Filmiki - Reklamy

Historia kierowcy BMW Historia kierowcy BMW
Historia kierowcy BMW
3770
Obejrzyj
Choćby nie wiadomo jak piękna była reklama danej marki, to nigdy nie pokona ona stereotypów i tego co ludzie znają ze zwyczajnej, codziennej praktyki. Tym razem "ofiarą" padła marka BMW.
Reklama Sony sprzed 11 lat Reklama Sony sprzed 11 lat
Reklama Sony sprzed 11 lat
9132
Obejrzyj
Jeżeli pamiętasz tę reklamę, to żyłeś w czasach kiedy MTV puszczało jeszcze muzykę, a w reklamach liczyła się kreatywność, a dopiero potem znane twarze i nazwiska. Tę reklamę stworzono bez użycia efektów specjalnych przy...
Więzienna micha Więzienna micha
Więzienna micha
2391
Obejrzyj
Po przerwie czas na powrót mafii, której przewodzi Piotry Cywrus lub jak ktoś woli "Rysiek z klanu". Mafia w sieci wpiera kolejną akcję charytatywną na rzecz schronisk oraz organizacji zajmujących się pomocą zwierzętom....
Ojczysty – dodaj do ulubionych Ojczysty – dodaj do ulubionych
Ojczysty – dodaj do ulubionych
2692
Obejrzyj
Język ojczysty to coś co warto promować. Ten jednak ewoluuje, zmienia się i jeżeli ktoś chce za nim nadążyć musi poszerzać swoją wiedzę na jego temat. Oto spot reklamujący właśnie taką akcję. Zapraszamy!
Całkowicie naturalny papier toaletowy Całkowicie naturalny papier toaletowy
Całkowicie naturalny papier toaletowy
1929
Obejrzyj
Moda na naturalne produkty nabiera tempa, dlaczego więc nie spróbować by z całkowicie naturalnym papierem toaletowym? Produkt dostępny w kilku wariantach spowoduje, że każdą wizytę w toalecie zapamiętasz na dłużej!
Woda HeavyBubbles Woda HeavyBubbles
Woda HeavyBubbles
2224
Obejrzyj
Każdy chciałby być najsilniejszym człowiekiem na świecie, ale to nie taka łatwa sprawa. Trzeba robić określone rzeczy by zbliżyć się do tego celu, a jedną z nich jest regularne picie wody HeavyBubbles!
Nie chcę być strażakiem! Nie chcę być strażakiem!
Nie chcę być strażakiem!
19
1
2097
Obejrzyj
Humorystyczny spot, łamiący tabu związane z osobami niepełnosprawnymi. Po takich produkcjach autorzy "słynnego spotu" o dopalaczach powinny spalić się ze wstydu.
Wierzysz w stereotypy? Wierzysz w stereotypy?
Wierzysz w stereotypy?
20
2116
Obejrzyj
Zrealizowany profesjonalnie i z pomysłem spot reklamujący "stereotypy" o Polakach. Trudno chyba o lepszy sposób na odpowiedź, niż walka z przeciwnikiem jego własną bronią!
Fabryka papierowych samolotów złożona z Lego Fabryka papierowych samolotów złożona z Lego
Fabryka papierowych samolotów złożona z Lego
22
2453
Obejrzyj
Gdyby ktoś powiedział, że zbuduje z Lego fabrykę papierowych samolotów to pewnie byście nie uwierzyli lub uznali, że ktoś ma niezłą fantazję. Tymczasem taka maszynka z Lego powstała przy okazji reklamy Aerospace & Defense.
Wojna z rakiem Wojna z rakiem
Wojna z rakiem
21
2268
Obejrzyj
Wykonany nie tylko profesjonalnie, ale także z pomysłem spot reklamujący organizację walczącą z nowotworami. Osadzenie tego w klimacie science-fiction wypadło w tej wersji idealnie.
Oryginalna reklama Johnniego Walkera Oryginalna reklama Johnniego Walkera
Oryginalna reklama Johnniego Walkera
1852
Obejrzyj
Dwóch niemieckich studentów szkoły filmowej postanowiło stworzyć swoją reklamę popularnej whisky - Johnnie Walker. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że wyszło im to na mistrzowskim poziomie.
Lily i Bałwan Lily i Bałwan
Lily i Bałwan
26
8327
Obejrzyj
Chociaż za oknem nie widać nawet odrobiny śniegu, to warto wczuć się w świąteczny klimat, choćby oglądając tę animację. Niedługa historia o znajomości dziewczynki Lily i jej śnieżnego przyjaciela.
Nowa reklama Volvo Nowa reklama Volvo
Nowa reklama Volvo
4162
Obejrzyj
Pomysłowa reklama Volvo, pełna destrukcji i zniszczenia. Nie dosłownie, ale "za kierownicą" 18 tonowej ciężarówki zasiada 4 letnia dziewczynka. Skoro maszyna przetrwała jazdę z nią, to tym bardziej przetrwa ekstremalną jazdę,...
Wymarzony prezent dla każdego Wymarzony prezent dla każdego
Wymarzony prezent dla każdego
17
4
2269
Obejrzyj
Nie od dzisiaj wiadomo, że reklama dla jakiegoś produktu to już połowa sukcesu. Zbliżające się święta jak najbardziej sprzyjają nietypowym podarunkom, a ten z całą pewnością można do takich zaliczyć.
Nie zapominaj o swojej rodzinie w Święta Nie zapominaj o swojej rodzinie w Święta
Nie zapominaj o swojej rodzinie w Święta
41
2
6577
Obejrzyj
Niemiecka, poruszająca reklama dotycząca rodzinnego spędzania świąt, o którym często zapominamy kosztem pędzącej codzienności. Angielskie napisy można włączyć bezpośrednio w odtwarzaczu.
Romantyczna rocznica Romantyczna rocznica
Romantyczna rocznica
1942
Obejrzyj
Chłopak postanowił zaprosić dziewczynę na romantyczną kolację do lasu, z okazji ich rocznicy. Zaczął grać na gitarze, aż tu nagle... niespodzianka. Sprawdźcie sami co było dalej!
Rutinosku**ysyn Rutinosku**ysyn
Rutinosku**ysyn
2368
Obejrzyj
Nauka stanęła wreszcie na wysokości zadania. Stworzono lek dla wszystkich nieśmiałych i wiecznie zawstydzonych osób. Dzięki wulgarnej wersji Rutinoskorbinu w końcu będą mogli wykrzyczeć to co naprawdę myślą.
Jeremy Clarkson reklamuje Amazon FireTV Stick Jeremy Clarkson reklamuje Amazon FireTV Stick
Jeremy Clarkson reklamuje Amazon FireTV Stick
2014
Obejrzyj
Reklama Amazon FireTV Stick z udziałem Jeremiego Clarksona, znanego przede wszystkim z programu Top Gear. Jakiś czas temu został on zwolniony ze stacji BBC, a przy okazji tej reklamy wymierza im małego pstryczka w nos.
Show must go on - owoce z Mołdawii Show must go on - owoce z Mołdawii
Show must go on - owoce z Mołdawii
2163
Obejrzyj
Piosenka zespołu Queen "Show must go on" w bardzo niecodziennym wykonaniu, a konkretniej "po mołdawsku". Cała produkcja ma natomiast głębsze przesłanie niż tylko piosenka i jest to reklama produkowanej w Mołdawii żywności.
Alkohol i kluczyki? Wykluczone Alkohol i kluczyki? Wykluczone
Alkohol i kluczyki? Wykluczone
2093
Obejrzyj
Po wątpliwym sukcesie kampanii dotyczącej dopalaczy rządowe organy chyba przestraszyły się reakcji widzów i wzięły się za realizację porządnych spotów. Oto reklama Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, dotycząca jazdy...
Niełatwe jest życie giganta Niełatwe jest życie giganta
Niełatwe jest życie giganta
2459
Obejrzyj
Często osoby niskie, głównie mężczyźni, mają kompleksy związane ze swoim wzrostem. Działa to jednak też w drugą stronę i bycie zbyt wysokim, i zbyt masywnym również może mieć swoje konsekwencje.
Pan Zgazu Tanoga Pan Zgazu Tanoga
Pan Zgazu Tanoga
1741
Obejrzyj
Po "brawurowej" kampanii reklamowej dotyczącej dopalaczy, wszyscy chyba porzucili nadzieję na to, że rządowe pieniądze mogą zostać wydane jak należy, na kampanię reklamową. Okazuje się, że jest inaczej. Oto spot dotyczący...
"Papierowa" reklama Hondy
"Papierowa" reklama Hondy
20
1728
Obejrzyj
Niektóre reklamy są tak dobrze wykonane i przemyślane, że w pewnym momencie traci znaczenie to czego jest to reklama, a jej oglądanie może nawet wciągnąć. Przed wami "papierowa" reklama Hondy.
Jedno życzenie Jedno życzenie
Jedno życzenie
17
3
2561
Obejrzyj
Chociaż podobno cuda się zdarzają, to nie warto podkładać w nich zbytniej nadziei. Szczególnie, kiedy jest to sprawa życia i śmierci, a w grę może wchodzić gładka skóra. Sprawdźcie sami!
Hardcore - zwiastun filmu kręconego z pierwszej osoby Hardcore - zwiastun filmu kręconego z pierwszej osoby
Hardcore - zwiastun filmu kręconego z pierwszej osoby
1982
Obejrzyj
Fani GTA doczekali się opcji rozgrywki z tak zwanej "pierwszej osoby". Teraz przyszedł czas na pierwszy, tak zmontowany i tak profesjonalnie zrealizowany film, którego fabułę poznamy oczami głównego bohatera.
I will survive I will survive
I will survive
2160
Obejrzyj
Oto spot reklamowy, dotyczący akcji zorganizowanej przez "Blue cross". Organizacja ta zajmuje się ogólnie pojmowaną pomocą dla zwierząt. Tym razem mowa o bezdomnych zwierzakach.
Możesz być kim zechcesz Możesz być kim zechcesz
Możesz być kim zechcesz
2599
Obejrzyj
Brak Ci wiary w siebie? Masz marzenie, ale czasami brakuje Ci sił w walce o nie? Nie łam się! Wszystko jest możliwe, a Ty możesz być kim zechcesz, zupełnie jak bohater tej reklamy. Sprawdź koniecznie!
Galicjanka - reklama roku Galicjanka - reklama roku
Galicjanka - reklama roku
2148
Obejrzyj
Nie, to nie podróż w przeszłość do wczesnych lat 90', to nakręcona jakiś czas temu reklama wody "Galicjanka". Prezes w roli głównej? Brak jakichkolwiek aktorskich atutów? Czemu nie!
Japońska reklama Mercedesa Japońska reklama Mercedesa
Japońska reklama Mercedesa
2197
Obejrzyj
Przed wami reklama samochodu Mercedes emitowana w japońskiej telewizji. Motywem przewodnim jest dobrze wszystkim znana gra Mario. Trzeba przyznać, że marketingowcy Mercedesa potrafią dobrać sposób reklamy do potencjalnych...
Spacerowa deska Spacerowa deska
Spacerowa deska
1779
Obejrzyj
Japończycy wręcz słyną z dziwnych lub jak kto woli "oryginalnych" pomysłów. Tym razem wpadli na pomysł stworzenia urządzenia, dzięki któremu spacer moglibyśmy zamienić w przejażdżkę.
Woda Vytautas  - nowa reklama Woda Vytautas - nowa reklama
Woda Vytautas - nowa reklama
23
1
3280
Obejrzyj
To już kolejna reklama wody Vytautas, tym razem również adresowana specjalnie do Polaków. Styl zachowany, oryginalność też. Warto zobaczyć!
Dopalacze - Twój wybór Dopalacze - Twój wybór
Dopalacze - Twój wybór
1637
Obejrzyj
Po spotach reklamowy, które budziły politowanie i jeszcze długo kojarzone będą z definicją żenady, przyszedł czas na niezależną produkcję i dobrze wykonany spot o dopalaczach. Oczywiście ten został stworzony przez grupę...
Nie odwracaj się Nie odwracaj się
Nie odwracaj się
2214
Obejrzyj
Spot reklamowy promujący akcję RSA "Don't look back". Krótki i bardzo prosty filmik, ale wyraża wszystko co potrzebne, by zrozumieć przekaz. Polecamy w szczególności młodym kierowcom.
Dzieci dubbingują zwierzęta Dzieci dubbingują zwierzęta
Dzieci dubbingują zwierzęta
24
7
5942
Obejrzyj
Ciekawa reklama wody mineralnej dla dzieci. Maluchy podłożyły głos zwierzętom, które wydają z siebie najbardziej charakterystyczne odgłosy. Jak się to udało? Sprawdźcie sami!
Psychopata kontra policja Psychopata kontra policja
Psychopata kontra policja
2823
Obejrzyj
Co zrobić, kiedy właśnie trzymamy bezbronną ofiarę w piwnicy, a policja wpadła na trop i zaczyna wyważać drzwi do naszego domu? Obejrzyjcie i przekonajcie się sami!
Głos Geralta w nawigacji samochodowej Głos Geralta w nawigacji samochodowej
Głos Geralta w nawigacji samochodowej
33
1
3288
Obejrzyj
Każdy fan serii gier o Wiedźminie Geralcie będzie piał z zachwytu. Teraz możecie wybrać się wraz z nim, także w podróż samochodową. Głos Jacka Rozenka będzie prowadził was z dala od zatłoczonych traktów i miejsc, w których...