Tag śmiech - śmieszne filmiki

Ojciec i córka na wielkiej huśtawce Ojciec i córka na wielkiej huśtawce
Ojciec i córka na wielkiej huśtawce
19 kwietnia 2016
2319
Obejrzyj
Dzieci często próbują dorównać swoim rodzicom, choćby nieświadomie decydując się na niektóre atrakcje w lunaparku. Tak było i tym razem, a dziewczyna zwyczajnie "odleciała". Reakcja ojca? Bezbłędna!
Czego NIE robić w KINIE Czego NIE robić w KINIE
Czego NIE robić w KINIE
15 marca 2016
2256
Obejrzyj
Nierzadko decydujemy się obejrzeć film w kinie, jednak często podczas seansu potrafią nas denerwować pewne zachowania innych osób... Obejrzyj ten filmik, aby przekonać się czy nie jesteś jedną z nich!
Kompilacja śmiesznych reakcji - FailArmy Kompilacja śmiesznych reakcji - FailArmy
Kompilacja śmiesznych reakcji - FailArmy
3 stycznia 2016
1747
Obejrzyj
Czasami, kiedy jakaś wpadka zostaje uchwycona na filmie, śmieszniejsza od samej wpadki jest reakcja nagrywającego. Jego śmiech dla przykładu. FailArmy stworzyło kompilację dotyczącą właśnie tych reakcji. Zapraszamy!
Tylko dla dorosłych - Jacek Noch Tylko dla dorosłych - Jacek Noch
Tylko dla dorosłych - Jacek Noch
14 października 2015
5229
Obejrzyj
Nietypowy stand up, dlatego warty uwagi. Już w zapowiedzi występu słyszymy, że to "trochę inny humor" i mamy okazję przekonać się o tym już po krótkiej chwili. Zapraszamy do oglądania!
Szwagry: Zabawne historie #1 Szwagry: Zabawne historie #1
Szwagry: Zabawne historie #1
27 maja 2015
8254
Obejrzyj
Szwagry startują ze swoją nową serią. Chociaż widać wyraźne inspiracje "popularnymi" programami telewizyjnymi, to taka wersja zdecydowanie bardziej nam się podoba. Przed wami pierwszy odcinek serialu "Zabawne historie".
Lis cieszy się ze swojej zdobyczy Lis cieszy się ze swojej zdobyczy
Lis cieszy się ze swojej zdobyczy
19 maja 2015
6455
Obejrzyj
Kiedy coś nam się uda jesteśmy szczęśliwi. W przypadku prawdziwych zwycięstw, często się śmiejemy. W związku z tym nie powinno być nic dziwnego w tym, że lis, który właśnie upolował gołębia też chciał podzielić się z innymi...
Lwi śmiech Lwi śmiech
Lwi śmiech
20 kwietnia 2015
5609
Obejrzyj
Możemy tylko przypuszczać co tak rozbawiło króla zwierząt. Wprowadzenie wegetariańskiego menu na Sawannie? Strajk antylop? Niezależnie od powodu musiał na chwilę porzucić królewski majestat i zwyczajnie się zaśmiać.
Bobas śmieje się jak rasowy TROLL Bobas śmieje się jak rasowy TROLL
Bobas śmieje się jak rasowy TROLL
25 lutego 2015
7804
Obejrzyj
Mało powiedzieć, że dziecko to wygląda trochę jak słynny skandynawski troll. Dodatkowo śmieje się bardzo podobnie do rodowitego trolla: głośno, wyraźnie, jak dorosły facet.
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
27 stycznia 2015
4975
Obejrzyj
W dobie internetu każdy ma dostęp wszelkich informacji. Dlatego dość szybko doszły do Meksykanów słuchy o osiągnięciach Tuska, który został prawdziwym królem emigracji.
Piotr Żyła opowiada o skoku Olka Zniszczoła Piotr Żyła opowiada o skoku Olka Zniszczoła
Piotr Żyła opowiada o skoku Olka Zniszczoła
18 stycznia 2015
7705
Obejrzyj
Piotr Żyła dalej ma niezłą formę nie tylko w skokach narciarskich. Jego wypowiedzi dalej potrafią zniszczyć niejednego. Tym razem nasz ulubiony skoczek opowie o skoku kolegi i o tym jak szukał na rozbiegu pisiont groszy.
Osiemdziesiąt najlepszych dziewczyn z Vine'ów Osiemdziesiąt najlepszych dziewczyn z Vine'ów
Osiemdziesiąt najlepszych dziewczyn z Vine'ów
7 stycznia 2015
4269
Obejrzyj
Jak można nie kochać krótkich filmików? A tym lepiej jeśli występują w nich fajne dziewczyny z poczuciem humoru. Przed Wami osiemdziesiąt najlepszych dziewczyn, które pojawiły się w Vine'ach.
Bardzo Dziwne Filmiki - 29 Bardzo Dziwne Filmiki - 29
Bardzo Dziwne Filmiki - 29
2 grudnia 2014
2913
Obejrzyj
To już dwudziesta dziewiąta kompilacja dziwnych, szalonych, a przede wszystkim zabawnych filmików od Szczerego Jerry'ego. Jeśli chcecie zobaczyć, jakie dziwactwa skrywa internet to dobrze trafiliście. Nie czekajcie ani chwili...
Policja zatrzymuje transwestytę Policja zatrzymuje transwestytę
Policja zatrzymuje transwestytę
21 listopada 2014
3601
Obejrzyj
Czasem ciężko jest zachować powagę, ale profesjonalizm wymaga poświęceń. Widać to zwłaszcza po tym policjancie, który zatrzymał transwestytę. Oczywiście nie można się powstrzymywać w nieskończoność.
Śmiech sowy Śmiech sowy
Śmiech sowy
11 listopada 2014
11649
Obejrzyj
Jesteśmy wręcz pewni, że nie słyszeliście jak się śmieje sowa. Można latać po lesie wykrzykując dowcipy, licząc na to że jakaś sowa go usłyszy i się zaśmieje... albo po prostu obejrzeć ten filmik!
Pani która śmieje się jak osioł Pani która śmieje się jak osioł
Pani która śmieje się jak osioł
6 marca 2014
3190
Obejrzyj
Nie ma nic lepszego niż odrobina śmiechu. Oczywiście każdy śmiech brzmi zupełnie inaczej. Niektórzy śmieją się tubalnie, inni cichutko, ale zawsze pozostają ludzie, którzy śmieją się zupełnie inaczej niż cała reszta. Zobaczcie...
Dziecko targane emocjami (HIT) Dziecko targane emocjami (HIT)
Dziecko targane emocjami (HIT)
1 listopada 2013
8194
Obejrzyj
10 miesięczne dziecko słucha śpiewu matki. Ma mieszane uczucia co do tego śpiewu. Film bije rekordy popularności na całym świecie.