Tag serial - śmieszne filmiki

Strzelanina w Klanie Strzelanina w Klanie
Strzelanina w Klanie
6 maja 2016
6535
Obejrzyj
Polskie seriale nabierają tempa. Niedawno bójka, za choreografię której odpowiadali podobno spece z UFC, teraz strzelanina w religijnej sekcie. Z takim rozmachem trudno spodziewać się co będzie następne. Przed wami...
Gdyby Polacy kręcili Gdyby Polacy kręcili "Grę o tron"
Gdyby Polacy kręcili "Grę o tron"
26 kwietnia 2016
2090
Obejrzyj
Polacy słyną z filmowych dramatów, a także filmów z wątkami alkoholowymi, czemu w sumie trudno się dziwić. Cyber Marian przedstawia jak mogłaby wyglądać Gra o tron, gdyby to właśnie Polacy odpowiadali za produkcję serialu.
Bójka w Bójka w "Klanie"
Bójka w "Klanie"
22 kwietnia 2016
6667
Obejrzyj
Jeżeli jest coś z czego polskie kino nie słynie, to są to przede wszystkim sceny walki. Trudno więc się dziwić, że każda próba ich prezentowania wypada śmiesznie... żeby nie napisać żałośnie.
Historyczna Historyczna "Gra o tron"
Historyczna "Gra o tron"
18 kwietnia 2016
1025
Obejrzyj
"Gra o tron" to tytuł, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Dzięki serialowi HBO znany jest on na całym świecie. W książce trudno nie dostrzec wielu podobieństw do rzeczywistego świata, a kilkanaście z nich wypunktowano...
KLAN - Amerykański trailer KLAN - Amerykański trailer
KLAN - Amerykański trailer
28 marca 2016
1676
Obejrzyj
Polska telenowela KLAN w wersji Amerykańskiego kina akcji.
Gimby nie znajo - 13 posterunek Gimby nie znajo - 13 posterunek
Gimby nie znajo - 13 posterunek
25 lutego 2016
1682
Obejrzyj
13 posterunek to bezsprzecznie jeden z najlepszych, polskich seriali komediowych. Przy okazji serial, przez który przewinęli się niemalże wszyscy znani, polscy aktorzy z przełomu wieku. Takiej pozycji zwyczajnie nie można nie...
Lato is coming Lato is coming
Lato is coming
11 lutego 2016
3560
Obejrzyj
Jak wszyscy wiecie lato to pora strojów kąpielowych, słońca i chwalenia się sylwetką. Przejmują się tym oczywiście głównie dziewczyny i po obżeraniu się czekoladą przez całą jesień i lato trzeba zgubić parę kilo.
Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad
Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad
29 grudnia 2015
1497
Obejrzyj
Serialu Rodzina zastępcza chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, Breaking Bad również zrobiło furorę nie tylko w telewizji, ale także w internecie. Co mogłoby wyjść z połączenia tych dwóch serii? Przekonajcie się sami.
Miodowe Lata: Koleje życia Miodowe Lata: Koleje życia
Miodowe Lata: Koleje życia
16 listopada 2015
1945
Obejrzyj
Wszyscy znają "Miodowe lata" jako serialową komedię z Karolem Krawczykiem, Norkiem i Aliną. Za maską humoru rozgrywała się jednak inna, dramatyczna historia. Przed wami jej zwiastun!
The Walking Dead The Walking Dead
The Walking Dead
5 listopada 2015
1782
Obejrzyj
Grzegorz Halama to znana postać polskiej sceny kabaretowej. Chociaż zna go głównie starsza część publiki, to tym razem idealnie wstrzelił się w młodzieżowy humor, nawiązując do popularnego serialu "The Walking Dead".
M jak Dżedaj M jak Dżedaj
M jak Dżedaj
28 października 2015
2086
Obejrzyj
Twórcy serialu "M jak Miłość" wpadli na pomysł lekkiego podniesienia swojej własnej popularności, dzięki rosnącej popularności Gwiezdnych Wojen. Okazuje się, że laserowe miecze mogą ożywić nawet tak drętwą fabułę.
Jak wstrzelić się w piosenkę? Jak wstrzelić się w piosenkę?
Jak wstrzelić się w piosenkę?
14 października 2015
2284
Obejrzyj
Krótka scena z serialu "The Last Man on Earth". Jedna z bohaterek wołała o pomoc i chcąc zwrócić na siebie uwagę oddała kilka strzałów w powietrze. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Świat Elmo Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Świat Elmo
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Świat Elmo
6 października 2015
1286
Obejrzyj
Niekryty Krytyk udaje się w podróż po świecie Muppetów. Na jego celownik trafia jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów, czyli Elmo. Czerwony stworek pojawia się także u Niekrytego Krytyka, by "umilić mu podróż" swoimi...
"Szkoła" - parodia
"Szkoła" - parodia
2 października 2015
5541
Obejrzyj
Chociaż serial "Szkoła" trudno traktować na poważnie i jest on raczej parodią serialu samą w sobie, to Stuu oraz ekipa kilku znanych YouTuberów wpadli na pomysł zrobienia swojej własnej parodii.
Działko-pułapka z Breaking Bad Działko-pułapka z Breaking Bad
Działko-pułapka z Breaking Bad
31 sierpnia 2015
1323
Obejrzyj
Każdy fan serialu Breaking Bad będzie piał z zachwytu mając okazję zobaczyć w akcji, działko-pułapkę zbudowane przez Pogromców mitów. Czy konstrukcja wykorzystana w serialu mogłaby zadziałać w rzeczywistości? Sprawdźcie sami!
Szwagry: Zabawne historie #4 Szwagry: Zabawne historie #4
Szwagry: Zabawne historie #4
25 sierpnia 2015
10437
Obejrzyj
Antek staje przed wyzwaniem, które może spotkać każdego ojca. Niewygodne pytania związane z dorastaniem mogą być w końcu zmorą każdego rodzica. Tym razem jednak wnioski wyciągnięto zbyt pochopnie.