Tag cenzura - śmieszne filmiki

Rozmowy cenzurowane Rozmowy cenzurowane
Rozmowy cenzurowane
4 września 2015
3225
Obejrzyj
Cenzura w wypowiedzi, wstawiona nawet przy zwykłym słowie, często zmienia kontekst, w jakim taką wypowiedź możemy odebrać. Na celownik zostali wzięci polscy celebryci i aktorzy. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami!
Historia bez cenzury - Wikingowie Historia bez cenzury - Wikingowie
Historia bez cenzury - Wikingowie
1 września 2015
1626
Obejrzyj
Jak wyglądałby stereotypowy wiking? Niezależnie od tego ile osób byśmy zapytali, znaczna większość odpowiedzi pewnie by się pokrywała. Jak natomiast było w rzeczywistości? Przekonajcie się sami!
Zabawne reklamy, które nie przeszły cenzury [HIT] Zabawne reklamy, które nie przeszły cenzury [HIT]
Zabawne reklamy, które nie przeszły cenzury [HIT]
27 listopada 2014
7310
Obejrzyj
Zanim jakakolwiek reklama trafi do telewizji najpierw musi przejść przez cenzurę. Niekiedy reklamodawców poniesie fantazja i niestety ich reklama nie może być pokazana w publicznej telewizji... Dlatego ekipa YesFunnyYes...
Ocenzurowany Ocenzurowany "Gdzie jest Nemo"
Ocenzurowany "Gdzie jest Nemo"
19 marca 2014
7827
Obejrzyj
Co z filmami dla dzieci może zrobić niepotrzebna cenzura? To bardzo proste, może zamienić je w plejadę dziwnych sytuacji i niedomówień. Więcej Wam nie zdradzimy, więc lepiej sami przekonajcie się, jak wygląda ocenzurowany...
Cenzura - Polimaty Cenzura - Polimaty
Cenzura - Polimaty
26 kwietnia 2013
2113
Obejrzyj
Polimaty tym razem postanowił zaprezentować nam historię cenzury. Od czasów starożytnych, po XX wiek - będziecie mogli zapoznać się z tym o czym w szkole nie uczą.
Niepotrzebna cenzura Niepotrzebna cenzura
Niepotrzebna cenzura
4 lipca 2009
7106
Obejrzyj
Kompilacja filmików przedstawiających niepotrzebnie zastosowaną cenzurę w telewizji. W polskiej telewizji takie wypowiedzi nie zdarzają się zbyt często.