Tag laser - śmieszne filmiki

Najbardziej wypasiony miecz świetlny Najbardziej wypasiony miecz świetlny
Najbardziej wypasiony miecz świetlny
17 stycznia 2016
2347
Obejrzyj
Dla hobbystów oraz cosplayereów powstało już wiele wersji świetlnych mieczy, które miałyby dopełniać strój każdego jedi. Żaden z nich nie wypadał natomiast tak rewelacyjnie jak ten.
Kot w czapce Mikołaja Kot w czapce Mikołaja
Kot w czapce Mikołaja
24 grudnia 2015
2961
Obejrzyj
Z pewnością wiecie jak koty reagują na czerwoną kropkę lasera i do czego są gotowe by tylko ją "złapać". Okazuje się, że tego rodzaju zabawa, nie jest szczytem sadyzmu. Kota można ubrać np. w czapkę Mikołaja.
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mopa Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mopa
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mopa
22 grudnia 2015
2697
Obejrzyj
Premiera najnowszych Gwiezdnych Wojen już za nami, ale gorąca atmosfera z tym związana wydaje się nie stygnąć. Tym razem za parodię wzięła się ekipa z kanału Jeleniejaja. Zapraszamy!
Kiedy jestem znudzony i nie mogę spać Kiedy jestem znudzony i nie mogę spać
Kiedy jestem znudzony i nie mogę spać
22 października 2015
2264
Obejrzyj
Z pewnością każdemu z was zdarzyło się nudzić podczas bezsennego wieczoru lub nocy. Ktoś zza wschodniej granicy cierpiał na podobne dolegliwości, ale znalazł sobie bardzo ciekawe zajęcie aby umilić sobie czas.
Laserowa wojna zwierząt Laserowa wojna zwierząt
Laserowa wojna zwierząt
29 czerwca 2015
1655
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że żyjące wokół nas zwierzęta potrafią strzelać laserem lub miotać jego wiązkami poprzez otwarcie ust. Jakkolwiek brutalnie by to nie zabrzmiało, ich walki byłby wtedy niezmiernie widowiskowe. Przed wami...
"Laserowa" sztuka nowoczesna
"Laserowa" sztuka nowoczesna
15 czerwca 2015
1763
Obejrzyj
Jesteś tak brzydki, że mógłbyś być dziełem sztuki nowoczesnej - mawiał sierżant Hartman z "Full metal jacket". W przypadku tego filmiku nowoczesność podniesiona została do kwadratu, a efekt końcowy jest niesamowity. Sprawdźcie...
Laser domowej roboty Laser domowej roboty
Laser domowej roboty
10 czerwca 2015
2511
Obejrzyj
Gdyby ktoś wam powiedział, że zbudował w garażu miotacz laserów, to pewnie parsknęlibyście śmiechem i popukali się w głowę. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to niemożliwe. Przed wami młody wynalazca oraz jego wynalazek,...
Jak strollować kota Jak strollować kota
Jak strollować kota
20 listopada 2014
4032
Obejrzyj
Za wszystkie kocie złośliwości w końcu przyszedł czas na zemstę. Jeśli futrzak Was dobija, to ten pomysł może się przydać. Wystarczy laser, folia spożywcza, no i oczywiście ofiara trollingu.
Kot z laserem na głowie Kot z laserem na głowie
Kot z laserem na głowie
3 września 2014
2350
Obejrzyj
Plan, którego nie powstydziłby się największy mistrz wszelkiego zła... Czyli połączenie lasera i typowego domowego koteła! Brzmi to bardziej jak pomysł na perpetum mobile, ale grunt że jest zabawnie.
Snajper polujący na przystanku Snajper polujący na przystanku
Snajper polujący na przystanku
7 kwietnia 2014
8938
Obejrzyj
Każdy kraj ma swoje rodzaje żartów. Nasi rodzimi youtuberzy kochają wkręcać ludzi na różne podchwytliwe rzeczy, albo podteksty. Japonia ma swoje dziwaczne dowcipy, zaś Brazylia... W Brazylii nie bawią się w lekkie dowcipy i od...
Najnowszy sposób na obudzenie kumpla Najnowszy sposób na obudzenie kumpla
Najnowszy sposób na obudzenie kumpla
7 marca 2014
3135
Obejrzyj
Jest dużo sposobów na to, żeby kogoś obudzić, ale użycie psa i lasera na pewno należy do tych najbardziej oryginalnych. Zauważcie ile zalet wynika z zastosowania takiej pobudki. Pies się nabawi i wyszaleje, a Wy będziecie mieć...
Ten chłopak po raz pierwszy widzi kropkę laserową Ten chłopak po raz pierwszy widzi kropkę laserową
Ten chłopak po raz pierwszy widzi kropkę laserową
18 lutego 2014
3278
Obejrzyj
Myślicie, że tylko koty uganiają się za kropką laserową? A co jeśli Wam powiem, że ludzie, którzy widzą ją po raz pierwszy też?
Laser skierowany w ognisko Laser skierowany w ognisko
Laser skierowany w ognisko
1 sierpnia 2013
2438
Obejrzyj
Nawet w czasie letnich wypadów na ognisko można zaskoczyć znajomych. Zobaczcie jakie niezwykłe efekty świetlne może spowodować laser skierowany na ognisko.
Automatyczny laser do zabawy z kotem Automatyczny laser do zabawy z kotem
Automatyczny laser do zabawy z kotem
29 lipca 2013
2666
Obejrzyj
To urządzenie jest dla Ciebie jeśli Twój kot ma za dużo energii, a Ty nie masz ochoty się z nim bawić. Zobaczcie jak działa automatyczny laser. Wasze pupile będą zachwycone.
Rybka i laser Rybka i laser
Rybka i laser
28 czerwca 2013
2182
Obejrzyj
Widzieliśmy już koty ochoczo biegające za laserem. Czas teraz poprzyglądać się pewnej rybce goniącej czerwony punkt. Polecamy nie tylko właścicielom rybek akwariowych.
Galaktyczne lektury - Grunwald przyszłości Galaktyczne lektury - Grunwald przyszłości
Galaktyczne lektury - Grunwald przyszłości
15 czerwca 2013
3672
Obejrzyj
Jak wyglądałaby bitwa pod Grunwaldem, gdyby działa się w przyszłości? Zapraszamy do obejrzenia najnowszej kreskówki. Pojawiają się lasery, statki kosmiczne i lombard więc warto zobaczyć.