wojna zwierząt
Laserowa wojna zwierząt
29 czerwca 2015
1637
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że żyjące wokół nas zwierzęta potrafią strzelać laserem lub miotać jego wiązkami poprzez otwarcie ust. Jakkolwiek brutalnie by to nie zabrzmiało, ich walki byłby wtedy niezmiernie widowiskowe. Przed wami...
Tam gdzie psy tyłkami szczekają Tam gdzie psy tyłkami szczekają
Tam gdzie psy tyłkami szczekają
19 czerwca 2015
2719
Obejrzyj
Z pewnością każdy z was zna powiedzenie zawarte w tytule i to w bardziej dosadnej wersji. Określa się tak oczywiście miejsca, do których cywilizacja dotarła tylko przypadkiem oraz czarne plamy na mapie zasięgu telefonii...
Grzeczne psinki Grzeczne psinki
Grzeczne psinki
11 czerwca 2015
2281
Obejrzyj
Z pewnością widzieliście już niejednokrotnie sztuczki realizowane przez sprytne czteronogi oraz pokazy wymagające ponadprzeciętnej tresury. Co powiecie po takim pokazie dyscypliny?
Jak dzikie zwierzęta zareagowały na własne odbicie? Jak dzikie zwierzęta zareagowały na własne odbicie?
Jak dzikie zwierzęta zareagowały na własne odbicie?
6 czerwca 2015
10142
Obejrzyj
Pewien francuski fotograf Xavier Hubert-Brierre postanowił wprowadzić w życie nietypowy pomysł. Podczas swojego pobytu w Gabonie skonstruował i umieścił w dziczy lustro sporych rozmiarów. Kamera uchwyciła reakcje zwierząt,...
Lis cieszy się ze swojej zdobyczy Lis cieszy się ze swojej zdobyczy
Lis cieszy się ze swojej zdobyczy
19 maja 2015
6327
Obejrzyj
Kiedy coś nam się uda jesteśmy szczęśliwi. W przypadku prawdziwych zwycięstw, często się śmiejemy. W związku z tym nie powinno być nic dziwnego w tym, że lis, który właśnie upolował gołębia też chciał podzielić się z innymi...
Idealny kamuflaż Idealny kamuflaż
Idealny kamuflaż
29 kwietnia 2015
2091
Obejrzyj
Zwyczajowo przyjęło się, że kameleony są mistrzami kamuflażu i potrafią wtopić się z otoczenie. Gotów jestem stwierdzić, że kameleony mogłyby brać korepetycje u tej ryby. Zachęcamy do obejrzenia!
Kot broniący swojego jedzenia Kot broniący swojego jedzenia
Kot broniący swojego jedzenia
28 kwietnia 2015
5645
Obejrzyj
Ten milutki kotek wyczuł, że jego miska, a konkretniej znajdujące się w niej jedzenie, jest zagrożone. Postanowił nie oddawać swojego przysmaku bez walki, nawet w obliczu kilku przeciwników.
Co robią psy, kiedy właściciela nie ma w domu? Co robią psy, kiedy właściciela nie ma w domu?
Co robią psy, kiedy właściciela nie ma w domu?
23 kwietnia 2015
2950
Obejrzyj
Zastanawialiście się co też psy mogą robić w domu, kiedy reszta domowników opuszcza go i udaje się do szkoły lub pracy? Oto filmik, na którym znajdziecie kilka przykładów. Zapraszamy do oglądania!
Lwi śmiech Lwi śmiech
Lwi śmiech
20 kwietnia 2015
5466
Obejrzyj
Możemy tylko przypuszczać co tak rozbawiło króla zwierząt. Wprowadzenie wegetariańskiego menu na Sawannie? Strajk antylop? Niezależnie od powodu musiał na chwilę porzucić królewski majestat i zwyczajnie się zaśmiać.
Atak goryla Atak goryla
Atak goryla
17 kwietnia 2015
3120
Obejrzyj
Trudno jest sobie wyobrazić walkę z dorosłym gorylem. Ten waży ponad 220 kg i najwidoczniej niezbyt spodobała mu się publiczność. Ciekawe jakby skończyło się te zajście gdyby trafił się większy okaz. Zapraszamy do oglądania!
Szympans eliminuje drona Szympans eliminuje drona
Szympans eliminuje drona
14 kwietnia 2015
3184
Obejrzyj
Dron nagrywający grupę małp został niespodziewanie zaatakowany przez jedną z nich. Nie był to zupełnie przypadkowy atak, ponieważ szympans zdawał się być przygotowanym na tę okoliczność. Oglądaliście "Planetę małp"? Zaczęło się.
Kompilacja psich niepowodzeń Kompilacja psich niepowodzeń
Kompilacja psich niepowodzeń
4 kwietnia 2015
5216
Obejrzyj
Kilka dni temu w internecie pojawił się filmik przedstawiający psa, który posiadał antytalent do łapania jedzenia w locie. Dzisiaj przedstawiamy wam drobną kompilację z wyczynami innych czworonogów, których plany nie do końca...
CarDog for Animals - W4rDoge (SA Wardega) CarDog for Animals - W4rDoge (SA Wardega)
CarDog for Animals - W4rDoge (SA Wardega)
2 kwietnia 2015
2519
Obejrzyj
Filmik przedstawia mini relację z akcji zorganizowanej przez SA Wardega, na rzecz pomocy zwierzętom. Samochód, który nawiązuje do filmu "Głupi i głupszy" oraz główny bohater przebrany w strój zwierzaka rusza karmić swoich...
Świetny pomysł na zabawę dla psa Świetny pomysł na zabawę dla psa
Świetny pomysł na zabawę dla psa
31 marca 2015
2681
Obejrzyj
Oto jak zapewnić zwierzakowi rozrywkę, a przy okazji przeprowadzić mu test na kreatywność i pomysłowość. Nagrodą jest oczywiście psia karma. Sprawdźcie sami, może wasz pies bawiłby się przy tym równie dobrze.
Ze starym psem takie numery nie przejdą Ze starym psem takie numery nie przejdą
Ze starym psem takie numery nie przejdą
30 marca 2015
2264
Obejrzyj
Życiowe doświadczenia często dają nam przewagę nad innymi. W przypadku psów najwidoczniej sprawa wygląda podobnie. Stary pies pokazuje młodemu kto tutaj rządzi, robiąc z niego "głupka" podczas zabawy w ganianego.
Niesprytny pies Niesprytny pies
Niesprytny pies
25 marca 2015
2681
Obejrzyj
Mocny chwyt zębami to jedna z "umiejętności", które mogłoby kojarzyć się nam z psami. Zwierzak przedstawiony na filmiku postanowił być oryginalny i tej umiejętności nie opanował. Przekonajcie się sami!
Wejście chyba się skurczyło Wejście chyba się skurczyło
Wejście chyba się skurczyło
23 marca 2015
2502
Obejrzyj
Kot z zauważalną nadwagą próbuje przedostać się do domu swoim wejściem. Obawiam się, że jeszcze kilka porcji domowego jedzonka i trzeba będzie nieco poszerzyć ten otwór. Zachęcam do obejrzenia tego krótkiego filmiku!
Dlaczego chihuahua nie biegają po śniegu? Dlaczego chihuahua nie biegają po śniegu?
Dlaczego chihuahua nie biegają po śniegu?
21 marca 2015
3234
Obejrzyj
Pewien Włoch postanowił zaprezentować dlaczego pieski chihuahua nie biegają po śniegu. Zachęcam do oglądania i zweryfikowania wyniku tego krótkiego eksperymentu.
Kocia karma Kocia karma
Kocia karma
20 marca 2015
1876
Obejrzyj
Kolejny filmik z serii "Co od siebie dajesz, to do Ciebie wraca". Tym razem, niedzielny gitarzysta postanowił pozbyć się swojego futrzanego kolegi i przejąć jego legowisko. Karma szybko się odwróciła.
Wiewiórczy skok Wiewiórczy skok
Wiewiórczy skok
19 marca 2015
1691
Obejrzyj
Zwinny zwierzak pokazuje swoją pomysłowość, ale także umiejętności akrobatyczne. Na myśl od razu przyszła mi gra Assassin's Creed. Obejrzyjcie i oceńcie sami.
Piątka kocie! Piątka kocie!
Piątka kocie!
18 marca 2015
1961
Obejrzyj
Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W tym filmiku zobaczycie, że koty też nie zostają mocno w tyle. W końcu nie każdy zwierzak przybije z Tobą "piątkę", kiedy wracasz do domu.
Atak z ukrycia Atak z ukrycia
Atak z ukrycia
17 marca 2015
2788
Obejrzyj
Skrzętnie zrealizowany plan: rozpracowana taktyka, kryjówka oraz sposób ataku. Ofiara nie miała żadnych szans. Jak widać, koty również mają swój sposób na "pranki" i żarty. Zachęcam do obejrzenia tego krótkiego filmiku!
Niespodzianka na rybach Niespodzianka na rybach
Niespodzianka na rybach
16 marca 2015
2969
Obejrzyj
Wędkarz stojący na brzegu dopisał do swojego konta kolejną zdobycz. Nie zdążył się nią jednak nacieszyć, ponieważ czteronożny obserwator całego zajścia, miał już inne plany.
Potwornie głodny kot Potwornie głodny kot
Potwornie głodny kot
15 marca 2015
2632
Obejrzyj
Do czego jest zdolny kto, który jest głodny? A chociażby do tego, żeby przebijać ściany!
Nie przyszła Nie przyszła
Nie przyszła
11 marca 2015
4576
Obejrzyj
Każdy kto zna te uczucie wie, że z tym nie ma żartów. Muzyka idealnie dopasowana do sytuacji, a i sam "amant" doskonale wpisał się w rolę. Sprawdźcie sami.