Tag wódka - śmieszne filmiki

Szwagry: Urodziny Szwagry: Urodziny
Szwagry: Urodziny
29 lutego 2016
13627
Obejrzyj
Antek odwiedza Szwagra żeby świętować jego urodziny, wypadające na 29go lutego. Oczywiście spotkanie nie mogło się odbyć bez wspominek i historii... o imieniu Szwagra! Zapraszamy do oglądania!
Życzenia od norweskiego morsa Życzenia od norweskiego morsa
Życzenia od norweskiego morsa
25 grudnia 2015
1421
Obejrzyj
Zamarznięte jezioro, a na nim półnagi Norweg śmiga na łyżwach. Co chwila podnosi i konsumuję wigilijne potrawy. Nawet zdarza mu się rozmawiać z rybkami.
Szwagier shot: Mikołajki Szwagier shot: Mikołajki
Szwagier shot: Mikołajki
7 grudnia 2015
9910
Obejrzyj
Mikołajki już za nami i Szwagry także doczekali się prezentów. Nietrudno chyba się domyślić jaki prezent mógł sprawić im największą radość. W tym przypadku sprawić ją nawet dwa razy. Zapraszamy!
Szwagry: uszy Szwagry: uszy
Szwagry: uszy
30 listopada 2015
9869
Obejrzyj
Antek i Szwagier nie mogą sobie pozwolić na przepuszczenie okazji na wypicie małego "co nieco", szczególnie, kiedy ich kieszenie świecą pustkami, a stawiać ma sąsiad. Jak zwykle pojawia się jakiś problem - uszy konkretnie.
Dzień Niepodległości u Szwagra Dzień Niepodległości u Szwagra
Dzień Niepodległości u Szwagra
9 listopada 2015
13276
Obejrzyj
Antek odwiedza Szwagra, który jak się okazuje pije wódkę w samotności. Nie mogąc na to pozwolić dołącza do niego i poznaje historię "Dnia Niepodległości" według Szwagra. Obejrzyjcie koniecznie!
Zasada Zasada "3 razy P"
Zasada "3 razy P"
3 października 2015
2734
Obejrzyj
Kilkuminutowy występ, który można nazwać humorystycznym przemówieniem, dotyczący dość istotnej w Polsce kwestii, czyli picia wódki. Prowadzący zapoznaje słuchaczy z metodą "3 razy P". Sprawdźcie koniecznie!
Obsesja Obsesja "u Szwagra"
Obsesja "u Szwagra"
15 września 2015
10764
Obejrzyj
Antek i ekipa także wrócili już z wakacji i najwidoczniej mają zamiar otworzyć jesienny sezon na pełnych obrotach. Tym razem szwagier musiał pomóc rozwiązać łóżkowy problem i poradzili sobie z tym wprost "tanecznie".
Kabaret Moralnego Niepokoju: Jerzyk Kabaret Moralnego Niepokoju: Jerzyk
Kabaret Moralnego Niepokoju: Jerzyk
4 sierpnia 2015
2908
Obejrzyj
Przed wami jeden z najbardziej charakterystycznych i najbardziej doświadczonych, polskich kabaretów, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju oraz ich występ na XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie. Zapraszamy do oglądania!
Kolejny morał z DOPALACZY Kolejny morał z DOPALACZY
Kolejny morał z DOPALACZY
3 sierpnia 2015
3945
Obejrzyj
Adam, Filip i Ewa, bohaterowie i twórcy tego filmiku o dopalaczach wykonali kawał dobrej roboty. Dzięki temu powstał jeden z lepszych spotów o dopalaczach.
5 ciekawostek o wódce 5 ciekawostek o wódce
5 ciekawostek o wódce
18 lipca 2015
2083
Obejrzyj
Czym jest wódka, każdy z pewnością wie. Założymy się jednak, że nie wszyscy wiedzą przykładowo skąd ten trunek się wywodzi. Tego i wiele innych rzeczy dowiecie się z tego filmiku. Zapraszamy do oglądania!
Kopsnij drina: Wielki test wódek smakowych Kopsnij drina: Wielki test wódek smakowych
Kopsnij drina: Wielki test wódek smakowych
15 lipca 2015
1639
Obejrzyj
Najnowsza odsłona serii "Kopsnij drina". Tym razem nasz alkoholowy bohater Wiesław Wszywka musi zmierzyć się z wódkami smakowymi. Jak przypadły one do gustu temu Panu? Przekonajcie się sami!
Szwagier shot: Olej Szwagier shot: Olej
Szwagier shot: Olej
8 lipca 2015
9540
Obejrzyj
Szwagry nie próżnują... Oto ich najnowsza produkcja. Żona wysłała Antka po olej, ale ten zniknął bez śladu. Kobieta od razu wiedziała gdzie go szukać i co może tam zastać. Sprawdźcie sami!
Anioł Straż przybywa na ratunek Anioł Straż przybywa na ratunek
Anioł Straż przybywa na ratunek
5 czerwca 2015
2217
Obejrzyj
Fragment filmu Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" z 2006. Krótka, alkoholowa rozmowa z Aniołem Strażem. W głównych rolach Andrzej Chyra oraz Tomasz Sapryk.
Szachy u Szwagra Szachy u Szwagra
Szachy u Szwagra
1 lutego 2015
7400
Obejrzyj
Szwagier postanowił poszukać czegoś, czego nie używał już od bardzo dawna. Chodzi oczywiście o szachy. A jak są szachy, to musi być i przeciwnik, więc postanawia zadzwonić do Antka. To chyba nie będzie typowa partyjka, zresztą...
Szesnaście sytuacji, których nie chciałbyś przeżyć u dentysty Szesnaście sytuacji, których nie chciałbyś przeżyć u dentysty
Szesnaście sytuacji, których nie chciałbyś przeżyć u dentysty
20 stycznia 2015
2479
Obejrzyj
Wizyta u dentysty może być bardzo nieprzyjemna, a już zwłaszcza kiedy napotkamy tego doktorka. Ta wizyta na pewno zapadnie Martinowi w pamięć i wcale nie dlatego, że ma dużo zębów do wyleczenia.
Odliczanie noworoczne 2015 Odliczanie noworoczne 2015
Odliczanie noworoczne 2015
31 grudnia 2014
12139
Obejrzyj
Gdyby komuś się zepsuł zegarek, albo nie miał dobrego sposobu na odliczanie, to Szwagry spieszą z pomocą! Oczywiście w typowym dla siebie stylu!