Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Papayou

18 stycznia 2014, 17:00

W porównaniu z "hitem" Nataszy, "hit" Wiśniewskiego to jest cud, miód, piękno, poezja, uniesienia.
Ale i tak w mojej głowie rodzi się pytanie: kto, proszę, powiedzcie KTO wymyśla takie teksty?? I co ten ktoś ma w głowie, i co nim kieruje, i o czym myśli? Czy wydaje się takiemu "pisarzynie" że to jest fajne, młodzieżowe, cool ekstra?? Że nie należy zachować chociaż minimalnej zgodności z językiem polskim w piosence, nota bene polskiej?Szczególnie jeżeli chodzi o Rolowanie blanta na bakstejdżu.
Młodzież się nasłucha, bo sama pamiętam, co było w gimnazjum ( kiedy to było...). Jak ktoś odważył się mieć na telefonie piosenkę starszą niż 2-3 miesięczną, to po prostu był wyśmiewany. A jak wiadomo, ludzie są różni, dzieciaki nie myślą jakoś przyszłościowo ani zbyt rezolutnie, co z resztą jest przywilejem dzieciństwa i okresu młodzieńczego. Natasza na pewno bryluje po korytarzach polskich gimnazjów, pójdą takie typy do dyskoteki, zrolują blanta i będzie płacz i zgrzytanie zębów. A dajcie żyć, zero pomyślunku w naszym polskim showbizie. Masakra.

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2014, 13:09

Czemu, czemu... Przez głupią ludzką ciekawość zobaczyłam oryginał... Mój biedny zmysł słuchu i tak już przygłuchy D:. Przecież to w ogóle nie potrafi wydawać z siebie dźwięków, które w jakimś stopniu przypominałyby ludzki śpiew. Proszę zabijcie mnie <_>

Avatar wolwerine

18 stycznia 2014, 10:53

he je , super, dużo lepsze niż oryginał ;D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Nie wiem jak wy, ale uwielbiam kiedy Klejnuty biorą się za "hity" polskiej sceny muzycznej. Tym razem usłyszymy drugie dno piosenki Nataszy Urbańskiej "Rolowanie" i naszej ulubionej "Filiżanki" Michała Wiśniewskiego. "Kiełbasa nietłusta i czysta wódka, ciasteczko z bananami i ryba z salami. Są tu Polacy, choć tu z nami turlaj dropsa..." Zobaczcie sami.

Podobne filmiki