Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Lordu

28 września 2015, 23:25

Goncio bulwers

Avatar Galathiel

18 września 2015, 21:14

Prawilny odcinek :3

Avatar mozgwfiolce

17 września 2015, 11:11

Wrzucanie tutaj każdego odcinka "Zapytaj beczkę" jest idiotyczne. Nie dość, że jest to seria na tyle znana, że niettudno ją znaleźć na YT, to w dodatku akurat ten odcinek śmieszny nie był.
Jak dla mnie powinny tutaj być filmiki, których sam bym nie znalazł, a nie te, które już zdążyłem po dwa razy obejrzeć, zanim się pojawiły na jeja.

Avatar krzynu

17 września 2015, 11:25

@mozgwfiolce: zgadzam sie :)

Avatar Arald98

17 września 2015, 13:29

@mozgwfiolce: Nadal są ludzie, którzy go nie poznali, a ja zaliczam się do tych, którzy go poznali dzięki jeji. A co do odcinka... Temat poważny, odcinek moralizatorski, nie widzę powodów, aby nie pokazać tego gimbusom. Może się komuś sposób myślenia się pośród nich zmieni?

Avatar mozgwfiolce

Edytowano - 17 września 2015, 13:42

@Arald98: Nadzieja matką głupich.
Poza tym chodziło mi o coś innego - według mnie na jeja powinny być rzeczy, których nie widzę zaraz na pierwszej stronie YT polska, tylko coś, czego sam bym raczej nie znalazł. Wrzucanie tu najpopularniejszych filmików jak dla mnie mija się z celem. Koniec końców dwie strony prezentują mi to samo, a wchodzę na jeja by zobaczyć coś innego niż flagowce YT.

Avatar ManewryTaktyczne

17 września 2015, 14:43

@mozgwfiolce: a skąd niby ktoś ma wiedzieć co Ty masz na stronie głównej? Przestań wchodzić na youtube :D

Avatar mozgwfiolce

17 września 2015, 15:06

@ManewryTaktyczne: A więc miałbym porzucić źródło i oglądać u pośrednika, ze znacznym opóźnieniem i mniejszym zakresem materiału... tak, cudownie.
Nie zmianiam zdania, Zapytaj Beczkę to coś, czego wolałbym nie widzieć na jeja. Nie to, że nie lubię tego programu, ponieważ sam go oglądam.

Avatar ManewryTaktyczne

Edytowano - 17 września 2015, 15:21

@mozgwfiolce: tak samo ktoś napisze o Cyanide, ktoś inny o FailArmy, ktoś inny o Cyber Marianie... I nagle okaże się, że nic nie zostało, bo "było u kogoś na głównej". Absurd.

Avatar mozgwfiolce

17 września 2015, 15:48

@ManewryTaktyczne: Wypisz więc wszystkich znanych Ci YTberów, a ja i tak znajdę śmieszne filmiki bez ich udziału. Zobaczymy, czy to taki absurd.

Avatar ManewryTaktyczne

17 września 2015, 17:36

@mozgwfiolce: no, ale przecież ktoś może mieć jako ulubioną stronę, inną stronę niż jeja, nie? A co jeżeli ten filmik tam się pojawił? A co jeżeli ktoś już go widział? Będzie pokrzywdzony, tak jak Ty biedaczku, a to przecież niedopuszczalne :(

Avatar mozgwfiolce

Edytowano - 17 września 2015, 18:23

@ManewryTaktyczne: Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Nie napisałem tego wprost, więc to nic dziwnego. Generalnie mówię o tym, że na Jeja.pl chciałbym widzieć filmiki mniej popularne, nie flagowce polskiego YT zbierające po setki tysięcy wyświetleń. Tak, ktoś mógł także widzieć i te mniej znane - ale prawdopodobieństwo jest znacznie mniejsze. Po co wrzucać coś, co widzieli już prawie wszyscy, i mało kto będzie zainteresowany, gdy można wrzucić coś, co mało kto dotąd widział, i zbierze większą publikę?
A co do Twojego pytania: tak, wciąż będą tacy "pokrzywdzeni". Tyle, że będzie ich znacznie mniej.

Avatar druid6

17 września 2015, 16:43

Start mowie nienawiści .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Beczka powraca i na rozgrzewkę, po wakacjach startuje z poważnym tematem, którym jest tak zwana "mowa nienawiści". Wszystko oczywiście w ramach konfrontacji z komentarzami widzów jego kanału. Sprawdźcie sami!

Podobne filmiki