Tag bohater - śmieszne filmiki

Wojna domowa bohaterów Wojna domowa bohaterów
Wojna domowa bohaterów
6 maja 2016
6676
Obejrzyj
Dzisiaj do kin wchodzi najnowszy film z uniwersum Marvela, czyli Kapitan Ameryka: Wojna domowa superbohaterów. Jeszcze przed seansem zapraszamy do obejrzenia nieco "innej" wersji tej historii w wersji animowanej.
10 faktów o Deadpoolu 10 faktów o Deadpoolu
10 faktów o Deadpoolu
23 lutego 2016
1597
Obejrzyj
Deadpool to postać ze stajni Marvela, która za sprawą niedawnej, filmowej premiery mocno zyskała na popularności. Z tej okazji prezentujemy wam kolejny odcinek Topowej Dychy oraz dziesięć ciekawostek o jednym z najbardziej...
Homer Simpson jako bohater kina akcji Homer Simpson jako bohater kina akcji
Homer Simpson jako bohater kina akcji
12 stycznia 2016
1389
Obejrzyj
Homer Simpson jest prawdopodobnie jedną z ostatnich postaci, którą można by skojarzyć z kinem akcji. Okazuje się jednak, że i tak egzotyczne połączenie jest możliwe do zrealizowania.
Prawdziwa miłość Katniss Prawdziwa miłość Katniss
Prawdziwa miłość Katniss
30 listopada 2015
1542
Obejrzyj
Wszyscy fani "Igrzysk śmierci" od dawno wiedzą, kogo kocha główna bohaterka serii - Katniss. Jeżeli ktoś nie oglądał filmu, ani nie czytał książki może odetchnąć z ulgą, gdyż z tego filmiku wszystkiego się dowie.
Super Janusz Super Janusz
Super Janusz
14 listopada 2015
2739
Obejrzyj
Nowy Jork ma Spidermana, Gotham ma Batmana, a Warszawa ma Super Janusza. Bohater, wycięty żywcem ze stereotypów o wąsatym Polaku patroluje ulice stolicy, czekając tylko na cebulowy sygnał.
Apropo Defacto - Fani pytają #1 Apropo Defacto - Fani pytają #1
Apropo Defacto - Fani pytają #1
4 listopada 2015
1375
Obejrzyj
Wszyscy fani "Kopsnij drina" wiedzą kim jest Wiesław Wszywka i nie trzeba go przedstawiać polskiej części internetu. Ów Pan powraca w nowej serii, w której będzie odpowiadał na pytania swoich widzów!
Śmierć za późno nadejdzie przedwczoraj! Śmierć za późno nadejdzie przedwczoraj!
Śmierć za późno nadejdzie przedwczoraj!
27 października 2015
1469
Obejrzyj
Parodia James'a Bonda, czyli niepodważalnego klasyka kina akcji w wykonaniu Grupy Filmowej Darwin. Jak prezentował by się Bond w Polskiej wersji? Tego trudno się domyślić, więc trzeba to zobaczyć!
Człowiek mrówka Człowiek mrówka
Człowiek mrówka
3 października 2015
1921
Obejrzyj
Amerykanie i Marvel mają swojego Ant-mana. My musimy się zadowolić człowiekiem mrówką, który mimo swej odwagi i wrodzonego poczucia praworządności ma jedną, dość istotną słabość. Sprawdźcie sami!
Hell's Club Hell's Club
Hell's Club
9 września 2015
1187
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie miejsce, w którym spotykają się bohaterowie wszystkich znanych filmów. Jedną imprezę, na której mogą spotkać się postacie ze Star Wars, Jean-Claude Van Damme, Terminator, Blade, Scarface i wielu, wielu innych....
Cyanide & Happiness: Shark-dad Cyanide & Happiness: Shark-dad
Cyanide & Happiness: Shark-dad
30 lipca 2015
2720
Obejrzyj
Za dnia zwykły, niepozorny, wręcz przeciętny ojciec. Po godzinach superbohater walczący ze złem i przestępczością. Oto najnowsza produkcja od Cyanide & Happiness "Shark Dad". Zachęcamy do oglądania!
Robocop vs Terminator Robocop vs Terminator
Robocop vs Terminator
20 czerwca 2015
2607
Obejrzyj
Gdybyście w jednym narożniku zobaczyli Robocopa, a w drugim Terminatora, to kogo obstawilibyście w takiej walce? Dzięki dobremu pomysłowi i jeszcze lepszemu montażowi macie okazję przekonać się, który z nich przetrwałby takie...
Starbarians - odcinek 2 Starbarians - odcinek 2
Starbarians - odcinek 2
7 maja 2015
1934
Obejrzyj
Kolejna część przygód animowanych Starbarians! Jakiemu wyzwaniu tym razem stawiają czoła? Kim będzie ich kolejny, kosmiczny przeciwnik? I najważniejsze... Czy uda im się wyjść z tego cało? Sprawdźcie i oceńcie sami.
Starbarians - odcinek 1.5 Starbarians - odcinek 1.5
Starbarians - odcinek 1.5
2 maja 2015
1559
Obejrzyj
Kolejny odcinek animowanych Starbarians! Tym razem ich przeciwnikiem zostaje Trinozaur vel Trzy-rex! Nasi bohaterzy byli już krok od walki, kiedy okazało się, że te aresztowanie nie będzie takie łatwe. Sprawdźcie sami!
Starbarians - odcinek I Starbarians - odcinek I
Starbarians - odcinek I
30 kwietnia 2015
2299
Obejrzyj
Dzielni Starbarians wyruszyli na pomoc pięknej księżniczce Cycolinie, porwanej przez wężowego czarodzieja Seida. Kto wyszedł zwycięsko z tej konfrontacji? Czy Starbariansom udała się misja ratunkowa? Sprawdźcie sami!
Cyanide & Happiness - Znaczenie miłości Cyanide & Happiness - Znaczenie miłości
Cyanide & Happiness - Znaczenie miłości
5 grudnia 2014
2325
Obejrzyj
Szalone ludziki z Cyanide & Happiness znów tu są! Po raz kolejny będą siać zamęt w kolejnym, wspaniałym odcinku ich serialu. W dzisiejszym odcinku zobaczymy zwariowaną reklamę oraz przygody nieco ciapowatego bohatera.
Jak jedzą bohaterowie Marvela Jak jedzą bohaterowie Marvela
Jak jedzą bohaterowie Marvela
17 listopada 2014
2121
Obejrzyj
Życie superbohatera wymaga odpowiedniej diety, a także odpowiedniego sposobu jedzenia. Na szczęście ten krótki filmik pokaże Wam, jak przy odpowiednim odżywianiu utrzymać swoje supermoce.