Tag klan - śmieszne filmiki

Mycie rąk na sucho Mycie rąk na sucho
Mycie rąk na sucho
17 kwietnia 2014
1630
Obejrzyj
W polskich serialach często ulokowana jest chamska reklama, albo mamy do czynienia z bzdurnymi sytuacjami. Tym razem mamy do czynienia z drugą opcją, no chyba że mycie rąk na sucho, to jakaś forma reklamy. Zresztą zobaczcie...
Maciek z Klanu chce piwo! Maciek z Klanu chce piwo!
Maciek z Klanu chce piwo!
19 listopada 2013
3431
Obejrzyj
Nie wiem co się stało z naszym Maćkiem, ale od czasu przygód w łazience cały czas nas zaskakuje. Tym razem robi awanturę o ulubiony trunek panów spod sklepu. Co się stało? Bynajmniej to nie łazienka jest zamknięta. Zobaczcie sami.
Martyna Martyna "ratuje życie" Maćkowi
Martyna "ratuje życie" Maćkowi
6 maja 2012
2725
Obejrzyj
Klan ma już dosyć tragedii na jakiś czas, od czasu śmierci Ś.p Ryszarda nie minęło duzo czasu. Dzięki bogu, że istnieją jeszcze tacy bohaterowie jak Martyna, którzy potrafią poświęcić się, aby walczyć ze złem i ponurymi...
Maciek z Klanu wpada w szał i rozbija monitor Maciek z Klanu wpada w szał i rozbija monitor
Maciek z Klanu wpada w szał i rozbija monitor
23 stycznia 2012
3871
Obejrzyj
Nasz bohater podczas internetowej rozmowy z dziewczyną dostrzega u niej innego chłopaka. Nie pozostaje mu nic innego, jak chwycić za klawiaturę i dać upust nagromadzonym emocjom.
Rysiek i Maciek kolędują na imprezie Rysiek i Maciek kolędują na imprezie
Rysiek i Maciek kolędują na imprezie
21 stycznia 2011
4899
Obejrzyj
Rysiek i Maciuś próbują uciszyć imprezę. Na pierwszy ogień idzie syn jako ten najtwardszy z całej rodziny. Tyły obstawia Rysiek, który po akcji w agencji towarzyskiej zyskał nieco pewności siebie.