Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar brzytwa

15 lutego 2011, 10:21

gościu jaja sobie robi, udało mu się ale to prawda ***ne rumuny i jeszcze inne ścierwo się panoszą. Do narodowości nic nie mam, niech se żyją kulturalnie, a nie ***a przecież nie są u siebie. Ja pamiętam, rok temu spędzałem wakacje u dziadka na wsi. zatrzymał sie tabor jakich cyganów. Dziadek pierwsze co zrobił, jak się dowiedział kazal mi pozpuszczać psy z łańcuchów i furtkę zamknąc na klucz. I podobnie cała wieś zrobiła. Bo kradli. WIdziałem sąsiad nabił kijem jakiegoś cygana co wlazł na jego podwórko.

Avatar mm4ta

28 maja 2010, 23:23

u mnie w mieście, niedaleko mojego domu też mieszkają rumuni, czeczeni czy ch..j wie kto... panoszą się po moim mieście jak s***ys..y, nic nie robią (chodzi mi o pracę), a pieniądze dostają za darmo, bo rząd im płaci... ogólnie jestem tolerancyjna, nie mam nic do czarnych, może dlatego, że żadnego nie znam (w sumie to nie znaczy, że gdybym poznała to coś bym miała). ***ica mnie strzela, gdy pomyślę sobie o tym, że tacy czeczeni *** grzeją w mieszkaniach przydzielonych im przez Polskę, a prawdziwi Polacy muszą szukać schronienia gdzieś po klatkach w blokowiskach (osobiście znam jednego bezdomnego)... ostatnio jechałam na zakupy i kobieta (może niecałe 30lat - rumunka) zaczepia mnie na przystanku i prosi o dwa złote na mleko dla dziecka... wysypałam jej z portfela wszystkie drobne jakie miałam i poszłam w swoją stronę. wracając z zakupów poszłam na ten sam przystanek, na którym zaczepiła mnie owa kobieta. czekając na autobus zauważyłam ją po drugiej stronie ulicy z jakimiś swoimi brudasami, którzy coś tam chleli, prawdopodobnie jakąś wódę w krzakach(!)...nie twierdzę, żę każdy jest zły , ale takich to tylko pałami traktować po łbach!nie dość, że mają zapewnioną kasę z podatków Polaków to jeszcze bezczelnie żebrzą pod kościołami z dziećmi na kolanach...

Avatar domer5

27 maja 2010, 13:35

fajnie.... wy tu gadu gadu a tu filmika juz nie ma :/

Avatar David0110

27 maja 2010, 10:54

Ok, masz prawo tak uważać, nie tylko czarni popełniają przestępstwa, ale tam gdzie mieszkam po 19 nie da się przejść, bo ulice 'patrolują' 7 - 15 osobowe grupki cyganów bądź mużynów (czarnych, bardzo mużynów). Policja boi się przyjeżdżać nawet na wezwanie, nieraz patrol musiał spier.dzielać przed kilkudziesięcioosobową bandą.
Nie mam nic przeciwko ludziom wyznających inną wiarę lub z zagranicy, ale szlag jasny mnie trafia jak muszę kanałami do domu wracać żeby kosy nie dostać. A jak się zdarzyło, że w odruchu solidarności ktoś im ryje obił to do gazet łazili, że dyskryminacja. Niektórzy nie mają za grosz przyzwoitości.
Nie tylko czarni są s...syny biali też, ale ten problem dotyka mnie niemalże osobiście.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2010, 22:40

David0110 - od kiedy poznałem twórczość 2paca przestałem być rasistą. Może nie jestem super tolerancyjny, ale do Murzyów nic nie mam. Nie bierzesz pod uwagę, że nie tylko czarni popełniają przestępstwa, to stereotyp. Powiedz mi, ilu czarnych znasz? Więcej niż 7 będzie? (tylu poznałem ja, wszyscy są w porządku) Kierujesz się stereotypami, uznajesz, że ktoś jest przestępcą dlatego, że jest czarny? Bez jaj, chłopie! Niewielu usprawiedliwia się tym, że są czarni. Może ci, którzy żyją w gettach w USA. Tak wielu Polaków rasistów mówi tyle, że to Polska, Polska dla Polaków, ale kim jest Polak? Warto zauważyć, że jeszcze kilkaset lat temu Polska była miejscem, gdzie mogli ukryć się przed dyskryminacją wszyscy: żydzi, protestanci i wiele innych... Teraz mam wrażenie, że Polska zmienia się w, jakże przez Nas znienawidzone, Niemcy czy Rosję. To tyle ode mnie.

Avatar David0110

26 maja 2010, 19:27

Czemu niby Amanda ma być nienormalna??
Po pierwsze Bronx jest w Ameryce! a TU JEST POLSKA!
Mnie też wk.urwi.ają te ***y, myślą że jak są *** czarni, to im wszystko wolno i mogą łazić od ściany do krawężnika zaćpani w cholerę i wymachiwać bronią, jak przychodzi co do czego, to zasłaniają się swoim kolorem skóry. Jak nie chcą być 'dyskryminowani' to niech nie zachowują się w ten sposób. To się dzieje w Ameryce, ale u nas jest podobny problem...
... rumuny mianowicie.
Przyjeżdżają nie meldują obywatelstwa, kradną, napadają, zabijają, a nikt im k.ur.wa nic nie robi bo trudno ścigać kogoś kto nie jest nawet obywatelem tego kraju.
A nawet jak im ktoś wyebie to 'przemoc na tle rasowym/rasizm/dyskryminacja'.
Przyjeżdżają nie wiadomo skąd i zachowują się jakby u siebie byli.
Parę dni temu w Warszawie jednego mużyna policjant zastrzelił, bo mu próbował broń wyrwać i spust debil nacisną i zginął na miejscu, a jaki skandal z tego robią. Policja powinna mieć prawo strzelać jeśli ktoś stawia opór lub ucieka.
Tyle w tym temacie, mam nadzieje że nie znajdzie się jakiś wielce tolerancyjny, 'oświecony' i będzie stał murem za nimi, bo to teraz prawie, że moda być tolerancyjnym wobec wszystkiego i wszystkich.
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mają odwagę i własny rozum.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2010, 16:40

Amanda jestes chyba świadoma że jesteś nienormalna?

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2010, 16:19

amanda - jedź do Compton albo na Bronx i napisz to na murze

Avatar kubix97

26 maja 2010, 14:53

hahaha 5/5

Avatar amanda

26 maja 2010, 09:54

White power czarnuchy!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Pewien murzyn miał ochotę na małe poszukiwania rasistów na czatruletce. Przekonajcie się sami czy udało mu się jakichś znaleźć.

Podobne filmiki