Tag kompilacja - śmieszne filmiki

Milionerzy - mix Milionerzy - mix
Milionerzy - mix
8923
Obejrzyj
Najlepsze kawałki milionerów z amerykańskiej wersji. Jak widać w każdym programie telewizyjnym, bez wyjątków zdarzają się zawsze jakieś wpadki.
Wypadki na motorach Wypadki na motorach
Wypadki na motorach
20299
Obejrzyj
Ale na szczęście większość z nich nie wyglądała aż tak bardzo niebezpiecznie. Za to śmiesznie, no bo jak się nie umie jeździć na motorze to tak wychodzi ;)
Faule Faule
Faule
13411
Obejrzyj
Kompilacja najbrutalniejszych fauli w piłce nożnej. Niektórzy z piłkarzy potrafią być czasami bardzo bezczelni co widać na tym filmiku.
Sztuka uliczna Sztuka uliczna
Sztuka uliczna
6559
Obejrzyj
Różnego rodzaju malowidła i graffiti przeważnie wykonane za pomocą spreju. Niektóre są naprawdę piękne i wyglądają jak dzieła prawdziwych artystów.
Bruce Lee Bruce Lee
Bruce Lee
5761
Obejrzyj
Kompilacja najlepszych fragmentów z filmów, w których występował Bruce Lee. Czyli po prostu mix scena kung fu z udziałem tej gwiazdy.
Wypadki Wypadki
Wypadki
13668
Obejrzyj
Niektóre nie są jakieś szczególne, ale część z nich jest naprawdę bardzo drastyczna. Materiał nadaje się raczej dla starszych użytkowników.
Wypadki Wypadki
Wypadki
15084
Obejrzyj
I kolejna kompilacja. Tym razem przeważają wypadki związane z motoryzacja (chociaż są też inne). Najlepsza jest pani wysiadająca z taksówki.
Basenowe wypadki Basenowe wypadki
Basenowe wypadki
16748
Obejrzyj
Czyli kolejna kompilacja wypadków. Tym razem te które miały miejsce na basenie. Na szczęście takie przeważnie nie kończą się źle dla ludzi w nich uczestniczących.
Wypadki podczas skoków Wypadki podczas skoków
Wypadki podczas skoków
32
1
18771
Obejrzyj
Kompilacja wypadków które wydarzyły się podczas skakania. Przeważnie większość z nich to już lądowanie, które było bardzo bolesne.
Wypadki Wypadki
Wypadki
14272
Obejrzyj
Prawie 3 minutowa kompilacja przeróżnych wypadków. Większość z nich łączy to, że osoby które w nich uczestniczyły cechuje wysoki poziom głupoty.
Wesoła kompilacja Wesoła kompilacja
Wesoła kompilacja
5511
Obejrzyj
Kompilacja przeróżnych śmiesznych zdarzeń i oczywiście (czego nie mogło by zabraknąć w żadnej kompilacji), wypadków. Usiądźcie wygodnie i odprężcie się ;)
Kompilacja zdjęć Kompilacja zdjęć
Kompilacja zdjęć
9455
Obejrzyj
Jeszcze świeżutka znaleziona w necie kompilacja śmiesznych (i nie tylko) zdjęć. Usiądźcie wygodnie i przejrzyjcie najświeższe fotki.
Możemy zobaczyć wszystko Możemy zobaczyć wszystko
Możemy zobaczyć wszystko
4383
Obejrzyj
Ciekawe filmik zawierający kompilacje innych filmów, które były prezentowane przez ostatnio rok (i nie tylko) w sieci. Do tego fajna muzyczka. Naprawdę warto zobaczyć!
Cudowna czwórka Cudowna czwórka
Cudowna czwórka
8369
Obejrzyj
Zidane Pele Maradona Cruyff - czyli czterech naprawdę znakomitych piłkarzy. Zobaczcie kompilacje z ich udziałem, na której prezentowane są ich umiejętności.
Kiteboarding Kiteboarding
Kiteboarding
5135
Obejrzyj
Połączenie surfingu i czegoś w rodzaju spadochronu, które umożliwania szybowanie nad wodą. Filmik pokazuje kompilację różnych sztuczek i trików.
Katastrofy lotnicze Katastrofy lotnicze
Katastrofy lotnicze
28439
Obejrzyj
Teraz coś mniej miłego czyli kompilacja katastrof lotniczych. Niestety podczas wypadku w samolocie trudno jest przeżyć, a szczególnie gdy płonie.