Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Baca_online

13 czerwca 2013, 14:28

kupić 20 kg szynki w plasterkach, pójść do muzułmańskiej dzielnicy i losowych muzułmanów obrzucić tą szynką :>

Avatar Pikachu

Edytowano - 25 kwietnia 2013, 21:35

Turcja to specyficzny kraj. Jest muzułmański, ale nie obowiązuje tam prawo szariatu tak jak np. w Iranie. Znając niemiecką policję kilka razy by się zastanowili, gdyby chcieli zrobić to co robią islamiści w Wielkiej Brytanii. Polsce islamizacja też raczej nie grozi. Bądź co bądź, ale u nas żaden muzułmanin nie odważy się g***ić naszych kobiet i nazywać je ladacznicami.

Avatar Paulius

Edytowano - 25 kwietnia 2013, 12:06

Polsce to nie grozi - na razie sami jesteśmy takimi "najeźdźcami" i zaludniamy Europę zachodnią, Holendrzy np. bardziej się przejmują falą emigracji z naszego kraju niż z Turcji. Poza tym polacy są w świetnych relacjach z mniejszością turecką (zamieszkują te same odizolowane osiedla, pracują w tych samych zakładach za podobną pensję), więc nie musimy się bać agresji ze strony islamskiej Europy zachodniej.

Może niektórym nie spodoba się mój komentarz, ale ja tylko pisze jak jest bez owijania w bawełnę.

Do Admina: jak już się zajmujesz filmikami tego rodzaju to polecam wszelkie nagrania z Davidem Duke

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 kwietnia 2013, 13:53

@Paulius: Nic dodać, nic ująć.
Chociaż że względu na klimat, mentalność obywateli do innowiercow i warunki gospodarcze w Polsce, o takiej Rosji już nie wspominając, raczej nie jesteśmy atrakcyjnym kierunkiem emigracji, więc nam to i tak nie grozi.

Avatar Paulius

25 kwietnia 2013, 14:37

do nas również napływają, tylko, że w małych ilościach i u nas zagrożeniem będzie emigracja, bo Polacy pouciekają z Polski, a Turcy zostaną i nagle ta małą dziś grupka zacznie się liczyć.

a co do Rosji to się mylisz - z Kaukazu muzułmanie napierają milionami, poza tym Rosja ma doznać katastrofy demograficznej przez co ich populacja drastycznie wzrośnie.

W sumie gdybyśmy wszystkich muzułmanów wysłali spowrotem ich dawne kraje by ich nie pomieściły, zapanowałby głód i ci z emigracji wyginęliby.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 kwietnia 2013, 14:44

@Paulius: To Rosjanie napierali czołgami na Kaukaz. Czeczenia, gdy była niepodległa była państwem muzułmańskim. Większość muzułmanów w Rosji to miejscowi. Spróbuj w Moskwie czy Petersburgu znaleźć Araba. Powodzenia. Rosji bardziej grozi napływ buddyzmu z Chin.

Avatar Paulius

25 kwietnia 2013, 14:52

Chińczycy nie są buddystami - pół wieku komuny zrobiło z nich ateistów. W sumie to dobrze, bo przynajmniej nie będą zabijać w imię wiary. Dla mnie tam chinole mogliby zając całą Mandżurię - bo te wyludnione ziemię u Ruskich tylko się marnują.

A co do Islamizacji Europy: najpierw oni nas po całą Hiszpanię - potem my ich po Jerozolimę, potem oni nas po Kamieniec Podolski i Wiedeń, potem my ich po kolonializację, teraz oni nas "na emigrantów", potem my ich...
Europa przetrwa, spokojnie.

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2013, 15:22

@Paulius: Nie do końca są jeszcze ateistami, ale fakt w dużej części. Mimo wszystko na Syberii jest dużo buddyjskich świątyń.

Avatar Paulius

25 kwietnia 2013, 15:24

ale wszystko zniknie jak się tam władza ludowa pojawi. skończą jak Tybet.

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2013, 15:26

@Paulius: Już dawno nie jest ludowa. Chiny są bardziej prawicowe niż USA.

Avatar Paulius

25 kwietnia 2013, 16:22

tak, wiem. i oni zajdą daleko, bo mają potężny scentralizowany kraj z nową kulturą i bez religii.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Problem demografii w Europie jest już ogólnie znany. W większości krajów Unii Europejskiej rodzi się coraz mniej dzieci. Pewnym ratunkiem dla gospodarki jest imigracja z innych krajów do Unii, dzięki czemu uzupełniane są zasoby ludzkie. Filmik sugeruje jednak pewne zagrożenia z powodu zwiększającej się liczby wyznawców Islamu w Europie. Czy zgadzacie się z przedstawionym w filmie punktem widzenia?

Podobne filmiki