Tag samochód - śmieszne filmiki

Ciężarówka niszczyciel Ciężarówka niszczyciel
Ciężarówka niszczyciel
24 marca 2016
2825
Obejrzyj
Wybuchy, zniszczenie, destrukcja i totalna rozwała! Pogromcy mitów stworzyli ciężarówkę taran przeznaczoną do zniszczenia wszystkiego na jej drodze. Oto próbka jej możliwości. Chcielibyście się taką przejechać?
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 111
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 111
22 marca 2016
2047
Obejrzyj
Jeżeli Rosja to nie kraj, tylko styl życia, to z pewnością tym jednym określeniem można również opisać ich styl jazdy. Po obejrzeniu kilku takich kompilacji, aż strach udać się samochodem za wschodnią granicę.
Kickster MotoznaFca - Opel Astra Kickster MotoznaFca - Opel Astra
Kickster MotoznaFca - Opel Astra
15 marca 2016
1777
Obejrzyj
Jakiś czas temu dostało się Hondom Civic, teraz czas na Opla Astrę, czyli kolejny szlagier wśród maszyn "samochodo-podobnych". Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, ale ktoś kompletnie nie znający się na tym również może się...
AdBuster - konfrontacja kurierska AdBuster - konfrontacja kurierska
AdBuster - konfrontacja kurierska
28 lutego 2016
1417
Obejrzyj
Ciekawa i banalnie prosta konfrontacja firm kurierskich. Na pierwszy ogień trafiły 3 firmy z tej branży. AdBuster sprawdził, która z paczek dotarła najszybciej oraz porównał ich ceny. Zapraszamy do obejrzenia efektów tego...
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 109
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 109
24 lutego 2016
2385
Obejrzyj
Niezapowiedziane manewry, brak fantazji oraz nadmierna prędkość... Po połączeniu tych składników otrzymujemy gotowy przepis na kompilację z wypadkami samochodowymi. Zachęcamy do oglądania!
Cyanide & Happiness: Palenie Cyanide & Happiness: Palenie
Cyanide & Happiness: Palenie
21 lutego 2016
1872
Obejrzyj
Palenie w samochodzie drażni większość kierowców, w tym wszystkich niepalących. Cyanide oczywiście nie mogło pójść na łatwiznę i musieli podobną sytuację pokazać na swój, charakterystyczny sposób.
Drifty pod Ldilem Drifty pod Ldilem
Drifty pod Ldilem
12 lutego 2016
1510
Obejrzyj
W tym roku wszyscy "drifterzy" spod supermarketów musieli obejść się smakiem. Wszystkie ledwo ruszające się samochody miały święty spokój, a latarnie na parkingach mogły odetchnąć z ulgą. Blok ekipie udało się natomiast zaszaleć.
Kompilacja z wypadkami dużych maszyn Kompilacja z wypadkami dużych maszyn
Kompilacja z wypadkami dużych maszyn
9 lutego 2016
2391
Obejrzyj
Duże jest piękne, przynajmniej jeżeli o wypadki chodzi. Im większa lub dotkliwsza rozwałka w kompilacji tym lepiej. Tym razem kompilacja wypadków z udziałem dużych maszyn i pojazdów. Zapraszamy!
Zmieści się czy nie? Zmieści się czy nie?
Zmieści się czy nie?
16 stycznia 2016
2354
Obejrzyj
Trzymająca w napięciu historia o mijaniu się samochodu i ciężarówki. Filmik należy obejrzeć do końca, bo w innym wypadku efekt całkowicie ulatuje. Na końcu mała niespodzianka.
Pomocna koparka Pomocna koparka
Pomocna koparka
3 stycznia 2016
2857
Obejrzyj
Samochód ciężarowy utknął na zaśnieżonej drodze, skutecznie blokując ruch w jedną stronę. Świadkiem sytuacji był operator koparki jadące z drugiej strony i postanowił rozwiązać problem.
Jakie zastosowanie ma miejski monitoring? Jakie zastosowanie ma miejski monitoring?
Jakie zastosowanie ma miejski monitoring?
1 stycznia 2016
2068
Obejrzyj
Odpowiedź na zadane w tytule pytanie będzie zbędna, kiedy obejrzycie filmik. Ktoś tu zdecydowanie przesadził z graniem w GTA. Sytuacja została zarejestrowana w Bydgoszczy.
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 104
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 104
29 grudnia 2015
1610
Obejrzyj
Jeżeli Rosja to nie kraj, tylko styl życia, to z pewnością tym jednym określeniem można również opisać ich styl jazdy. Po obejrzeniu kilku takich kompilacji, aż strach udać się samochodem za wschodnią granicę.
Szwagry: Taxi Szwagry: Taxi
Szwagry: Taxi
14 grudnia 2015
91186
Obejrzyj
Lokalni taksówkarze znają Antka jako złotego klienta. Tym razem nie było z czego jednak go oskubać i biedak wracał do domu pieszo. O wszystkim postanowił opowiedzieć Szwagrowi przy symbolicznej szklaneczce, a ten wpadł na...
Nowa reklama Volvo Nowa reklama Volvo
Nowa reklama Volvo
10 grudnia 2015
3535
Obejrzyj
Pomysłowa reklama Volvo, pełna destrukcji i zniszczenia. Nie dosłownie, ale "za kierownicą" 18 tonowej ciężarówki zasiada 4 letnia dziewczynka. Skoro maszyna przetrwała jazdę z nią, to tym bardziej przetrwa ekstremalną jazdę,...
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 102
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 102
9 grudnia 2015
1492
Obejrzyj
Najnowsza część kompilacji z samochodowymi wypadkami i stłuczkami. Nasi wschodni sąsiedzi nie dają za wygraną. Nie mają zamiaru oddać koszulki lidera w ilości wypadków nawet na chwilę.
Jezdne Wojny - parodia Star Wars VII Jezdne Wojny - parodia Star Wars VII
Jezdne Wojny - parodia Star Wars VII
7 grudnia 2015
1706
Obejrzyj
Wraz z nadchodzącą premierą Gwiezdnych Wojen, nie mogło zabraknąć parodii zwiastuna, przeróbek i tym podobnych. Doczekaliśmy się także polskiej parodii, za którą odpowiedzialny jest Cyber Marian. Zapraszamy do oglądania!