Tag latanie - śmieszne filmiki

Górski lot w wingsuit Górski lot w wingsuit
Górski lot w wingsuit
1 marca 2016
1470
Obejrzyj
Nie umniejszając niczyjego talentu czy osiągnięć należy powiedzieć sobie jasno, że istnieją sporty ekstremalne nieco bardziej ekstremalne niż pozostałe. Zabawy, a w szczególności "takie" zabawy z wingsuitem zdecydowanie się do...
Awaria wyciągu Awaria wyciągu
Awaria wyciągu
17 stycznia 2016
1766
Obejrzyj
Górski wyciąg stanął w miejscu, wraz ze znajdującymi się tam ludźmi. Dzięki temu niefartownemu wypadkowi, amatorzy gór mieli okazję odbyć podróż jakiej nie mogliby odbyć w żadnych innych warunkach.
Rzeźba symulująca lot kolibra Rzeźba symulująca lot kolibra
Rzeźba symulująca lot kolibra
13 stycznia 2016
1199
Obejrzyj
Wolimy nawet nie myśleć jak długo trwało stworzenie takiej konstrukcji, a przy okazji oczekiwanego efektu, ale ruch każdej z części jest hipnotyzujący. Zapraszamy do oglądania!
Świat zza kokpitu samolotu Świat zza kokpitu samolotu
Świat zza kokpitu samolotu
30 grudnia 2015
1514
Obejrzyj
Nikt nie wątpi chyba, że życie pilota pełne jest przygód i wyzwań. Z tym zawodem wiążą się także widoki i obrazy, których nikt inny nie może zobaczyć na żywo. Chociaż najlepsze z nich zaczynają się pod koniec filmiku, zachęcamy...
Alladyn w Nowym Jorku Alladyn w Nowym Jorku
Alladyn w Nowym Jorku
3 listopada 2015
1420
Obejrzyj
Mieszkańcy Nowego Jorku zdecydowanie przywykli już do widoku nietypowych ludzi oraz obserwowania nietypowych zachowań. Nikt natomiast nie spodziewał się zobaczyć tam Alladyna na swoim latającym dywanie.
Ekstremalny skok w wingsuicie Ekstremalny skok w wingsuicie
Ekstremalny skok w wingsuicie
29 września 2015
1215
Obejrzyj
Chociaż istnieje wiele sportów ekstremalnych, to ten zdecydowanie zalicza się do najbardziej emocjonujących i niebezpiecznych za razem. Powietrzne loty, z zawrotną prędkością, niekiedy tuż nad ziemią.
Twarze Ulicy (I believe I can fly) Twarze Ulicy (I believe I can fly)
Twarze Ulicy (I believe I can fly)
2 września 2015
1989
Obejrzyj
Z nieznanych powodów, rezydenci poprawczaka postanowili nagrać "prawilny" kawałek. Niestety nie da się tego ani słuchać, ani oglądać. Jeden z uczestników zasługuje jednak na zdecydowaną pochwałę, za wplecione do teledysku...
Latający samolot z kartonu Latający samolot z kartonu
Latający samolot z kartonu
27 maja 2015
1918
Obejrzyj
W ostatnim czasie ogromnie wzrosła popularność dronów i zabawek sterowanych radiem. Okazuje się, że wcale nie potrzeba wydawać dużo pieniędzy na taki sprzęt. Można poświęcić trochę czasu i wykonać go własnoręcznie.
Niesamowita latająca kula Niesamowita latająca kula
Niesamowita latająca kula
19 grudnia 2014
2093
Obejrzyj
Weird Al Yankovic to doskonały komik i twórca takich parodii jak "I'm Fat" lub "I'm white and nerdy". Chyba bardziej odwala mu na starość, bo postanowił zająć się magią... albo przynajmniej czymś co ją przypomina.
Kim Dzong wybiera zawód - Zdupping Kim Dzong wybiera zawód - Zdupping
Kim Dzong wybiera zawód - Zdupping
12 października 2014
2515
Obejrzyj
W życiu każdego dyktatora przychodzi moment, w którym musi wybrać zawód. Kim Dzong Un zdecydował, że zostanie lotnikiem. Oczywiście po raz kolejny głosu Kim Dzongowi i jego ekipie użyczył Człowiek Warga.
Niesamowity latający strażak Niesamowity latający strażak
Niesamowity latający strażak
17 kwietnia 2014
2426
Obejrzyj
Myślicie, że brak drabiny jest przeszkodą dla typowego, rosyjskiego strażaka? W żadnym wypadku! Wystarczy tylko odrobina myśli technicznej, całe mnóstwo wody, no i oczywiście rosyjska pomysłowość. Zobaczcie sami.
Latający słodziak Latający słodziak
Latający słodziak
24 lutego 2014
2216
Obejrzyj
Niektórzy z was na pewno mieli myszoskoczka, albo chomika. A co powiecie na latającą wersję waszych ulubieńców? Poznajcie Hazela, który jest łotopałanką karłowatą, ale także niezwykle słodkim kompanem do zabawy.
Królik, który umie latać Królik, który umie latać
Królik, który umie latać
29 września 2013
10296
Obejrzyj
Ten mały króliczek został znaleziony przed rodzinę, która karmiła go przez tydzień. Po tym czasie postanowiła go wypuścić. Byli w szoku, że króliczek umie latać.
SciFun - lewitacja SciFun - lewitacja
SciFun - lewitacja
24 grudnia 2012
2089
Obejrzyj
Kolejny zastrzyk najczystszej nauki w przystępnej rozrywkowo-edukacyjnej postaci. Dzisiaj SciFun weźmie się za utrzymywanie przedmiotów w powietrzu.
Ruskie wcielenie Ikara Ruskie wcielenie Ikara
Ruskie wcielenie Ikara
2 listopada 2012
2427
Obejrzyj
Jak wzbić sie ku niebiosom według Rosjan. Mimo, że filmik śmierdzi fejkiem z daleka, to dobrze czasami obejrzeć filmik z Rosji, który nie jest związany z alkoholem albo wypadkiem samochodowym.
Latający kubek w DriveThru Latający kubek w DriveThru
Latający kubek w DriveThru
21 czerwca 2012
1942
Obejrzyj
Trik z latającym kubkiem wprawia w osłupienie pracowników obsługi samochodów w lokalnych restauracjach fast-food. Ich reakcje niedowierzania (i posądzanie o demona) dostarczają wkręcającemu wiele radości.