Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Sansopersan

28 sierpnia 2012, 23:08

Natomiast ja się zgodzę z tym, że dziecko będzie wyśmiewane z resztą nie oszukujmy się polskie społeczeństwo (tak jak i ja) jest homofobiczne
i takie będzie przez długi czas...Dlatego powinniśmy stać za homofobiczną większością aniżeli mielibyśmy właśnie ją nawracać na "tęczową" stronę.

Avatar Sauron

29 sierpnia 2012, 14:41

@Sansopersan: homofob nie ktoś,kto nie lubi gejów tylko ten,którego geje nie lubią.

Avatar ozzie89

28 sierpnia 2012, 21:08

Ja się nie zgodzę z tym że otoczenie dziecka będzie je zawsze wyśmiewało, to zależy już od ich tolerancji. Nie to powinno być powodem do nielegalizowania adopcji. Moim zdaniem adopcja nie jest wskazana, dlatego że dziecko powinno wychowywać się w zrównoważonej obojgiem płci rodzinie, poznawać zachowania i uczucia obu płci. Nie chodzi tylko o to czy rodzice obdarzą go miłością, dziecko powinno mieć jak najlepsze wychowanie i poprawne poznanie świata a temu sprzyja oboje płci. Oczywiście co do reszty się zgadzam, geje byli są i będą i nie mam z tym problemów, nie ma co zaglądać nikomu do sypialni. Denerwują mnie jedynie ich bezpruderyjne demonstracje... no ale cóż, wśród hetero też zdążają się osoby poszukujące rozgłosu.

Avatar Maly_KSIAZE

28 sierpnia 2012, 11:01

niestety nie ze wszystkim się zgadzam, a zdroworozsądkowi homoseksualiści (przynajmniej ci, których znam) zgadzają się ze mną-adopcja powinna być zabroniona, a jakby nie była, to i tak nie powinni oni się na to decydować (i bynajmniej nie chodzi o wychowanie na homo, tylko o otoczenie dziecka, które będzie je wyśmiewało, a może i nawet się nad nim znęcało...)
pzdr

Avatar krzynu

28 sierpnia 2012, 15:44

@Maly_KSIAZE: racja, tez bym im nie pozwolił na adopcje.. a reszta? róbta se co chceta (byle nie w autobusie - FUJ)

Avatar Antonowicz

28 sierpnia 2012, 11:07

Cóż, jeśli Pan ten jest taki mądry, to niech przedstawi dowody, iż wychowanie nie ma wpływu na orientację seksualną, bowiem argumentacja polegająca na nieustannej negacji może trafić tylko do ludzi bez rozumu. Co do zwierząt - zwierzęta się nawzajem zabijają, podbierają sobie jedzenie i brutalnie walczą o samice - mamy to zalegalizować, bo jest naturalne? Nonsens. Co do księży pedofili - proszę mi pokazać statystyki mówiące iż jest to częstsze niż u innych grup społecznych, bowiem inaczej jest to tylko bezsensowny ryk antyklerykała. Co do zakazu homoseksualizmu - proszę mi wskazać kto oprócz nawiedzonych rasistów tego żąda - my, konserwatyści nie chcemy tylko żeby ci ludzie brali śluby i adoptowali dzieci. Co do homofobii - proszę mi ją wskazać, zamiast puszczać jakieś dziwne filmiki, bowiem ja jej nie widzę, jest wręcz przeciwnie, o czym można się przekonać czytając wpisy pod tym filmem. Podsumowując film - negujecie stary ład, bez argumentów i dodatkowo nie proponujecie nic w zamian - zupełny absurd.

P.S Zapewne zostanę zaminusowany jak mało kto, a prawie każdy komentarz będzie nazywał mnie rasistą, ale jakoś mało mnie to obchodzi, bowiem ludzie którzy tu wchodzą to w większości (bez obrazy) dzieci, które można zmanipulować jednym filmikiem.

Avatar balbinoss

28 sierpnia 2012, 10:10

Filmik o temacie tabu... I do tego całkiem fajny ! :D I wszystko na tym filmiku to niestety prawda... I odpowiadając na pytanie z opisu... Tak ma całkowitą racje ! :3

Avatar heros751

28 sierpnia 2012, 10:09

A dakann jak zwykle ma rację

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Dakann porusza bardzo drażliwy temat - Homoseksualizm, ponadto prezentuje do niego bardzo liberalne podejście. Kontrowersyjność w tym przypadku jest nieunikniona, przykładem może być pasek 'lubialności' na Youtube. Po której jesteście stronie? Czy Dakann ma rację?

Podobne filmiki