Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Pikachu

14 marca 2014, 23:21

Trochę smutne, że karetka musi korzystać z pomocy policji, żeby szybko przewieźć dziecko do szpitala. Pewnie gdyby nie policjanci, nie mieli by tak łatwo, bo debile nie potrafiliby ustąpić jej pierwszeństwa.

Avatar snajper520

14 marca 2014, 23:08

wiadomo czy mały przeżył?

Avatar krzynu

14 marca 2014, 12:54

no i o co tu chodzi? 1

Avatar Nowaq

14 marca 2014, 11:17

Gdyby tylko polscy policjanci tak potrafili... A nie akcje, że nie mogą zatrzymać jednego typa we dwójkę...

Avatar Vardes

15 marca 2014, 21:17

@Nowaq: i w Polsce tak potrafią, ostatnio była taka akcja. A co do niemożności zatrzymania jednego we dwóch - Policja stara się zatrzymać kogoś BEZ użycia przemocy (czyt. aby nic się mu nie stało). A jak chodziło ci o rzucanie się w paru na jednego - Celem jest zatrzymanie osoby BEZ żadnych szkód, ani własnych ani jego, a nie popisowe akcje 1 Policjant vs 3 dresiarzy.

Avatar Pikachu

Edytowano - 15 marca 2014, 23:39

@Vardes: No właśnie. Może policja tak by się nie przejmowała tym, żeby zatrzymywanemu nie stała się żadna krzywda, gdyby nie to, że media od razu zrobiłyby aferę, że okrutni policjanci pobili biednego przestępcę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Sytuacja kryzysowa - noworodek musi być przewieziony do dziecięcego szpitala w ekspresowym tempie. Na szczęście na ratunek wkracza policja, która zmienia piętnastominutową trasę w pięciominutowy przejazd w walce o życie. Sprawdźcie jak sprawnie może działać policja.

Podobne filmiki