Tag dzieci - śmieszne filmiki

Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi
Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi
2 października 2015
7016
Obejrzyj
Dzięki ukrytej kamerze i naturalnej podejrzliwości kobiet, pewna Pani dowiedziała się jak wygląda opieka nad dziećmi w wykonaniu jej męża. Co uchwyciła kamera? Przekonajcie się sami!
Czego NIE mówią: Rodzice #2 Czego NIE mówią: Rodzice #2
Czego NIE mówią: Rodzice #2
8 września 2015
1885
Obejrzyj
Każdy z nas, zna charakterystyczne zwroty, którymi operują nasi rodzice w niektórych sytuacjach. To druga porcja tych powiedzeń przedstawiona przez Abstrachuje w negatywie. Jak im się to udało tym razem? Sprawdźcie sami!
Pirat drogowy prawie zmiótł trójkę dzieci Pirat drogowy prawie zmiótł trójkę dzieci
Pirat drogowy prawie zmiótł trójkę dzieci
7 maja 2015
1893
Obejrzyj
Szkolny autobus podjechał po dzieci na przystanek, co nietypowe, przystanek na środku drogi. Jakiś szalony kierowca postanowił minąć autobus od strony przystanku przez co, o mały włos, nie zabiłby całej trójki.
Zakonnik radzi: nie posyłajcie dzieci do szkoły Zakonnik radzi: nie posyłajcie dzieci do szkoły
Zakonnik radzi: nie posyłajcie dzieci do szkoły
16 kwietnia 2015
1763
Obejrzyj
Mieliście już okazję oglądać na naszej stronie wypowiedź tego zakonnika dotyczącą kupowania dzieciom zabawek. Dzisiejszy temat dotyczy wczesnej edukacji oraz absurdów z nią związanych.
Dzieci nie pozwalają pograć w Battlefielda Dzieci nie pozwalają pograć w Battlefielda
Dzieci nie pozwalają pograć w Battlefielda
19 sierpnia 2014
2349
Obejrzyj
Nagrajcie się póki możecie, bo kiedy na świat przyjdą Wasze dzieci to sprawa nie będzie już tak prosta. Wystarczy posłuchać pewnego tatę dwójki szkrabów, który nie do końca może się zrelaksować przy swoich ulubionych grach.
Ukryta kamera - zobacz co mam pod płaszczem Ukryta kamera - zobacz co mam pod płaszczem
Ukryta kamera - zobacz co mam pod płaszczem
5 sierpnia 2014
7174
Obejrzyj
Oryginalna, ale też nieco dziwna ukryta kamera. Facet podbiega do dzieci i rozchyla płaszcz. Na szczęście pod płaszczem wszystko jest zakryte. Reakcja rodziców na ogół wzorowa, nikt nie zastrzelił żartownisia.
Zemsta ojca na dzieciakach Zemsta ojca na dzieciakach
Zemsta ojca na dzieciakach
15 lipca 2014
5009
Obejrzyj
Pilnujcie się i drżyjcie, żeby nigdy nie zadzierać z własnym tatą. Nie wiemy co zrobiły te dzieciaki, ale od razu widać, że to był misternie skonstruowany plan. Zobaczcie sami.
Sposób na podryw Sposób na podryw
Sposób na podryw
11 lipca 2014
3126
Obejrzyj
Co trzeba zrobić, żeby dziewczyny wręcz się za nami uganiały? Cóż, ten chłopiec rozwiązał tę odwieczną zagadkę w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko dobry ubiór, fura i białogłowe same do nas przybiegną. Zobaczcie sami.
Najlepsze wpadki dzieciaków Najlepsze wpadki dzieciaków
Najlepsze wpadki dzieciaków
7 lipca 2014
2660
Obejrzyj
W pewnym wieku każdy z nas ma mnóstwo głupich pomysłów, które z chęcią realizuje. Kiedyś ich realizacja zostawała między znajomymi, ale w dobie internetu można zobaczyć jakie głupoty wyprawiają dzieciaki. Zobaczcie doskonałą...
Jak tyrać dzieci Jak tyrać dzieci
Jak tyrać dzieci
3 lipca 2014
4492
Obejrzyj
Kolejny genialny materiał od chłopaków z Abstrachuje! Specjalnie dla Was coś co pozwoli Wam odszyfrować zachowania rodziców czyli... poradnik jak tyrać dzieci! Dzięki jego tajnikom poznacie wszystkie techniki jakie rodzice...
Śmieszne dzieci Śmieszne dzieci
Śmieszne dzieci
15 maja 2014
21457
Obejrzyj
Dzieci to kupa kłopotów, kupa wyrzeczeń i mnóstwo kupy w pieluchach... Poza oczywiście tymi wszystkimi kupami pozostaje jeszcze kupa śmiechu i zabawy. W końcu nie ma nikogo szczęśliwszego niż dziecko. Zobaczcie sami...