Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar GRZMOT990

30 maja 2014, 21:07

witam
Nie oglądam tego i innym też tak radzę ten użytkownik najpewniej nabija się z człowieka w jedynej prawicy w tym kraju który coś dla nas zrobi ponieważ na polityków z 89roku z lewicy typu PiS i PO głosuje banda idiotów to wszystko co mam do powiedzenia.
pozdrawiam.
GRZMOT.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

31 maja 2014, 21:44

@GRZMOT990: Dobrze więc, heretyku, wiedz, iżTwój guru sądzi, że kobiety są z uwarunkowań biologicznych mniej inteligentne od mężczyzn, a również, parafrazując, chce utworzyć w europarlamencie niejaki ,,dom publiczny", bowiem ,,ma ku temu parametry". Człowiek ten cierpi na najwyższe stadium zespołu niedołężności percepcyjno-analitycznej, potocznie nazywanej głupotą, nie dziwię się więc, iż youtuberzy i im podobni lubią takie osobistości obmawiać.
PIORUN WYPRZEDZA GRZMOT
Ciekawy jestem odzewu.

Avatar GRZMOT990

3 czerwca 2014, 20:15

@Panthera_Tigris_Altaica: to było w skrócie napisz do mnie jeżeli zmądrzałeś i chcesz porozmawiać poważnie co PO robi a jak KNP chce zadbać o Polskę;) jeżeli nie zmądrzałeś to prośba: nie odpisuj wcale.
TE SŁOWA KIERUJE TEŻ DLA INNYCH ;)
Pozdrawiam.
GRZMOT.

Avatar GRZMOT990

5 czerwca 2014, 19:06

@Panthera_Tigris_Altaica: a co do mojej pisowni nie zamierzam robić przecinków itp ponieważ mi się pisać na ten temat nie chce, chcesz porozmawiać wyślij wiadomość i pogadamy na fb postaram ci wybić z głowy PO w przedbiegu rozmowy. wystarczy że podam oczywiste stwierdzenia na temat ZuS PiS i PO.

Avatar GRZMOT990

17 czerwca 2014, 16:58

@Panthera_Tigris_Altaica: Witaj
Znalazłem trochę czasu żeby ci odpisać(Trochę się uspokoiłem zamiast wyzywać wszystkich od idiotów wole pokazać im ich błąd,skuteczniejsze xD) A więc teraz widzisz co tłumaczyłem ci o PiS I PO(Gdyż to jest to samo) Janusz Korwin Mikke jest obecnym najlepszym wyborem i jedynym słusznym Ponieważ gdy on wygra wybory mam nadzieje że pozwie te świnie z rządu do odpowiedzialności przed sądem za zdrady Polski no ale nic.
PO na szczęście przez korupcje zostało zniszczone(Ujawnione rozmowy) Żałuje że Partia KNP tego nie zrobiła no ale nic,najwyraźniej ktoś ich wyprzedził ale dosyć o tym,Chciałbym teraz bez wyzywanie powiedzieć ci że nie powinieneś dodawać tego typu materiałów których nie rozumiesz a bezmyślnie Powtarzasz to co mówią w TVN itp (chcąc oczernić Janusza za mówienie prawdy i pokaz tego co tak naprawdę dzieje się w polsce(1/3 jest to co pokazał... no ale nic) Chciałbym też spytać cię czy wiesz co to eutanazja (nie chodzi mi o to żebyś spisał w wikipedia ale powiedział) Czy wiesz co nas czeka gdy lewica wygra wybory i zdejmie szablon przyzwoitości(to tylko jeden powód dla którego powinno się pozwać do odpowiedzialności te partie bo jest ich znacznie wiele,Jeszcze nie ujawnili wszystkich no ale nic) Ponieważ podam przykład Holandii gdzie zalegalizowano eutanazje dla zmniejszenia ludności (niekontrolowanej) gdzie zabito starsze osoby bo nie chciało się ich leczyć,wtedy oni wyjechali do niemiec( w Niemczech też jest eutanazja(kontrolowana)Tylko że tam płaci się 20 000, i ma się obiad przed śmiercią wygodne łoże i wszystko co się "zażyczy" no ale mniejsza w polsce będzie tak że po starości trafiając do szpitala zginiesz bo lekarz może nie zechcieć cię leczyć a ZuS doda poparcie takiemu człowiekowi ponieważ dla niego tragedią jest jak człowiek dożyje do 100lat bo musi na niego egzekwo płacić....
Przepraszam za mało znaków inter funkcyjnych ale pisałem na szybko.
Pozdrawiam ;)

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

17 czerwca 2014, 19:47

@GRZMOT990: Twoja nieskładna, przesiąknięta nienawiścią i zepsuciem notka to w skrócie: ,,Srutututu, d*pa, muuuuóuuu". Pierwszy aspekt: ,,Ujawnione Rozmowy". Znać, że wielbisz wszelkie teorie spiskowe, lecz zamierzam nieco namieszać w Twoim koncepcie - to była po prostu rozmowa dwóch napitych mężczyzn, która nie powinna ujrzeć światła dziennego, barbarzyńcy Twojego pokroju nie powinny mieć w to wgląd - wg mnie za ten podsłuch odpowiadają agenci Moskwy, choćby z postkomunistycznej partii SLD, tacy jak Leszek Miller, którzy pragną siać pożogę w sercach rodowitych Polaków. Mikke nigdy nie zostanie wybrany do parlamentu, pogódź się z tym. Mówi prawdę, tak? Kobiety są mniej inteligentne od mężczyznn Europarlament to dom publiczny, kobiety nie można zgwałcić... Tak, takiej osoby nam trzeba jako premiera, nieprawdaż? Wyobraź sobie, co zrobiłby z Polską, wredny opozycjonisto... Ten kraj rychło by upadł, nie zostalibyśmy najlepszymi przyjaciółmi Ameryki, stracilibyśmy naszą pozycję moralną w państwach NATO, gdyby to zepsucie przeniknęło aż do parlamentu. Ty zaś jesteś zapewne emerytowanym członkiem KGB, bowiem nikt inny nie pluje tak na własny naród. Mikke, ten stary cap, wkrótce umrze, a Ty nic z tym nie zrobisz. Memento mori - pamiętaj o śmierci. ,,EGZEKWO"? HOHOHO, facet, ex aequo, jeśli już. Nie wszyscy ,mają dość silnej woli, by ordynarnie kogoś zarżnąć, wiem, iż KGB-iści są do tego zdolni, ale nie ja. Raczej słuszne prawo. Mamy istotniejsze problemy, do których potrzebujemy ludzi autentycznie inteligentnych, takich jak polityka zagraniczna wobec Rosji - Donald Tusk jest sawantem - ma 130 punktów IQ. Twój dziad Mikke ma tyle? Mikke to nawet nie parodia Berlusconiego, on przynajmniej objął władzę we Włoszech, a ,,Król Korwin" raczej nie zrobi tego w Polsce. Dość bunga bunga, koleżko, zdecydowanie dość.

Avatar GRZMOT990

17 czerwca 2014, 20:44

@Panthera_Tigris_Altaica: hahahahh rozje**łeś mnie: Ty zaś jesteś zapewne emerytowanym członkiem KGB, nie wiem że nie jesteś na luzie ponieważ mówisz normalnie ;) ja ochłonąłem od tego buldupowania,ale wracając do tematu chciałbym ci powiedzieć że to nie była rozmowa napitych ludzi oni poprostu przekroczyli albo przekraczają właśnie budrzet na kampanie czy chcesz czy nie tak jest ,rozumiem to że "świat ci się wali" mam namyśli poglądy ale zaakceptuj realia jak na swój wiek jesteś dosyć mądry więc myślę że sam do tego dojdziesz,ale zrozum jedno musisz sam interpretować co się dzieje tak naprawdę PO jest dla bogatych ludzi bo usuneli 3 szczebel płacenia tobie podwyższą podatki itp... mają cię zasadniczo gdzieś to tak samo jak byś bronił Zusu którego nie cierpię...
A co do kobiet mikke wcale tak nie powiedział chodziło mu o wiarygodność zalajkuj jego strone facebook to się dowiesz daję sprostowania do tego co mówią na TVN i innych stacjach ostatnio np:zdanie "Kocham Rosję tak bardzo jak daleko jest od Polski" skrócili do "Kocham Rosję" Jeszcze raz przytoczę słowa platona:Największym wrogiem ludzkości jest człowiek mówiący prawdę, Masz wybór żyć w swojej fantazji gdzie świat jest kolorowy albo zejść na ziemie.
Prawda jest taka że oni nic nie zrobili od 89 roku oprócz swojej kampani to co mówisz to było tylko dla kampani nic dla polski(Przepraszam dla Polski zrobili dług o wysokości 800(Ileś) mliardów+ 300miliardów za nieudolny zakup tygrysów z niemiec(gratów) no ale nic idioci...
A teraz odniosę się do tego co powiedziałeś ten kraj niedługo upadnie ponieważ dług jego przekroczy granicę przez rządzących (nie mamy zmieniać świni przy korycie tylko odciąć koryto...)
co do nato rzeczywistość jest taka mój drogi że to jest tylko na piśmie ono nic nie robi.... i taka jest prawda.
Co do Mikke nie obrażaj go ponieważ jesteś na to za młody i nie rozumiesz co tak naprawdę się dzieje.
Heh masz racje i w tym się zgadzam on umrze za ok 5/10lat ALE jego ideologia zostanie w tej partii,Jeszcze się okarze...
Nic nie napisałeś o eutanazji heh dalej nic nie zrozumiałeś a co do Polityki, w Dalszej części nie rozumiesz tego co mówisz po prostu bezmyślnie powtarzasz po poprzednikach i tak działa właśnie Lewica.
Masz wybór żyć w odrealnionym świecie i mówić głupio lub zaakceptować to co jest obecnie twój wybór ja już się nie udzielam.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

18 czerwca 2014, 12:29

@GRZMOT990: Mikke postrzega świat jakby wyjęty rodem z XVIII wieku - ci powinni mieć prawa wyborcze, inni nie, mężczyzna powinien być głową rodziny, kobieta - nie, ci są mądrzy, ci są głupi. Już jego polityka społeczna obnaża niewyobrażalne luki w systemie, a ty chciałbyś go dopuścić do władzy... Odnośnie eutanazji, jego poglądy też są niemal średniowieczne - rycerz z odrąbaną reką i nogą na nic się nie przyda, ułóżmy lepiej wielki stos i spalmy te cholerne kaleki, by nie mieć już kłopotu... Podczas wszelkich rozmów Mikkemu w sukurs idzie nienawiść, pogmatwane poglądy społeczne, spaczenie - bałbym się mieszkać w tym kraju, gdyby on ,,dopchał się do koryta", jak to kolokwialnie zdążyłeś mi podpowiedzieć. Tylko byś gderał, stary koniu - popatrz, jak żyją biedacy w Rosji, co wpycha im w usta KGB, co Putin robi z tym narodem - oto Twoja skala prównawcza. Ach, i jeszcze jedno - jak każdy z KNP zapragniesz zaraz bronić tego emerytowanego KGB-isty (tak, służył tam...), lecz zapewne nie muszę Ci tłumaczyć, czego brakuje takim politykom bez moralności jak Siergiej Ławrow czy Putin, który ponadto jest gejem, zakochanym w Miedwiediewie (uwielbiają w t-shirtach i majteczkach jeździć razem na rowerze i grzać dupinę na drewienku w parku...).

Avatar GRZMOT990

18 czerwca 2014, 16:55

@Panthera_Tigris_Altaica: to teraz tak jeżeli chodzi o temat kobiet to nie miał namyśli jak już mówiłem tego że są głupie masz w sprostowaniach na jego fanpage. chodzi o wiarygodność jeżeli chcesz pogadać o tym to napisz mi na PW bo bardzo ciekawie mówisz.
Co do KGB on w nim niestety nie był bo pragnę zwrócić uwagę że ty bronisz komunistów (kiedyś mówili w mediach dla zamydlenia oczów że komunistów już nie ma, to nie prawda SLD i inne lewice to komuniści.)
Niestety nie potrafię zrozumieć jednego,Rozumiem Janusz Korwin mikke jest bardzo kontrowersyjny ale mówi prawdę I to co może zmienić w tym kraju a z czym jest kłopot i wcale nie ma żadnych luk prawnych w jego systemie (JEGo PROGRAM WYBORCZY MOŻNA SPOKOJNIE SPRAWDZIĆ BO JEST DO SPISANIA NA KARTKĘ A4,A Z PROGRAMU PO I INNYCH LEWIC MOŻNA TOM ZROBIĆ NIE SPRAWDZISZ TEGO...), Janusz odratuje naszą gospodarkę o 15% bo sam daje mu 3 miesiące Chaosu, Zwracam uwagę też na to co powiedziałeś że Lubisz kłamstwa,Dalej bezmyślnie powtarzasz po innych: "popatrz, jak żyją biedacy w Rosji, co wpycha im w usta KGB, co Putin robi z tym narodem"-Rozumiem że Putin nie dba o swoich mieszkańców on chce odbudować ZSRR prowadzi wojnę gospodarczą przeciwko USA,Jest świetnym strategiem I Politykiem ,wprowadził kilkuletni plan ataku ale to już temat na inną rozmowę,Także jeżeli czegoś nie jesteś pewny najpierw zapytaj a potem pisz.
"lecz zapewne nie muszę Ci tłumaczyć, czego brakuje takim politykom bez moralności"-Dla twojej informacji właśnie opisałeś LEWICE...
Powiedziałeś coś bardzo mądrego:"rycerz z odrąbaną reką i nogą na nic się nie przyda, ułóżmy lepiej wielki stos i spalmy te cholerne kaleki, by nie mieć już kłopotu"-Właśnie zaprzeczyłeś sam sobie z Szablonem MORALNOŚCI Ponieważ lewica chce wprowadzić eutanazje i zdjąć go by wprowadzić eutanazje niekontrolowaną jak już pisałem wcześniej.
Też jesteś przeciwko eutanazji ponieważ mogą być (A NAWET NA PEWNO BĘDĄ NADUŻYCIA, POMYŚL ŻE NA STAROŚCI BĘDZIESZ MUSIAŁ UCIEKAĆ Z POLSKI PONIEWAŻ BĘDZIESZ NIEPRZYDATNY I BĘDĄ CIĘ ZMUSZAĆ DO ZABICIA SIĘ....)
To jest LEWICA a Korwin chce temu zapobiec i podać ich(za zbrodnie przeciwko KRAJOWI ) On jest totalnym LIBERAŁEM TAK JAK JA, W Rzeczywistości nie masz nawet podstaw bronić LEWICY a co dopiero na nią głosować.... (MAM TYLKO NADZIEJE że Zastanowisz się nad swoimi Poglądami I Zrozumiesz Rzeczywistość.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

19 czerwca 2014, 11:42

@GRZMOT990: Odnośnie Putina, sankcje gospodarcze sukcesywnie nakładane na Rosję wykończą jego kraj, a on sam będzie torturowany tak, jak lubi jego organizacja - KGB, przez nowe pokolenie Rosji. To trochę jak Robiespeare i jego krawe rządy we Francji, które skończyły się dla niego egzekucją. Zgnie parszywą śmiercią, ten lampart o twarzy szczura. USA ZMIAŻDŻY TEGO KARALUCHA, TO KRAJ NIEKWESTIONOWANIE NAJPOTĘŻNIEJSZY NA ŚWIECIE. Ach, i jeszcze pewnien aspekt - tak, Mikke umrze niebawem, a wówczas może nie zastąpić go równie, phi, charyzmatyczny polityk, przez co Twoja partia straci ostatnie dziesiątki procentów. My mamy dość polityków z charakterem - Od Bronka, poprzez Kurskiego, po Kaczyńskiego (choć wybitnie ostatniego typa nie znoszę, lecz ognia mu nie odmówię). Ach, kolejna sprawa - moi ulubieni politycy wywodzą się właśnie z Prawicy, ale nie z liberalistów, których zasób ludzki jest niewielki i partia jest po prostu zbyt mała, by stanowić siłę znaczącą. I OSTATNIA RZECZ - CHYBA I TAK WOLĘ TVN OD INTERNETOWEGO DEPRAWATORA.
Tygrys Syberyski żegna przybyłych.

Avatar GRZMOT990

19 czerwca 2014, 16:38

@Panthera_Tigris_Altaica: Heh dalej widzę że nic nie rozumiesz na temat Polityki,USA nie zmiażdży Rosję,Putin jest wybitnym strategiem a USA i inne państwa boją się III wojny światowej (NARAZIE TO WOJNA GOSPODARCZA)Jesteś widzę jeszcze za młody żeby wypowiadać się w tej kwestii,co do Putina przygotował sobie długo letni plan w którym interesuje go zachód nie wiadomo jak się inne państwa w stosunku do niego Zachowają(chodź zapewne to przewidzi na nasze nieszczęście) Jego wojska już czekają,pod pretekstem manewrów rozstawił je na granicach Swojego Państwa ale to zapewne każdy z nas wie,A co do sankcji wcale nie wykończą jego kraj ponieważ Jego główne źródło dochodu to gaz a inne państwa boją się od gazu odłączyć ponieważ obawy są takie że mogą nie znaleźć dostawcy w najbliższym czasie.
Co do śmierci Mikkego póki co on chcę stworzyć nową Polskę(a nie IV rzecz pospolitą) więc jego idea w partii KNP na pewno pozostanie i będzie naśladowana(PRZYNAJMNIEJ W JAKIŚ SPOSÓB.) ale póki co on jest dobrym wyborem(bo najlepszego nie ma) i tego należy się trzymać,Masz dosyć polityków z charakterem ale niestety ty tylko jesteś osobą która ocenia po wyglądzie.... a nie po czynach tak jak 50% Polaków którzy głosują i źle wybierają,Akurat Kaczyński był dobrym politykiem,Pamiętam jak ci kretyni z PO jeszcze go wyśmiewali za to że przewidział co zrobi Putin.... No nic końcu to Komuniści i LEWICA.
Co do twoich polityków oni są z LEWICA I zaakceptuj to w końcu,
Teraz powiem ci jak odróżnić lewicę od prawicy:
Lewica działa tak że Zabiera tym którym się chce pracować by dać tym którym się nie chce pracować a tak Lewactwo niestety wygląda...
A co TVN jeżeli chcesz mieć wiedzę na którą ci pozwalają ale nie widzieć realnych problemów to możesz oglądać dalej TVN...
W Rzeczywistości media są totalnie zsynchronizowane że nie dowiesz się niczego sensownego ponieważ TVN popiera PO tak samo jak Polsat +Prosty przykład Max Kolonko mówi to samo co inni więc jak dla mnie Mówią po prostu informacje dla mniej inteligentnych ludzi (CO NIE ZNACZY ŻE NIE DAJĄ NORMALNYCH INFORMACJI) Dowiesz się tyle jakie wypadki stały się w Polscę (SAM oglądam Polsat-Interwencja,Wydarzenia) i jak wiesz kiedyś były Kolosea gdzie pokazywano krew(wiele się nie zmieniło )z tym że teraz media pokazują wypadki bo po prostu ludzie kochają takie coś,Mniej inteligentni ludzie Po prostu mają o czym mówić i żyją w odseparowanym świecie, ci normalni łączą to z rzeczywistością więc też nie widzę w tym nic złego jeżeli umie się Odróżnić kłamstwa od prawdy.
PS:Widzę że zablokowałeś mój profil ale jednak to trochę idiotyczne zablokować osobę która mówi prawdę...

Avatar GRZMOT990

5 czerwca 2014, 19:04

po Pierwsze mam już dosyć odpowiadania na idiotyczne pytania.
Najpewniej jesteś dzieckiem które nie potrafi podliczyć co Lewica zrobiła dla kraju lub nie potrafi ogarnąć że powinna Zostać -OSĄDZONA- za zbrodnie przeciwko krajowi ponieważ nasz dług krajowy przekracza 800mliardów w tym roku Prosiłem o nie udzielanie komentarzy lub gdy się nie znasz rozmowę zemną bo naprawdę nie mam zamiaru pisać oczywistych rzeczy.
ale zaciekawił mnie początek co myślałeś mówiąc w AFEKCIE? bo to głównie tekst PiS pragnę zauważyć.
i jak możesz skończ z tym mentorem bo i tak wyjdzie na moje.
Nie jestem Prawnikiem Nie skończyłem Prawa ale Wiem co się dzieje w Polsce i jeśli jesteś z 50%społeczeństwa które głosuję po wyglądzie (bo mi się on podoba i coś zmieni)lub etc. nie pisz do mnie.
Co do kobiet nie mówiłem że tak stwierdzili(kobieta głupia.Mężczyźni Mądrzy) Ponieważ nie potrafiłeś tego zinterpretować Chodzi o to że w wyborach Partia kobiet nie ma szans to sprostowanie do tego co ja napisałem jeżeli chcesz się dowiedzieć dlaczego to napisz ;) bo nie bd zaśmiecał jeja ponieważ ono jeszcze nie jest skorumpowane przez PiS i PO tak jak KWEJK lub inne strony tego typu.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

17 czerwca 2014, 19:58

@GRZMOT990: Miernie, koleżko, taki stary, a taki niedołężny... No tak, to logiczne. Jestem za młody na politykę? Twoja partia, ba, dom publiczny, jak lubi mawiać Mikke, nie sprawdzi się w kraju ludzi moralnych, którzy nie opowiadają takich bezeceństw jak Ty, staruszku. Ten Twój ukochany zboczeniec chciał odebrać kobietom prawa wyborcze! Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie, dziadku. Czas prawicy minął wraz z odejściem komuny, i tak zostanie. Ja wygrywam, kolego, Ty przegrywasz. Kto rządzi? Lewica! Kto gryzie glebę? Prawica. Koniec pieśni.

Avatar GRZMOT990

12 czerwca 2014, 11:13

Nie zamierzam się z tobą kłócić PO nic nie zrobiło jesteś jeszcze dzieckiem i nie rozumiesz polityki no ale nic. to co mówisz to tylko Rozreklamowanie od 89roku nic nie zrobili to jest fakt ja nie będę wdawał się z tobą w dyskusje... ponieważ jesteś na poziomie np: youtuberki Bunny kou która jest idotką...
Przez takich ludzi mamy w kraju to co mamy i dla twojej wiadomości to co powiedziałeś zrobił Kaczyński a nie PO tylko jedna osoba była zainteresowana krajem z PiSu i PO...

Żegnam Ozięble...

Avatar GRZMOT990

3 czerwca 2014, 20:12

Mam serdecznie dosyć takich idiotów jak ty teraz mnie słuchaj ten człowiek ani nie jest heretykiem ani żadnym guru masz bardzo niską samokulture lub jesteś idiotą głosującym na PiS i Po lub inną LEWICE ponieważ jedyną prawicą jest KNP no nic to tyle hejtu z mojej strony a teraz coś dla mądrych(czyli ty nie czytasz) PO ( PIs i po jak wiemy to to samo ogólnie będę mówił LEWICA) chce usunąć szablon przyzwoitości ogólnie mówie o eutanazji marichuanie(niekontrolowanej) i innych rzeczach których nie wymienię bo mi się nie chce za mnie zrobił to Ator i Gimper YT ale wracając Korwin jest do sprawdzenia w 10min jako jedyny odejmie żeby zyskać i zostawi szablon za przykład usunięcia go podam Holandie gdzie starsze osoby przez eutanazje musiały jechać do Niemiec ale mniejsza dodatkowo jest bardzo kontrowersyjny i mówi prawdę on nic nie ukrywa, a co do KOBIET I ZWRACAM SIE TUTAJ DO PYTANIA KTÓRE "Zadałeś" kiedyś w Polsce zrobiono ankietę na temat wyborów rozesłano ankieterów do kobiet i wszystkie zagłosowały na mężczyzn nie chce mi się więcej pisać więc tym mądrym ludzią zostawiam własną interpretacje bo rozumieją a głupich proszę żeby nie pisali nic takiego jak ten na dole bo ci co nie znają się na wyborach a nie są jeszcze głupi po prostu zagłosują źle lub wcale to tyle z mojej strony.
Pozdrawiam.
GRZMOT.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

5 czerwca 2014, 18:56

@GRZMOT990: Widać, iż działasz w afekcie. Ilość literek w powyższej wypowiedzi jasno i klarownie mi ten fakt uwypukla. Skoroś taki fanatyk swojego politycznego planktonu, nieliczącego się w żadnych istotnych kręgach, odpowiedz publice na kilka pytań:
- ile osób qłosuje na Twojego komika?;
- jak skomentujesz twierdzenie Korwina-Mikke, iż kobiety powinny utracić prawa wyborcze?;
- Twój mentor głosił także tezę, jakoby to ,,kobiety nie można było zgwałcić".
O żadnej oficjalnej ankiecie traktującej o inteligencji kobiet i mężczyzn nie słyszałem, wiem natomiast z rzetelnych źródeł, iż umysł kobiety jest efektywniejszy w działaniu poprzez to, iż jest nieco mniejszy, a także połączenie pomiędzy półkulami jest wydajniejsze.
Kolejna uwaga - jeśli pisać, to z finezją. Ostentacyjnie gw**cisz nasz piękny słowiański język, ignorując interpunkcję i, rzadziej, ortografię. Przedzieranie się przez Twoją ostatnią kwestię stanowiło istną mordęgę dla moich ślepi. Wróćmy może jeszcze do głównego nurtu - dlaczego to Komorowski, Tusk i Sikorski przyjmowali Obamę, nie robił tego natomiast Korwin-Mikke? Lud woli władzę przewidywalną, poczytalną - PO. A, jak powszechnie wiadomo, vox populi, vox dei - głos ludu głosem Boga. Nie zmienisz tego, companiero.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

5 czerwca 2014, 19:00

@Panthera_Tigris_Altaica: Ach, ta Twoja ,,ankieta" dotyczyła wyborów... W każdym razie moja konkluzja, jakoby to umysł kobiety był nieco efektywniejszy od kobiecego jest wciąż aktualna.

Avatar GRZMOT990

5 czerwca 2014, 19:49

@Panthera_Tigris_Altaica: Wiem że liczysz na argumenty teraz ale niestety nie zamierzam robić plagiatu jeżeli Chcesz porozmawiać na temat prawdziwych zdarzeń w polityce to napisz do mnie,Jeżeli jednak chcesz dalej "bronić" PO i PiS chodź nie masz tak naprawdę czym i oczerniać jedynego człowieka w polityce który mówi prawdę to nie zamierzam wdawać się z tobą w dyskusje bo jak to powiedział Jeden mądry człowiek: Nie rozmawiaj z Idiotą bo ściągnie cię na swój poziom a potem zabije doświadczeniem.
Pozdrawiam

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

Edytowano - 10 czerwca 2014, 18:08

@GRZMOT990: Jak mawiał klasyk, ,,Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie". Powiedz mi, kto przyjmował Obamę w Warszawie? Kto propagował nas na Zachodzie, czego efektem było nazwanie nas przez pana Obamę najlepszym przyjacielem Ameryki? PO! Odpowiedź dokładniejsza na drugie pytanie to Tusk. Jesteś fatalnie zepsuty moralnie, siejesz defetyzm w prosperującym kraju. Mamy za sobą ledwie 25 lat demokracji, kraj nie otrzymał Planu Marshalla, który, dla przykładu, otrzymały Niemcy, trudno więc oczekiwać, byśmy stali się nagle światową potęgą. Przez takich ludzi jak Ty tracę wiarę w patriotyzm tego narodu. Osoba tak zesputa, niemoralna, pusta, próżna jak Mikke nie powinna tak długo gościć na arenie politycznej. Masz natomiast rację w innym aspekcie - nie powinniśmy dłużej prowadzić tego dyskursu. Oby Twój złoty cielec doprowadził Cię do Edenu, w innym wypadku będziesz zmuszony cierpieć iście piekielne katusze wskutek awansu społecznego, jaki uzyskaliśmy dzięki partii rządzącej. Ach, i jeszcze jedno - nie cenię PiS. Kaczyński przemawia językiem nienawiści.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2014, 11:42

@Panthera_Tigris_Altaica: Łoooooooooo ku*wa cała ta kłótnia zajęła całą stronę.

Pokój z ,,lewakami,,

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

9 października 2014, 16:33

Dyskurs zakończony, zleciały się hieny i sępy... Cóż, czas odstraszyć to tałatajstwo. Droga oportunistko, jeśli masz coś ciekawgo do dodania, nie krępuj się. Jeśli jednak chcesz trochę popluć żółcią i odreagować po niepomyślnym teście ciążowym, doradzam jakąś mniej szacowną instytucję rozrywkową niż Jeja, np. serwisy porno.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Przed Wami prawdziwy król polskich internetów, jedyny, niepowtarzalny, pan Janusz Korwin-Mikke. Człowiek który masakruje lewaków jednym skinieniem i zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Oczywiście tym razem trochę animuszu dodał mu Człowiek Warga. Zobaczcie sami.

Podobne filmiki