Filmiki - Śmieszne

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Szkoła II Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Szkoła II
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Szkoła II
6 lutego 2016
1263
Obejrzyj
Polscy producenci telewizyjni prześcigają się w coraz głupszych pomysłach i programach, którymi nadmiar wolnego czasu mają zabijać nasze babcie. "Szkoła" to zdecydowanie jeden z tych programów, a Niekryty Krytyk po raz kolejny...
Cyanide & Happiness: Podsłuch Cyanide & Happiness: Podsłuch
Cyanide & Happiness: Podsłuch
5 lutego 2016
2169
Obejrzyj
Podsłuchy i prowokacje to część policyjnej pracy, w szczególności dla policjantów pracujących pod przykrywką. Tym razem miało być podobnie, ale to przecież Cyanide & Happiness, tutaj nie mogło pójść z górki.
Matura to bzdura - przedsiębiorczość Matura to bzdura - przedsiębiorczość
Matura to bzdura - przedsiębiorczość
5 lutego 2016
1304
Obejrzyj
Martin Stankiewicz ponownie atakuje niewinnych przechodniów, potencjalnych maturzystów i zadaje im pytania, na które wydawałoby się, wszyscy lub przynajmniej większość powinna znać odpowiedź. Jak wygląda to w rzeczywistości?...
Czego nie robić w barze? Czego nie robić w barze?
Czego nie robić w barze?
4 lutego 2016
2390
Obejrzyj
Są miejsca i zachowania, które nigdy nie powinny iść z sobą w parze. Tym razem przeniesiemy się do baru/restauracji. Jak sądzicie, czego nie wypada robić w takich miejscach? Zapraszamy do oglądania!
Czego nie mówić na randce Czego nie mówić na randce
Czego nie mówić na randce
3 lutego 2016
1546
Obejrzyj
Walentynki coraz bliżej, więc warto przejść chociaż skrócony kurs z tego, czego nie powinno się mówić na randce. Rady mogą przydać się także tym już zaprawionym podrywaczom, więc zapraszamy do oglądania!
Dziecko i mały goryl Dziecko i mały goryl
Dziecko i mały goryl
2 lutego 2016
2237
Obejrzyj
Chcąc nie chcąc człowiek ma wiele wspólnego z małpą. Powstała w końcu wszystkim znana teoria ewolucji, w której oba te gatunki odgrywają kluczową rolę. Trudno nie znaleźć powiązań między naszymi gatunkami, szczególnie po...
Kolęda Kolęda "u Szwagra"
Kolęda "u Szwagra"
1 lutego 2016
4009
Obejrzyj
Szwagry na początku roku, w nierównej walce musi zmierzyć się z efektami sylwestrowego alkoholu, a później z wizytą księdza "po kolędzie". Oczywiście kłopot stanowiła tylko ta druga część. Zobaczcie jak wybrnęli z tej...
Wąs! Wąs! Wąs! Wąs! Wąs! Wąs!
Wąs! Wąs! Wąs!
1 lutego 2016
2508
Obejrzyj
Cyber Marian nie próżnuje i tym razem mamy okazję wrócić do klimatu rodem z hitu sprzed kilku lat "W aucie". Chociaż częstotliwość jego filmików znacznie się zmniejszyła, to trudno znaleźć lepszą jakość wykonania na polskiej...
Widziałaś tego typa? Widziałaś tego typa?
Widziałaś tego typa?
1 lutego 2016
1880
Obejrzyj
JeleniaMafia prowadzi poszukiwania tajemniczego Arka4000. Przypadkowi przechodnie będą współpracować czy może są w zmowie z tajemniczą postacią, ze szkolnej legitymacji? Sprawdźcie sami!
Jak powinna się skończyć ''Zemsta Sithów Jak powinna się skończyć ''Zemsta Sithów"?
Jak powinna się skończyć ''Zemsta Sithów"?
31 stycznia 2016
2207
Obejrzyj
Filmowe uniwersa pełne są błędów i niedociągnięć, które bezlitośnie wykorzystują "ludzie internetu". Tym razem na celownik trafiła III część Gwiezdnych Wojen. Oto jak powinna się ona skończyć, gdyby usunąć z niej wszystkie...
Ponad podziałami Ponad podziałami
Ponad podziałami
29 stycznia 2016
1966
Obejrzyj
Zdarzają się takie sytuacje, kiedy na chociaż na chwilę należy zakopać topór wojenny i połączyć siły, by stawić czoła wspólnemu wrogowi. Czasami takie kooperacje mogą być bardzo nietypowe.
LessAir - Just do Nothing LessAir - Just do Nothing
LessAir - Just do Nothing
29 stycznia 2016
2049
Obejrzyj
Początek roku to także początek i często koniec noworocznych postanowień. Wśród męskiej części najczęściej takim postanowieniem jest regularne ćwiczenie. Z zestawem marki LessAir ćwiczenia będą o wiele przyjemniejsze.
Poprawka ustna według studenta i profesora Poprawka ustna według studenta i profesora
Poprawka ustna według studenta i profesora
29 stycznia 2016
1719
Obejrzyj
Wielu licealistów stresuje się maturą, którą studenci przed sesją wspominają jako milutki epizod z dawnych czasów. W końcu co pół roku czeka ich średnio sześć takich matur. Nie wspominając o egzaminach poprawkowych... także...
Cyanide & Happiness: Bunker Blaster Cyanide & Happiness: Bunker Blaster
Cyanide & Happiness: Bunker Blaster
28 stycznia 2016
2033
Obejrzyj
Do sklepu z grami video wraca niezadowolony klient twierdząc, że jego gra nie działa. Wraz ze sprzedawcą postanawiają to sprawdzić na miejscu, a gra okazuje się dość nietypowym symulatorem...
Rosyjski sposób odmrażania schodów Rosyjski sposób odmrażania schodów
Rosyjski sposób odmrażania schodów
28 stycznia 2016
2199
Obejrzyj
Rosja to kraj magii i rzeczy, które nie dziwią jedynie elitarnego grona mieszkańców świata. Tym razem pokaz odmrażania schodów... wodą. Ktoś z obsługi tego banku bardzo nie lubi klientów lub jest bardzo głupi.
Gdyby ,,Gwiezdne Wojny Gdyby ,,Gwiezdne Wojny" miały czołówkę jak anime
Gdyby ,,Gwiezdne Wojny" miały czołówkę jak anime
27 stycznia 2016
1469
Obejrzyj
Anime, a po drugiej stronie internetu "chińskie bajki" mają dość charakterystyczny patent na tak zwane intro, czyli animację przed rozpoczęciem się odcinka. Oto jak wyglądałoby intro do Gwiezdnych Wojen, gdyby zrealizowano je w...
Titanic po hiszpańsku Titanic po hiszpańsku
Titanic po hiszpańsku
26 stycznia 2016
2159
Obejrzyj
Scenę "na drzwiach" pamiętają wszystkie osoby, które chociaż raz oglądały Titanica. Znany autor vines wpadł na pomysł stworzenia parodii tej sceny w hiszpańskojęzycznym, a konkretnie meksykańskim klimacie.
Konferencja przed walką Jon Jones vs Anthony Johnson Konferencja przed walką Jon Jones vs Anthony Johnson
Konferencja przed walką Jon Jones vs Anthony Johnson
26 stycznia 2016
1501
Obejrzyj
Napięcie oraz emocje na ważeniu oraz konferencji przed walkami to standard w najbardziej kontaktowych ze sportów. Wyobraźcie sobie jak to jest być osobą, która ewentualnie spięcie ma rozdzielić.
Szwagier shot: Bez sensu Szwagier shot: Bez sensu
Szwagier shot: Bez sensu
25 stycznia 2016
7123
Obejrzyj
Kolejny szybki "shot" od Szwagrów. Tym razem Antek przychodzi do Szwagra i serwuje mu listę pomysłów na wyrwanie się z nudy. Temu ewidentnie nic się nie chce i nawet puenta zagadki wychodzi jakaś dziwna...
Najgorętsze wideo sezonu Najgorętsze wideo sezonu
Najgorętsze wideo sezonu
23 stycznia 2016
4234
Obejrzyj
Smukła dziewczyna podczas zabaw w basenie? Czemu nie! Nie jesteśmy w końcu kapitanami Szwedzkiej reprezentacji. Często jednak sprawdza się powiedzenie, żeby nie chwalić dnia przed zachodem słońca.
Kochasz mnie? - Jeleniejaja Kochasz mnie? - Jeleniejaja
Kochasz mnie? - Jeleniejaja
22 stycznia 2016
2477
Obejrzyj
Ekipa Jeleniejaja jak zwykle w wysokiej formie. Ponownie ruszyli na podbój, by nieco poprawić humor robiącym zakupy oraz przypadkowym przechodniom. Serdecznie zapraszamy do oglądania!
Kylo Ren odkrywa co myślą o nim jego podwładni Kylo Ren odkrywa co myślą o nim jego podwładni
Kylo Ren odkrywa co myślą o nim jego podwładni
22 stycznia 2016
2154
Obejrzyj
"Szef jak szpieg" to program, w którym szef, po odpowiedniej charakteryzacji, dołącza do grona pracowników by dowiedzieć się co Ci o nim myślą. W tej parodii Kylo Ren dołącza do swojej załogi jako jeden z szeregowych techników.
Pomysłowe zabezpieczenie roweru Pomysłowe zabezpieczenie roweru
Pomysłowe zabezpieczenie roweru
22 stycznia 2016
2424
Obejrzyj
Stojący samotnie, niezabezpieczony rower to pokusa dla ludzi ze zbyt lepkimi dłoniami. Zabawa ich kosztem to może nie najlepszy sposób na edukację, ale z całą pewnością "elektryzująco" efektowny.
Cyanide & Happiness: fabryka dzieci Cyanide & Happiness: fabryka dzieci
Cyanide & Happiness: fabryka dzieci
21 stycznia 2016
2263
Obejrzyj
Z pewnością znacie historyjkę o tym, że małe dzieci zostają przyniesione przez bociana. Gdyby tak było, to musiałaby istnieć również jakaś fabryka lub magazyn dzieci, a w związku z tym pojawiałyby się także komplikacje.
Rasistowskie okulary Rasistowskie okulary
Rasistowskie okulary
20 stycznia 2016
3024
Obejrzyj
Nie da się ukryć, że ludzie danemu kolorowi skóry, ubiorowi lub pochodzeniu przypisują standardowy zestaw zachowań, wynikający ze stereotypów - często dość krzywdzących. W tym przypadku wszystko przez okulary.
Pierdząca gofrownica Pierdząca gofrownica
Pierdząca gofrownica
20 stycznia 2016
2378
Obejrzyj
Produkcja gofrów to nic nadzwyczajnie trudnego czy wciągającego. Tym razem jednak, to gofrownica urozmaica tę czynność... pierdzeniem. Zapraszamy do oglądania!
Kontrola chrześcijańsko-narodowa Kontrola chrześcijańsko-narodowa
Kontrola chrześcijańsko-narodowa
19 stycznia 2016
2252
Obejrzyj
Czasami warto spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość z przymrużeniem oka lub w krzywym zwierciadle. Ta produkcja powinna dość celnie trafić w powyższy kanon. Zapraszamy do oglądania!
Netflix w Polsce Netflix w Polsce
Netflix w Polsce
19 stycznia 2016
1423
Obejrzyj
Internet nie pozostawia suchej nitki na stacji Netflix po ich premierze w Polsce. Trudno znaleźć jakieś zalety oferowanego przez nich pakietu, który z resztą w znacznej większości nie jest nawet dostępny w języku polskim.
Szwagry: Krowy Szwagry: Krowy
Szwagry: Krowy
18 stycznia 2016
13547
Obejrzyj
Antek znalazł sobie dodatkową fuchę przy pilnowaniu krów. Nie byłby sobą, gdyby wszystko obyło się bez problemów. Na, a jak jest problem to kto lepiej go załatwi niż szwagier?
Zamieszkaj ze mną no i z moim mężem - JeleniaMafia Zamieszkaj ze mną no i z moim mężem - JeleniaMafia
Zamieszkaj ze mną no i z moim mężem - JeleniaMafia
18 stycznia 2016
2600
Obejrzyj
Myślisz, że jesteś w sieci anonimowy? Że Twoje komentarze nie zostawiają śladu? No to jesteś w błędzie! Jelenia Mafia prawdopodobnie już ma Cię na celowniku!
Zmieści się czy nie? Zmieści się czy nie?
Zmieści się czy nie?
16 stycznia 2016
2354
Obejrzyj
Trzymająca w napięciu historia o mijaniu się samochodu i ciężarówki. Filmik należy obejrzeć do końca, bo w innym wypadku efekt całkowicie ulatuje. Na końcu mała niespodzianka.
Składakiem na Dakar Składakiem na Dakar
Składakiem na Dakar
15 stycznia 2016
1358
Obejrzyj
Czym jest rajd Paryż - Dakar chyba nie trzeba nikomu przypominać. Najbliższa edycja może być o tyle wyjątkowa, że Cyber Marian postanowił pokonać ów dystans... na składaku!
Chłopczyk smakuje bekonu po raz pierwszy Chłopczyk smakuje bekonu po raz pierwszy
Chłopczyk smakuje bekonu po raz pierwszy
15 stycznia 2016
1735
Obejrzyj
Cóż z kulinariów może sprawić większą radość niż kawałek wysmażonego mięska? Ten chłopiec całym sobą pokazuje, że nic, a wszystko to z dziecięcą szczerością i beztroską.
Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka
Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka
14 stycznia 2016
2425
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że jesteście reporterem i pytacie kogoś o zdarzenia, które miały miejsce przy okazji pożaru. Tymczasem ta osoba odpowiada wam jakby czytała scenariusz rozmowy i to wymieniając na zmianę uczestników dialogów...
Cyanide & Happiness: podróż w przeszłość Cyanide & Happiness: podróż w przeszłość
Cyanide & Happiness: podróż w przeszłość
14 stycznia 2016
1648
Obejrzyj
Już niebawem, dzięki Facebookowi możliwe będzie dokonywanie pewnego rodzaju podróży w czasie. Nie wszystko jednak powinniśmy zamieszczać w swoim profilu. Z tego i kilku jeszcze innych tematów śmieje się ekipa Cyanide. Wyszło...
Wypowiedzenie znajomości Wypowiedzenie znajomości
Wypowiedzenie znajomości
14 stycznia 2016
1425
Obejrzyj
A co gdybyś mógł wręczyć jakiemuś niechcianemu lub drętwemu znajomemu wypowiedzenie znajomości? Znalazłbyś na liście znajomych kogoś, komu chętnie byś je wręczył? Oto przykładowe spotkanie, gdyby coś takiego mogło istnieć!