Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2015, 21:10

Kiedyś to były czasy. Pamiętam jak często chodziłem do sklepu po gumy za 10 groszy szt. Smak nie powalał, ale te tatuaże trzymające się kilka godzin na ręku były genialne. Często sobie je robiłem na lekcji. Bez wody tylko docisnąć i gotowe. Brakuje mi tej i kilku innych rzeczy. Kiedyś była dobra konsola pegazus, teraz niestety konsolę ssą i bardzo nadwyrężają budżet. Przede wszystkim spędzało się przyjemnie czas na piłce, zabawach i majsterkowaniu przy "bombach", teraz to wszystko takie do du py, idę ulicą, a tam słychać jak 6 latki rozmawiają o xperii, która jest świetna, a ja w tym wieku telefonu nie miałem.. co zrobisz, nic nie zrobisz. Trzeba tylko wpajać dziecku od małego by nie patrzył na innych tylko na siebie, a ta technologia też szkodzi... jak ktoś ma pegazusa jak ja, może mu odpalić^^ (jeśli mi działa...)

Avatar PLtymek

13 czerwca 2015, 00:06

*Prosi o wiek* Zgadzam się z tobą.

Avatar biceps2000

13 czerwca 2015, 07:13

Nie narzekaj. Każde pokolenie jest inne. Może oni będą wspominać właśnie to co mamy teraz gdy tego zabraknie.

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 10:42

@biceps2000: Jest co po narzekać. Choćby, że dzieciom trzeba kupić drogi sprzęt np: bo apple im się zachciało, a apple to szajs, sorry. A jak nie kupisz to ci będzie narzekać. Po prostu dzisiejsze pokolenie żyje wyłącznie tabletami i telefonami i robieniem sobie dzieci. Raczej nie chciałbyś mieć córki, która już zaczyna przygodę w wieku 15 lat...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Chociaż cofniemy się do czasów, które większość z was będzie kojarzyła tylko z opowiadań, to możecie potraktować ten filmik jako lekcję i jednocześnie potwierdzenie. Faktycznie tak było. Mimo, że porównanie dotyczy roku 1990, to obejmuje tematycznie niemalże całe lata 90' - przykładem jest choćby PlayStation, które pojawiło się w roku 1994.

Podobne filmiki