Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 14:07

50 Shades of Pita (p.s. możecie powiedzieć o co chodziło w poprzednich częściach IŚ bo zapomniałem... z klasą będziemy iść na cz. 2...)

Avatar fil341

30 listopada 2015, 16:40

cz. 2 kosogłosa rozumiem? W skrócie: wszystkie państwa mają przeje**ne, zostaje tylko Ameryka, a raczej jej część. Powstaje Kapitol - państwo-miasto otoczone chyba 13 dystryktami - państwami kontrolowanymi przez Kapitol(są zmuszane do pracy na rzecz Kapitolu). Wybucha bunt przeciw Kapitolowi, dystrykty 1 i 2 najszybciej się poddają(potem mają za to bonusy) reszta poddaje się potem, ale 13 nie poddaje się i zostaje zbombardowana i zniszczona. Wymyślono igrzyska śmierci - turniej w którym po 1 dziewczynie i chłopaku z każdego dystryktu (razem 24 osoby) w wieku od 12 do 18 lat. Co każdy rok mamy jeden dodatkowy głos w urnie (można też brać dodatkowe za jedzenie). Zazwyczaj wygrywają kandydaci z 1,2 i 3, ponieważ są najlepiej wyszkoleni. Zwycięstwo gwarantuje dostarczanie większości jedzenia do wygranego dystryktu. Siostra Katniss zostaję wybrana, ale Katniss idzie za nią. Katniss uczestniczy w 2 igrzyskach, w końcu wybucha 2 bunt przeciw Kapitolowi. Okazuje się, że 13 nadal istnieje, ale pod ziemią. Tam jest centrum buntu. Katniss odwiedza kilka dystryktów, potem rusza na Kapitol. W tym miejscu się chyba kończy film cz. 1 (nie wiem, nie oglądałem - cała wypowiedź jest pisana na podstawie książki).

Avatar Sebzer

30 listopada 2015, 22:02

@fil341: 1. Nie ostrzegles przed spojlerem.
2. Zapomnisles co było powodem buntu i jak ucirkli z igrzysk.

Avatar fil341

1 grudnia 2015, 17:08

@Sebzer: miało być streszczenie, a jak ktoś pisze żeby mi skrócić to wiadomo że będą spojlery.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Wszyscy fani "Igrzysk śmierci" od dawno wiedzą, kogo kocha główna bohaterka serii - Katniss. Jeżeli ktoś nie oglądał filmu, ani nie czytał książki może odetchnąć z ulgą, gdyż z tego filmiku wszystkiego się dowie.

Podobne filmiki