Tag wojsko - śmieszne filmiki

Pancerni - jazda lepsza niż husaria? Pancerni - jazda lepsza niż husaria?
Pancerni - jazda lepsza niż husaria?
23 marca 2016
1648
Obejrzyj
Istnieje wiele legend i mitów na temat polskiej husarii, czyli wysławionej konnej jednostki bojowej, która kojarzona jest z najlepszym okresem dla historii Polski. Zapomina się jednak o innej formacji, która stanowiła większość...
10 miejsc, których nie można odwiedzić 10 miejsc, których nie można odwiedzić
10 miejsc, których nie można odwiedzić
29 listopada 2015
2021
Obejrzyj
Istnieją na świecie miejsca, o których istnieniu wie wiele osób, ale nikt nie zna o nich całej prawdy, gdyż wstęp do tych miejsc jest ściśle zabroniony. Przed wami lista 10 miejsc, do których dostanie się jest niemożliwe lub...
10 największych armii świata 10 największych armii świata
10 największych armii świata
22 listopada 2015
1583
Obejrzyj
Chociaż liczebność wojska, przedstawiona w ilości osób, nie jest tak istotna jak kiedyś, to wciąż odgrywa rolę w militarnych manewrach na całym świecie. Topowa dycha przygotowała kilka ciekawostek o 10. największych armiach...
Trening zręcznościowy wojska w Chile Trening zręcznościowy wojska w Chile
Trening zręcznościowy wojska w Chile
11 października 2015
3306
Obejrzyj
Wiele się mówi o wyszkoleniu żołnierzy, szczególnie rygorystycznym we wschodniej Europie, także w Polsce. Szczerze, chcielibyśmy zobaczyć, jak nasi polscy reprezentanci radzą sobie z takim torem przeszkód, bo dla żołnierzy z...
Test na gwardzistę Test na gwardzistę
Test na gwardzistę
7 kwietnia 2015
2414
Obejrzyj
Kandydaci do gwardii honorowej USAF - czyli United States Air Force, przed dostaniem się do gwardii przechodzą całą masę testów sprawdzających. Wśród nich test z kurczakiem. Jak myślicie? Dalibyście radę się nie uśmiechnąć?
Nie zasypiaj w wojsku Nie zasypiaj w wojsku
Nie zasypiaj w wojsku
1 kwietnia 2015
2061
Obejrzyj
Kompilacja filmików potwierdzająca, że zasypianie w towarzystwie kolegów z wojska to nie najlepszy pomysł. Sprawdź jak reagowali wojskowi gwałtownie wybudzeni ze snu oraz na jakie pomysły wpadli wcześniej ich towarzysze.
Łóżkowy dowcip w wojsku Łóżkowy dowcip w wojsku
Łóżkowy dowcip w wojsku
15 grudnia 2014
2819
Obejrzyj
Faceci w wojsku niekiedy się nudzą, dlatego w takich momentach fajnie wyciąć komuś numer. Ten żołnierz za chwilę się przekona, że nie warto rzucać się na łóżko.
Wojska Imperium na lotnisku Wojska Imperium na lotnisku
Wojska Imperium na lotnisku
8 lipca 2014
2200
Obejrzyj
Na lotnisku we Frankfurcie odnotowano spory ruch Wojsk Imperium. Widać, że najwyraźniej przygotowują się do inwazji. Ciekawe tylko na co? Na jakiś hotel? A może chcą przejąć władzę w Niemczech? Zobaczcie sami.
Zrzut zapasów nad Afganistanem Zrzut zapasów nad Afganistanem
Zrzut zapasów nad Afganistanem
4 czerwca 2014
2902
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób wojsko dostarcza zapasy swoim żołnierzom? Teraz macie szansę to zobaczyć od kuchni. Bo kiedy walka wre, żołnierze muszą mieć cały potrzebny im ekwipunek. Zobaczcie sami.
Jednostka wojskowa GROM Jednostka wojskowa GROM
Jednostka wojskowa GROM
12 grudnia 2013
2935
Obejrzyj
Dużo można zarzucić naszemu państwu. Że mamy kiepskie drogi, kiepską edukację, kiepską służbę zdrowia, ale siły specjalne mamy jak najbardziej w porządku. Zobaczcie najlepszych i najtwardszych żołnierzy w akcji.
Kabaret Moralnego Niepokoju - Polska potęgą militarną Kabaret Moralnego Niepokoju - Polska potęgą militarną
Kabaret Moralnego Niepokoju - Polska potęgą militarną
2 października 2013
4264
Obejrzyj
Czy nadszedł już ten czas, że staliśmy się potęgą militarną czy może jeszcze trochę musimy poczekać? Tak czy siak, swoje lotniskowce z Syrii musimy wycofać. Wojna odwołana.
Wojsko vs cywile Wojsko vs cywile
Wojsko vs cywile
3 września 2013
2375
Obejrzyj
W Rosji doszło do ekstremalnego zdarzenia. Wojsko i pojazd cywilny starły się na drodze. Nie wiemy, kto pierwszy zaatakował, ale straty po stronie pojazdu cywilnego są znaczne.
Husaria - Skrzydła Chwały Husaria - Skrzydła Chwały
Husaria - Skrzydła Chwały
10 czerwca 2013
2342
Obejrzyj
Najbardziej znanej jednostki zbrojnej w historii Polski nie trzeba przedstawiać. Zobaczcie najważniejsze fakty z czasów istnienia husarii. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów militariów.
Czym walczyła husaria? Czym walczyła husaria?
Czym walczyła husaria?
1 czerwca 2013
3299
Obejrzyj
W dawnych czas Polska była potęgą na arenie międzynarodowej. Trwogę wśród wrogów budzili chociażby Husarzy. Jakie uzbrojenie mieli do dyspozycji? Posłuchajcie i zobaczcie.
Kanadyjskie siły specjalne Kanadyjskie siły specjalne
Kanadyjskie siły specjalne
22 maja 2013
2970
Obejrzyj
Wbrew obiegowym opiniom Kanada posiada wojsko i siły specjalne. Poziom ich umiejętności w stosunku do innych tego typu jednostek jest nieznany. Warto jednak zobaczyć jak wygląda ich trening i praca.
Korea Północna vs Korea Południowa Korea Północna vs Korea Południowa
Korea Północna vs Korea Południowa
30 kwietnia 2013
3494
Obejrzyj
Ostatnio pojawia się coraz więcej informacji na temat możliwego ataku Korei Północnej. Porównajmy więc czym faktycznie dysponuje Korea Północna w porównaniu z Koreą Południową.