Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar calif1

4 grudnia 2012, 09:25

Jasne, koleś zarzucił łuk ze sklepu dla dzieci - z siłą naciągu pewnie z 5 gramów - i zamiast naciągać cięciwę to przesuwa do przodu łęczysko - śmiem wątpić czy to można jeszcze nazywać łucznictwem czy jakąś formą dyscypliny sportowej dla ułomnych intelektualnie. Podejrzewam, że każdy by taką "sztukę" opanował po mniej więcej godzinie ćwiczeń, chyba, że by nie miał rąk - wtedy pewnie musiał by potrenować dodatkowe 15 minut. :)

Avatar Ognik1

1 grudnia 2012, 09:06

Tia... może i strzela szybciej od Legolasa tylko teraz porównajcie pozycję strzelecką jego z postawą Legolasa. Tak wiem czepiam się, ale na turniejach łuczniczych by bardzo dużo punktów stracił za tą jego krzywiznę. Poza tym celność. filmik nie jest super jakości i nie widać zbyt dobrze czy trafie w środek a ta sztuczka z rzucanymi tarczami super trudna nie jest, nie przy tej średnicy tarcz

Avatar matigrzegorz

1 grudnia 2012, 11:19

@Ognik1: Jednak wciąż, robi to niezwykle szybko ;)

Avatar Gold123

1 grudnia 2012, 11:32

@Ognik1: Poza tym nie ma strzał na plecach jak Legolas...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Starożytna sztuka strzelania z łuku odkryta. Dzięki niej możesz wystrzelić z niemal każdej pozycji, do wielu celów naraz i z niesamowitą szybkością. Sekretem jest trzymanie strzał w ręku podczas strzelania.

Podobne filmiki