Tag koniec - śmieszne filmiki

Jak powinna się skończyć ''Zemsta Sithów Jak powinna się skończyć ''Zemsta Sithów"?
Jak powinna się skończyć ''Zemsta Sithów"?
31 stycznia 2016
2188
Obejrzyj
Filmowe uniwersa pełne są błędów i niedociągnięć, które bezlitośnie wykorzystują "ludzie internetu". Tym razem na celownik trafiła III część Gwiezdnych Wojen. Oto jak powinna się ona skończyć, gdyby usunąć z niej wszystkie...
Wypowiedzenie znajomości Wypowiedzenie znajomości
Wypowiedzenie znajomości
14 stycznia 2016
1407
Obejrzyj
A co gdybyś mógł wręczyć jakiemuś niechcianemu lub drętwemu znajomemu wypowiedzenie znajomości? Znalazłbyś na liście znajomych kogoś, komu chętnie byś je wręczył? Oto przykładowe spotkanie, gdyby coś takiego mogło istnieć!
Best of WTF 2015 Best of WTF 2015
Best of WTF 2015
5 stycznia 2016
1810
Obejrzyj
Są zachowania tak dziwne, tak głupie oraz tak niecodzienne, że czasami trudno znaleźć słowa opisujące je najlepiej. Spośród filmików z takimi scenami wybrano te najlepsze by stworzyć podsumowanie roku 2015go!
10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą 10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą
10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą
1 stycznia 2016
1963
Obejrzyj
Wszyscy lubią wycieczki szkolne, szczególnie te, które mają miejsce w godzinach lekcyjnych. Niestety, świat zna wiele przypadków, kiedy takie wycieczki zamieniły się w prawdziwą katastrofę.
Kompilacja najlepszych wypadków: Listopad 2015 - MonthlyFails Kompilacja najlepszych wypadków: Listopad 2015 - MonthlyFails
Kompilacja najlepszych wypadków: Listopad 2015 - MonthlyFails
5 grudnia 2015
1724
Obejrzyj
Najnowsza kompilacja od MonthlyFails, podsumowująca ostatni tydzień listopada. Jakie, nieudane lub nieprzemyślane pomysły udało się tym razem uchwycić kamerom? Przekonajcie się sami!
Zjazd do stancji benzynowej w wersji Rosyjskiej Zjazd do stancji benzynowej w wersji Rosyjskiej
Zjazd do stancji benzynowej w wersji Rosyjskiej
18 listopada 2015
1808
Obejrzyj
Często możemy oglądać absurdy budownicze w wykonaniu rodowitych projektantów oraz samych budowniczych. W Rosji takie pomyłki też byłby śmieszne, gdyby nie fakt, że najczęściej są także śmiertelnie niebezpieczne.
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - zakończenie, na które wszyscy czekali
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - zakończenie, na które wszyscy czekali
20 stycznia 2014
3170
Obejrzyj
Ten filmik streszcza całą, wielogodzinną opowieść w ciągu kilku minut i jednocześnie tworzy zakończenie, które faktycznie jest prawdziwym zakończeniem. Zalecane jest obejrzenie Hobbita, dla pełnego zrozumienia tego filmiku.
Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu
Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu
18 września 2013
2245
Obejrzyj
We Wrocławiu kierowca z rybką na tylnej klapie ostrzega nas przed wydarzeniami, które mają niedługo nastąpić. Ostrzegamy Was, żebyście byli ostrzeżeni i nie mówili, że nie ostrzegaliśmy.
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma? Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
1 czerwca 2013
2733
Obejrzyj
Obecnie produkowane auta nie są zbyt wytrzymałe. Reklama nowego Dodge Charger'a sugeruje, że ten jest w stanie przetrwać nawet w ciężkich warunkach. Tą reklamę polecamy szczególnie fanom post-apokaliptycznych klimatów.
Igrzyska Śmierci - jak powinny się skończyć Igrzyska Śmierci - jak powinny się skończyć
Igrzyska Śmierci - jak powinny się skończyć
5 marca 2013
3579
Obejrzyj
Jeden z hitów ostatnich czasów - Igrzyska Śmierci, musiał także trafić do przeróbki. Zdziwiła was momentami pokrętna logika filmu? Tu możecie zobaczyć wszystkie 'genialne' pomysły twórców.
Krzyk - jak powinien się skończyć Krzyk - jak powinien się skończyć
Krzyk - jak powinien się skończyć
4 marca 2013
2248
Obejrzyj
Kolejna wersja alternatywna filmu - tym razem jest to "Krzyk". Wyśmianie absurdów filmów grozy nie stanowi wielkiego wyzwania, ale warto sprawdzić tę produkcję ze względu na jej uniwersalny charakter.
Szczęki - jak powinny się skończyć Szczęki - jak powinny się skończyć
Szczęki - jak powinny się skończyć
3 marca 2013
2558
Obejrzyj
Kolejny odcinek z serii jak powinien się skończyć film. Tym razem na warsztat wzięto hit "Szczęki". Wszelkie absurdy walki z wielkim rekinem możecie zobaczyć właśnie w tej produkcji.
Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć
Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć
2 marca 2013
1836
Obejrzyj
Mały bonus do filmu Mroczny Rycerz Powstaje. Czy miasto ma wylecieć w powietrze? Co z bombą? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w tym filmiku.
Avatar - jak powinien się skończyć Avatar - jak powinien się skończyć
Avatar - jak powinien się skończyć
1 marca 2013
4484
Obejrzyj
Po obejrzeniu Avatara nadal masz pytania? Ten filmik porusza wiele kwestii, które pewnie i Ciebie zaskoczyły podczas oglądania kinowego hitu.
Titanic - Jak powinien się skończyć Titanic - Jak powinien się skończyć
Titanic - Jak powinien się skończyć
27 lutego 2013
7788
Obejrzyj
Alternatywne spojrzenie na prawdziwy kinowy hit - "Titanic". Absurdów w oryginale nie brakowało, a więc i w tym filmiku znajdziecie sporo 'kwiatków' wyśmianych w odpowiedni sposób.
Zmierzch - jak to powinno się skończyć Zmierzch - jak to powinno się skończyć
Zmierzch - jak to powinno się skończyć
26 lutego 2013
3206
Obejrzyj
Kolejny odcinek serii - Jak to powinno się skończyć. Tym razem na warsztat wzięto "Zmierzch" i pokazano absurdy produkcji Hollywood.