Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Panthera_Tigris_Altaica

Edytowano - 15 czerwca 2014, 20:31

Choć w zasadzie może to uchodzić za bazarowy dowcip. Tak na marginesie, poza moją wzniosłą litanią, de gustibus non est disputandum, o gustach nie należy dyskutować.

Avatar Panthera_Tigris_Altaica

15 czerwca 2014, 20:28

Nie pojmuję, dlaczego Ameryka musi być postrzegana przez takich prymitywów jak Cyber Marian jako konglomerat strzelania z wielkich armatek (długość ma znaczenie, czyż nie?), pierwotnych jęków wyjętych nieomal z rytuałów naszych jaskiniowych przodków oraz wszchobecnego pastiszu. Dlaczego, w obliczu narodzin drugiej Zimnej Wojny z Rosją, Szanowny Pan Autor nie zacznie szydzić z kraju, który jest do nas permanentnie wrogo nastawiony? Zresztą, czy w kraju, w którym tak wysoko nosi się sztandary wolności (USA) jedyną rzeczą, jaką dostrzegają tacy deprawatorzy jest lejąca się zewsząd posoka i już nadmienione spazmatyczne nawoływania plemienne? Dobrze, iż tylu ludzi jest ze mną i negują to plugawe zjawisko niskimi ocenami pod filmem.

Avatar MantiX16

15 czerwca 2014, 12:45

14:06 - dla spostrzegawczych xD

Avatar podrozniczkaMadzia

15 czerwca 2014, 09:28

Fajowe, Szwagry to mają akcje!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak dwóch najbardziej polskich szwagrów wyglądałoby w amerykańskiej telewizji? No to macie coś wspólnego z Cyber Marianem, który postanowił zrobić ich genialnemu kanałowi amerykański zwiastun. Zobaczcie sami.

Podobne filmiki