Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar chookalin

13 stycznia 2013, 19:51

Powiedzmy, że troszkę interesuję się takimi tematami dotyczącymi wojska, gdyż sam bym chciał się dostać do wojska (lekko przespałem rekrutację), ale wracając do tematu, to przypuszczalnie nie była jego pierwsza akcja, zważając, że jest z daleka od kompanów dla mnie lepszym pomysłem byłoby schowanie się nie obok skałki, lecz za nią, co by go chroniło przed ostrzałem i oddawał niewielkimi seriami ostrzał odpowiadający, by nie poczuli chęci zbliżenia się do mnie, a sprawę dotyczącą paniki, przytoczę anegdotę ze znanej książki: dyscyplina bierze górę nad liczbą w dziewięciu przypadkach na dziesięć.

Avatar chookalin

29 września 2012, 20:27

Myślałem, że żołnierze amerykańscy są chodź lepiej wyszkoleni, niż z innych krajów, ale skoro gość, drze się tylko: I'm HIT, I'm HIT ... bez ostrzału odpowiadającego i wykorzystuje skałę tylko kładąc się koło niej i czekając na rykoszet. WSTYD

Avatar
Konto usunięte

29 września 2012, 22:58

@chookalin: To jest panika,zestresował się poprostu

Avatar Sabaton123

20 października 2012, 21:30

@chookalin: Ludzie, którzy do niego strzelali, byli kawał od niego, więc bez celowania by się nie obyło. Chłop się zestresował, ręce mu się majtały, jak miał to zrobić? Ponadto nie wiem co ty byś zrobił, gdybyś dostał kulkę, bo ja prawdopodobnie zszedłbym kulturalnie. Aha, i tak BTW. Skąd ty niby się tak znasz co (a przynajmniej starasz się sprawiać wrażenie obytego)? W wojsku byłeś?

Avatar
Konto usunięte

29 września 2012, 21:35

bog jeszcze nad nami czuwa...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Ten żołnierz poświęcił się, żeby jego zespół mógł bezpiecznie wrócić w bezpieczne miejsce. Cały skład został zaskoczony przez Talibów podczas rekonesansu i ostrzelany ogniem z działka maszynowego. Ten jeden człowiek wyciągnął ich z opresji. Przeżył i nie miał większych obrażeń.

Podobne filmiki