Tag mężczyzna - śmieszne filmiki

5 sposobów na... męski świat 5 sposobów na... męski świat
5 sposobów na... męski świat
5 maja 2016
4433
Obejrzyj
Przed wami lista pięciu ciekawych pomysłów na gadżety wprost z "męskiego świata", czyli takie, które mogłyby przydać się przy piątkowym wieczorze spędzanym z kolegami lub przy chwili relaksu z piwkiem... na przykład w hamaku.
Apropo Defacto - Wspomnienia Apropo Defacto - Wspomnienia
Apropo Defacto - Wspomnienia
29 grudnia 2015
1477
Obejrzyj
Każdy internauta, który ekspresowo dołączył do grona osób lubiących Pana Wiesława Wszywkę może odetchnąć z ulgą, bo chociaż sławna seria z jego udziałem zniknęła z sieci, to nie zaprzestaje on internetowej działalności.
Dlaczego większość wynalazców to mężczyźni? Dlaczego większość wynalazców to mężczyźni?
Dlaczego większość wynalazców to mężczyźni?
25 grudnia 2015
2201
Obejrzyj
Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w większości wypadków wynalazcami byli mężczyźni, to przygotowaliśmy dla was "video-podpowiedź". Zapraszamy do oglądania.
Dlaczego w Dlaczego w "1 z 10" jest więcej mężczyzn, niż kobiet?
Dlaczego w "1 z 10" jest więcej mężczyzn, niż kobiet?
4 listopada 2015
2419
Obejrzyj
Pan Tadeusz Sznuk, czyli prowadzący programu "Jeden z dziesięciu" często słyszy pytanie "Dlaczego w programie występuje więcej mężczyzn, niż kobiet?". Odpowiada niewinnie, ale jednocześnie całkowicie wyczerpuje temat.
Bezdomny mężczyzna gra na pianinie Bezdomny mężczyzna gra na pianinie
Bezdomny mężczyzna gra na pianinie
6 lipca 2015
2926
Obejrzyj
Mieszkańcy amerykańskiego miasteczka Sarasota, jakiś czas temu uchwycili scenę, kiedy bezdomny mężczyzna gra na pianinie. Jak stwierdził główny bohater tego filmiku: "Muzyka podtrzymuje go na duchu i pozwala przetrwać".
Kobiety vs Mężczyźni Kobiety vs Mężczyźni
Kobiety vs Mężczyźni
17 czerwca 2015
3008
Obejrzyj
Jak w danej sytuacji zachowują się kobiety, a jak mężczyźni? Czy odwieczny konflikt wynikający z różnych charakterów i usposobień ma swoje przełożenie w rzeczywistości? Kilka podpowiedzi znajdziecie w tym filmiku.
Kopsnij drina: Wielki test drinków Kopsnij drina: Wielki test drinków
Kopsnij drina: Wielki test drinków
10 czerwca 2015
2255
Obejrzyj
Najnowsza część serii "Kopsnij drina". Tym razem Pan Wiesław postanowił przetestować gotowe, butelkowane drinki - czy jak to ujął sam degustator "oranżadki". Co ma do powiedzenia ekspert? Sprawdźcie sami!
Cała prawda o mężczyznach Cała prawda o mężczyznach
Cała prawda o mężczyznach
22 maja 2015
2423
Obejrzyj
AbstrachujeTV i ich najnowsza produkcja. Tym razem mamy okazję obejrzeć reportaż przedstawiający całą prawdę o polskich mężczyznach. Trafiacie w kanon czy może łamiecie stereotyp?
Zakręcony Jacek Zakręcony Jacek
Zakręcony Jacek
15 maja 2015
2286
Obejrzyj
Program "Jeden z dziesięciu" wciąż pozostaje jednym z niewielu programów, w których rzeczywiście liczy się wiedza posiadana przez uczestnika. Okazuje się, że i w tym programie mogą zdarzyć się "wpadki".
Zaskakujący występ w azjatyckim Zaskakujący występ w azjatyckim "Mam talent"
Zaskakujący występ w azjatyckim "Mam talent"
22 kwietnia 2015
15077
Obejrzyj
Występy w programie "Mam talent" niejednokrotnie zaskakiwały widzów. Czasami wprawiały w osłupienie, kiedy indziej wzruszały. Takiego występu ten program chyba jeszcze nie widział. Sprawdźcie sami!
Gejowskie chwile Gejowskie chwile
Gejowskie chwile
17 listopada 2014
4188
Obejrzyj
W życiu każdego faceta mogą zdarzyć się sytuacje, które nie do końca mu odpowiadają. Sąsiedztwo przy pisuarach, przytulania przy wspólnym spaniu, albo... upuszczone mydło. Jahaha pokaże Wam wszystkie te dziwne sytuacje, byście...
Jak nie wyjeżdżać z garażu Jak nie wyjeżdżać z garażu
Jak nie wyjeżdżać z garażu
28 października 2014
2448
Obejrzyj
Nie tylko panie mają problemy za kółkiem. Niekiedy panowie również się gubią w odmętach logicznego myślenia i sami popełniają różne głupoty. Najlepszym przykładem niech będzie ten jegomość, który wyraźnie ignoruje bramę...
Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy
Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy
8 października 2014
2225
Obejrzyj
Tak realistycznej animacji jeszcze na pewno nie widzieliście. Artysta Chris Jones stworzył coś, co zaciera granicę pomiędzy naszym światem, a rzeczywistością wirtualną. Trudno uwierzyć, że coś takiego można uzyskać przy pomocy...
Odpowiedzi na męskie pytania Odpowiedzi na męskie pytania
Odpowiedzi na męskie pytania
17 kwietnia 2014
3593
Obejrzyj
Wiadomo, że mężczyźni sporo myślą o bardzo ważnych sprawach. Na przykład ile można wyżyć pijąc jedynie piwo, albo czy kupa może uratować komuś życie. Takie pytanie bardzo poważnie traktują chłopaki z Abstrachuje i postanowili...
Dwóch co chciało wynieść wannę Dwóch co chciało wynieść wannę
Dwóch co chciało wynieść wannę
26 lutego 2014
3143
Obejrzyj
Zbieranie złomu to nie łatwy kawałek chleba i pod żadnym pozorem nie można się śmiać z ludzi, którzy są zmuszeni to robić. No chyba, że są strasznie nachlani i próbują nieść we dwóch wannę z marnym skutkiem. Zobaczcie, jak im...
Nie podskakuj do dziewczyny Nie podskakuj do dziewczyny
Nie podskakuj do dziewczyny
17 lutego 2014
3868
Obejrzyj
Żyjemy w czasach, w których feministki walczą o wszystko, łącznie z prawem do korzystania z pisuaru. Skoro nawet unikatowy element łazienki nie jest bezpieczny, to możecie żegnać się z dominacją w sportach takich jak zapasy....