Tag podryw - śmieszne filmiki

Szwagry: Urodziny Szwagry: Urodziny
Szwagry: Urodziny
29 lutego 2016
13762
Obejrzyj
Antek odwiedza Szwagra żeby świętować jego urodziny, wypadające na 29go lutego. Oczywiście spotkanie nie mogło się odbyć bez wspominek i historii... o imieniu Szwagra! Zapraszamy do oglądania!
Zamiana ról: Podryw Zamiana ról: Podryw
Zamiana ról: Podryw
13 listopada 2015
6384
Obejrzyj
Zastanówcie się, jak wyglądałby podryw, gdyby faceci zamienili się miejscami z dziewczynami. Mogłoby to być ciekawe doświadczenie, ale z pewnością nie obyłoby się bez śmiesznych sytuacji, które kojarzymy bezpośrednio z daną płcią.
Przewodnik po podrywie Przewodnik po podrywie
Przewodnik po podrywie
29 października 2015
2410
Obejrzyj
Podrywać każdy może, ale nie znaczy to wcale, że robi to dobrze i, że jego plany zostaną zrealizowane. Abstrachuje postanowili sporządzić mały przewodnik dla początkujących podrywaczy. Zapraszamy!
Najlepszy tekst na podryw według zakonnika Najlepszy tekst na podryw według zakonnika
Najlepszy tekst na podryw według zakonnika
5 sierpnia 2015
1628
Obejrzyj
W jaki sposób poderwać dziewczynę? Czy zakonnik poda nam niebiańsko skuteczny sposób? Otóż nie, tak prosto nie ma, ale jego rady są i tak świetne!
Prank Prank "Łatwe dziewczyny"
Prank "Łatwe dziewczyny"
4 maja 2015
7790
Obejrzyj
Odważny prank, w której główny bohater podaje się za telewizyjnego prezentera. Szuka on na plaży przypadkowych dziewczyn i prosi je o towarzyszenie przed kamerą, przy kolejnym "wejściu". Po chwili dziewczyny mają okazję się...
13 powodów przez które nie wyrwiesz dziewczyny 13 powodów przez które nie wyrwiesz dziewczyny
13 powodów przez które nie wyrwiesz dziewczyny
10 kwietnia 2015
2360
Obejrzyj
Oto lista kilku powodów, które skutecznie przeszkodzą Ci w poderwaniu dziewczyny. Część z problemów z pewnością nie dotyczy młodszej części widowni, ale niech będzie to przestrogą na przyszłość. Zachęcamy do obejrzenia!
Dziewczyna nie może się zdecydować kogo poderwać Dziewczyna nie może się zdecydować kogo poderwać
Dziewczyna nie może się zdecydować kogo poderwać
1 stycznia 2015
3175
Obejrzyj
Kobiety bywają niezdecydowane, ale takie sytuacje są naprawdę przykre. Najpierw chciała poderwać jednego jegomościa, a potem na jego oczach zmieniła zdanie. Jak zareaguje kiedy dziewczyna ponownie się na niego zdecyduje?
Kiedy podrywanie dziewczyny idzie bardzo źle Kiedy podrywanie dziewczyny idzie bardzo źle
Kiedy podrywanie dziewczyny idzie bardzo źle
16 grudnia 2014
3251
Obejrzyj
Po mieście porusza się jak czarna mamba. Niezwykle szybka i zjawiskowa, na tyle by chcieć ją poznać bliżej. Oczywiście nikt nie ma ochoty na zbliżenia z wężem, lecz z piękną motocyklistką w czarnym kostiumie. Niestety zawsze...
Randka online i podryw przez internet Randka online i podryw przez internet
Randka online i podryw przez internet
2 grudnia 2014
1704
Obejrzyj
W dwudziestym pierwszym wieku mamy mnóstwo możliwości nawiązywania kontaktów damsko-męskich. Wystarczy tylko jedno kliknięcie by przenieść się w świat randek i uciechy. Ponki postanowiły pokazać wszystkie strony internetowych...
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
13 listopada 2014
2041
Obejrzyj
Znany i lubiany przez wszystkich, przed Wami Johnny Bravo! Nasz kochany mięśniak zawsze miał słabość do pań, ale czy znacie jakie sposoby na podryw? Jeśli nie, to najwyższa pora poznać tajniki mistrza.
Plażowy ślimak Plażowy ślimak
Plażowy ślimak
10 listopada 2014
5039
Obejrzyj
Ten koleś naprawdę ma dziwny sposób na podryw. Jak to robi? Pyta dziewczyny, czy nie chciałyby zobaczyć ślimaka, a potem przechodzi do działania. Efekt jest... co najmniej dziwny.
Typowa uwodzicielka Typowa uwodzicielka
Typowa uwodzicielka
28 sierpnia 2014
7131
Obejrzyj
Pewnie prawie każdy facet chciałby spotkać taką kobietę na swojej drodze. O kim mowa? O typowej uwodzicielce, która dzisiaj będzie kusić Kisiela, Ravgora i BartkaUSA. Przekonajcie się co robią z nami kobiety.
Podrywanie dziewczyn z Lamborghini bez mówienia Podrywanie dziewczyn z Lamborghini bez mówienia
Podrywanie dziewczyn z Lamborghini bez mówienia
20 czerwca 2014
5483
Obejrzyj
Jeśli macie problem z rozmawianiem z dziewczynami wystarczy, że kupicie sobie Lamborghini, nadstawicie paluszki i... Wszystkie laski Wasze. Udowadnia to Vitalyzd, który postanowił podrywać dziewczyny nic przy tym nie mówiąc....
Najgorsze teksty na podryw według Kisiela Najgorsze teksty na podryw według Kisiela
Najgorsze teksty na podryw według Kisiela
25 maja 2014
14054
Obejrzyj
Jeśli ktoś zna najgorsze teksty na podryw, to z całą pewnością jest to Kisiel. Jeśli nie chcecie oberwać od dziewczyny po twarzy, to lepiej nie używajcie tych tekstów. Zobaczcie i posłuchajcie jak nie powinno się podrywać...
Letni, Chamski Podryw - Letni, Chamski Podryw - "Sklep z winem u Ani"
Letni, Chamski Podryw - "Sklep z winem u Ani"
23 grudnia 2013
5502
Obejrzyj
Letni, Chamski Podryw nie chce być gorszy od Chwytaka i również nagrali przeróbkę piosenki Kamila Bednarka "Cisza". Jak im wyszło? Można powiedzieć, że czuć od tego powiew zabawy i... taniego wina. Posłuchajcie i komentujcie.
Jak podrywać dziewczyny na Mazurach? Jak podrywać dziewczyny na Mazurach?
Jak podrywać dziewczyny na Mazurach?
10 grudnia 2013
3601
Obejrzyj
Faceci nie raz nie wiedzą, jak zagadać do dziewczyny. Próbują różnych trików, sztuczek, a czasem i podstępu, ale najczęściej nic z tego. Jeśli mieszkacie na Mazurach panowie, to mamy dla was niezawodny sposób na podryw. Gotowi...