Oceń:
3.48 (31)
wyświetleń: 4282

Komentarze (16)

Udostępnij

Zgłoś problem

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 maja 2015, 09:02

To jest genialny pomysł! Nagrać kilka słów dziewczyny, koleżanki czy kogokolwiek i puszczać to co prawie każdy mecz ;D profit - free weapons.
Choć nie gram w CS, a samo dawanie broni dziewczynom bo są dziewczynami jest dziwne i głupie to można ten idiotyzm wykorzystać.
Polecam wam tak robić, nagrajcie i puszczajcie!

Avatar Szymon2727

2 czerwca 2015, 14:54

Jak bym miał AWP to bym dał komuś kto nią umie grać, a jak z kolei mamy fulla i zostaje jedna osoba bez karabinu i mam nadmiar pieniędzy to jej kupuje - proste.

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2015, 22:34

@Szymon2727: I oczywiste, jednakże zaznaczę, że u was jest pewne zgranie, nie każda osoba rzuca broń jak napalona. Nie wiem czemu tak rzucają, jakby tym samym miała ich zaprosić do jej domu... ale mniejsza. Dla mnie taką falę idiotyzmu bym wykorzystał do swych celów. A jeśli chodzi o nie umiejętność grania. Myślę, że na każdej broni powinno się próbować, grać i ćwiczyć, aż dojdzie się do perfekcji. Ja zazwyczaj potrafiłem ze snajpy wyłącznie strzelać z daleka i to tak średnio celnie, kilkanaście godzin spędzonych tylko na snajperze i trochę podszkoliłem sobie te umiejętności, a nawet zacząłem cisnąć z bliska. Także zamiast oddawać to ćwicz!

Avatar Szymon2727

3 czerwca 2015, 11:31

Naucz się czytać ze zrozumieniem, mam AWP i przy okazji posiada dość pieniędzy, by kupić ją znowu to dlaczego mam jej nie dawać innemu snajperowi?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 czerwca 2015, 13:10

@Szymon2727: To ty się naucz czytać swoje słowa... lol "jak bym miał AWP to bym dał komuś kto nią umie grać" Jak byś miał, czyli jakbyś kupił to od razu dałbyś komuś kto nią umie grać czyli wynika z tego, że nie potrafisz grać na AWP. A jak macie fulla, czyli prawie wszyscy broń i zostaje jedna osoba BEZ KARABINU to kupujesz mu, ale sam oznajmiłeś, że karabin...
Ekhm co za ludzie piszą i nie rozumieją co piszą.... a wmawiają innym. Absurdy lvl 100

Avatar Szymon2727

3 czerwca 2015, 14:08

Skoro ktoś lepiej strzela z snajperki, a ja z karabinu to po co mam mieć AWP? I skąd wiesz, że nie umiem? Widziałem wielu bardzo dobrych snajperów i wole im dać, bo sam nie jestem przyzwyczajony do takiej broni, nie mniej czasami nią gram.

Nie wmawiaj mi tego, czego nie napisałem. A to, że daje się komuś innemu broń nie oznacza, że w ogóle nią nie umiem grać.

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2015, 17:35

@Szymon2727: Mam generalne pytanie ptaszku... jakiej wielkości masz swój mózg? Śmiem twierdzić prawdobodobieństwo, iż jest on bardzo niewielkiej wielkości i objętości. Jeżeli sam zaprzeczasz sobie i swoje słowa uważasz za nie swoje to trzeba być absurdalnym głąbem. Przepraszam za szczerość, lecz jest pewna szansa na uratowanie cię z rowu, choć ja nie myślę podać ci ręki;-). Po co mam dawać komuś awp jak ja nie mam. To tak jakbyś kupił mi battlefield hardline a sam byś nie miał.
Idź po głowę... tą prawdziwą

Avatar Szymon2727

Edytowano - 3 czerwca 2015, 20:40

Master a propo mózg, zauważ że jedyne co zrobiłem to zwrócenie Ci uwagi, podczas gdy Ty ciągle mnie obrażasz. Wole siedzieć według Ciebie ,, w tym rowie '' niż kogoś obrażać z powodu rozmowy lub dyskusji, rozumiem gdybym rzucił się z jakimś chamskim i nieprzyzwoitym komentarzem, ale to nie nastąpiło.

Gdzie są sprzeczne informacje? Wskaż mi je skoro już je wytykasz, gdyby błąd faktycznie gdzieś był to przepraszam.

I powtórzę jeszcze raz: to że komuś da się broń nie oznacza, że się nią nie umie grać - nawet jak to jest AWP.

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2015, 22:04

@Szymon2727: Ja cię nie obrażam tylko piszę prawdę. Dlaczego musicie być tacy dziwni? Jak ktoś jest kulturalny lecz kłamie to jest parszywą świnią bo kłamie, ale i tak musocoe go wyzywać, jak ktoś pisze prawdę lub własne słowa to cham i obraża... Geniuszu ty...prawdziwa osoba przyjęłaby to na klatę, mówiąc czy się w czymś nie mylę, ale ty potwierdziłeś moje słowa. I nie powtórze drugi raz to co wcześniej powtórzyłem. Powtórka powtórką zaprzeczyłbyś i znowu byłaby powtórka powtórki powtórką. To jest bez sensu. Jak zaczynasz rozmowę z naucz się czytać to pierw patrz na siebie prowokatorze bo się zbłaźniłeś na maksymalnie de bilnym poziomie, ale starasz się to bezowocnie odkręcić.
Czasami milczenie jest złotem...

Avatar Szymon2727

Edytowano - 3 czerwca 2015, 22:29

Hmm... czyli mam przyjmować, że się mylisz, mam być zamknięty na krytykę? Nie, wolę już kogoś zagiąć, żeby mi to pokazał - skoro ktoś twierdzi, że gdzieś jest błąd to go chociaż pokaże.

Jednak wolisz powiedzieć, że ponownie będziemy ze sobą dyskutować, tymczasem ja nawet nie wiem o jakim błędzie rozmawiamy? Chodzi Ci o to, że jak komuś dam broń to nie potrafię nią grać?

I uwierz to, że wszystko się powtórzy byłoby świetnym argumentem, gdybym chociaż wiedział o co tak naprawdę chodzi, ale ja nie wiem, nie widzę gdzieś tego błędu,a Ty jednak tak i skoro przez to jestem ,, debilem '' to mógłbyś go wskazać, jednak teraz mam odczucie, że nie ma tego błędu i nie wiem, dlaczego miałbym sądzić inaczej skoro nawet osoba, która mnie krytykuje nie może go wskazać.

Podsumowując: Wyzywasz mnie (najmocniej przepraszam, przecież Ty mówisz prawdę), piszesz o błędzie, którego nie widzę. Zaprzeczyłbym? Faktycznie, gdyby argument był bzdurny, ale aktualnie nie wiem o co mnie wyzywasz (znowu muszę najmocniej przeprosić, przecież stwierdzasz fakty) i czemu ciągle to robisz, mimo że ja się pytam dlaczego?

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 16:45

@Szymon2727: boshe co za człowiek. Koniec tej dyskusji... Nie wiem ile razy trzeba ci to pisać. Może wydrukują ci nowy mózg

Avatar Szymon2727

4 czerwca 2015, 17:34

W takim razie i ja kończę, nie mniej - nie wiem o co dokładnie Ci chodzi.

Avatar panrybka

23 maja 2015, 16:56

super pomysł!

Avatar Julciaak

23 maja 2015, 12:39

Spróbuję :)

Avatar krzynu

23 maja 2015, 11:17

rewelacja... 1

Avatar PizzaPrime

23 maja 2015, 11:35

@krzynu: Popieram.

Możesz opublikować ten filmik na swojej stronie www (np. blogu).
Odnośnik tekstowy:

Podgląd: Dziewczyna w Counter Strike

Odnośnik z miniaturką:

Podgląd:

Dziewczyna w Counter Strike
Bardzo dużo radości sprawi nam też taki link "Filmy":

Podgląd: Filmy

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Dziewczyny w grach typu FPS to niecodzienny widok. Tym trudniej dziwić się reakcji innych graczy, kiedy ta poprosiła ich o drobną pomoc. Jak grający w Counter Strike'a reagują na dziewczyny w swojej drużynie? Oto odpowiedź.

Podobne filmiki