Tag mit - śmieszne filmiki

Ciężarówka niszczyciel Ciężarówka niszczyciel
Ciężarówka niszczyciel
24 marca 2016
2850
Obejrzyj
Wybuchy, zniszczenie, destrukcja i totalna rozwała! Pogromcy mitów stworzyli ciężarówkę taran przeznaczoną do zniszczenia wszystkiego na jej drodze. Oto próbka jej możliwości. Chcielibyście się taką przejechać?
10 mitów na temat kosmosu 10 mitów na temat kosmosu
10 mitów na temat kosmosu
5 stycznia 2016
1181
Obejrzyj
Mimo rozwoju nauki i technologii kosmos wciąż jest nieznaną i niezbadaną przestrzenią, w której Ziemia jest zaledwie drobinką. Trudno dziwić się, że na temat kosmosu powstaje wiele legend oraz mitów. Topowa dycha obala 10 z nich.
10 Medycznych mitów, w które wszyscy wierzymy 10 Medycznych mitów, w które wszyscy wierzymy
10 Medycznych mitów, w które wszyscy wierzymy
1 listopada 2015
2262
Obejrzyj
W dobie internetu mity i niesprawdzone informacje przeżywają prawdziwie złoty wiek. Błędne informacje lub przekonanie dotyczą także ważnych tematów, takich np. jak nasze zdrowie. Przed wami 10 medycznych mitów.
Lądowanie na księżycu - fakty i mity Lądowanie na księżycu - fakty i mity
Lądowanie na księżycu - fakty i mity
11 sierpnia 2015
1441
Obejrzyj
Dokładnie 20 lipca miała miejsce 46. rocznica pojawienia się pierwszych ludzi na księżycu. Wiele osób twierdzi jednak, że takie lądowanie nigdy nie miało miejsca. Oto kilka faktów i mitów, które pomogą rozwiać wątpliwości.
Pogromcy przysłów - odcinek pierwszy Pogromcy przysłów - odcinek pierwszy
Pogromcy przysłów - odcinek pierwszy
2 maja 2015
2176
Obejrzyj
Większość z was, z pewnością kojarzy program "Pogromcy mitów". Mitów zaczęło już brakować, więc tworząc polską edycję programu wzięto na celownik przysłowia. Wypadło rewelacyjnie, ale o tym przekonajcie się sami!
Koń trojański Koń trojański
Koń trojański
14 kwietnia 2015
1452
Obejrzyj
Mitu o zdobyciu Troi oraz koniu trojańskim chyba nikomu nie trzeba przypominać. Filmik przedstawia humorystyczną wersję zdarzeń z "wnętrza" drewnianego konia, który został podrzucony mieszkańcom Troi.
Żarówka w ustach - mit obalony Żarówka w ustach - mit obalony
Żarówka w ustach - mit obalony
26 sierpnia 2011
10799
Obejrzyj
Panowie postanowili obalić mit związany z wkładaniem żarówki do ust. Podobno po wykonaniu takiej czynności nie można jej z powrotem wyjąć i wymagana jest wizyta u lekarza.
Ty, no dasz wiarę?! Ty, no dasz wiarę?!
Ty, no dasz wiarę?!
3 czerwca 2011
4842
Obejrzyj
Tajemnica sporu Japonia vs USA! Wokół nas jest wiele tajemnic i zakamuflowanych przekazów. Mówienie od tyłu i ukrywanie ważnych przesłań w tekstach to nie mrzonki, ale najprawdziwsza prawda i autentyczny fakt. Okazuje się, że z...
Fakty i mity Fakty i mity
Fakty i mity
4 lutego 2010
5413
Obejrzyj
Program informacyjny o tajemnicach seksu. Kilka faktów i mitów na jego temat.