Tag wypadek - śmieszne filmiki

Wypadek podczas driftu Wypadek podczas driftu
Wypadek podczas driftu
12896
Obejrzyj
A wydawało się, że nie jadą aż tak szybko. Do momentu kiedy wjechał na coś swoim samochodem. Nieźle zaczęło nim zarzucać - skończył na dachu.
Parkour - bolesny wypadek Parkour - bolesny wypadek
Parkour - bolesny wypadek
10912
Obejrzyj
Chłopaki zrobili se trening parkour'a, postanowili po rynnie wejść na dach. Niestety jeden z nich podczas schodzenia puścił się za wcześnie i wylądował na poręczy.
Wypadek ciężarówki z piwem Wypadek ciężarówki z piwem
Wypadek ciężarówki z piwem
14613
Obejrzyj
Wypadek ciężarówki z callbergiem na autostradzie. Wiece skąd taki korek? Ludzie zaczęli zjeżdżać na pobocze i kraść piwo z ulicy :D
Wypadek spowodowany policyjnym radarem Wypadek spowodowany policyjnym radarem
Wypadek spowodowany policyjnym radarem
10252
Obejrzyj
Podczas jazdy Van natchnął się na policyjny foto radar. Prawdopodobnie błysk flesza przy robieniu zdjęcia oślepił i zdezorientował kierowcę.
Wypadek na motorze Wypadek na motorze
Wypadek na motorze
8019
Obejrzyj
Kierowca tira chciał chyba zdążyć przejechać, ale zapaliło się już czerwone światło i niestety wjechał w motor, ludzka głupota jest bezgraniczna.
Wypadek z meblem Wypadek z meblem
Wypadek z meblem
4513
Obejrzyj
Młody chciał chyba coś z ciągnąć z szafy, wszedł sobie grzecznie na górę, ale gdy go zawołali chyba lekko spanikował. Auć to musiało bardzo boleć.
Idiota na myjni Idiota na myjni
Idiota na myjni
23563
Obejrzyj
Wjechał do automatycznej myjni swoim vanem. I zrobił jedną bezmyślną rzecz : otworzył drzwi w trakcie pracy myjni. Zobaczcie czym to się skończyło.
Babcia bohaterka Babcia bohaterka
Babcia bohaterka
42
2
24853
Obejrzyj
Uratowała swojego wnuczka przez niechybną śmiercią. No co ? Nie liczy się sposób tylko dobre chęci. Swoją drogą czemu pozwoliła bawić mu się na torach ?
Szalony wyścig Szalony wyścig
Szalony wyścig
11249
Obejrzyj
Dziki wyścig rowerowy po ulicy. Niestety przy tak ogromnej prędkości jeden z zawodników nie wyrobił i przez swojego kolegę skończył na ziemi.
Kula śniegu Kula śniegu
Kula śniegu
6408
Obejrzyj
Niczego nie świadome dziecko idące ulicą obrywa ogromną staczającą się ze zbocza kulą śniegu. Chociaż nie wygląda to aż tak groźnie.
Wypadek na nartach Wypadek na nartach
Wypadek na nartach
10996
Obejrzyj
Trzydziestoletni narciarz Scott McCartney podczas swoich urodzin, miał wypadek podczas zjazdu. Jak widać stracił równowagę podczas lotu i źle wylądował.
Wypadek na stacji Wypadek na stacji
Wypadek na stacji
5088
Obejrzyj
Przyjrzyjcie się uważnie temu filmikowi. Koleś wjechał do sklepu następnie wysiadł z samochodu i poszedł kupić gumy i papierosy. To się nazywa obsługa!!!
Jazda na jednym kole Jazda na jednym kole
Jazda na jednym kole
14198
Obejrzyj
Jazda na jednym kole na motorze. Jak widać nie za ciekawie się to skończyło dla kierowcy, przy takiej jeździe można łatwo stracić panowanie nad motorem.
Wypadek na Kitesurfingu Wypadek na Kitesurfingu
Wypadek na Kitesurfingu
5796
Obejrzyj
Silny wiatr + nisko latające samoloty, to może skończyć się tragicznie ;) Pewnie ten Pan nie chciał wznieść się aż tak wysoko.
Wypadek na motorze Wypadek na motorze
Wypadek na motorze
9113
Obejrzyj
Podczas popisów na motorze kierowca stracił panowanie nad pojazdem i skończył na drodze. Nieciekawie to wygląda.
Wypadek przy pracy Wypadek przy pracy
Wypadek przy pracy
10332
Obejrzyj
Albo fotel został uszkodzony przez złośliwych kolegów, albo po prostu nie wytrzymał wagi siadającego. Ciekawe, że w pobliżu akurat był ktoś z kamerą.