Tag wódka - śmieszne filmiki

Szwagry: Urodziny Szwagry: Urodziny
Szwagry: Urodziny
14890
Obejrzyj
Antek odwiedza Szwagra żeby świętować jego urodziny, wypadające na 29go lutego. Oczywiście spotkanie nie mogło się odbyć bez wspominek i historii... o imieniu Szwagra! Zapraszamy do oglądania!
Życzenia od norweskiego morsa Życzenia od norweskiego morsa
Życzenia od norweskiego morsa
1824
Obejrzyj
Zamarznięte jezioro, a na nim półnagi Norweg śmiga na łyżwach. Co chwila podnosi i konsumuję wigilijne potrawy. Nawet zdarza mu się rozmawiać z rybkami.
Szwagier shot: Mikołajki Szwagier shot: Mikołajki
Szwagier shot: Mikołajki
10546
Obejrzyj
Mikołajki już za nami i Szwagry także doczekali się prezentów. Nietrudno chyba się domyślić jaki prezent mógł sprawić im największą radość. W tym przypadku sprawić ją nawet dwa razy. Zapraszamy!
Szwagry: uszy Szwagry: uszy
Szwagry: uszy
10673
Obejrzyj
Antek i Szwagier nie mogą sobie pozwolić na przepuszczenie okazji na wypicie małego "co nieco", szczególnie, kiedy ich kieszenie świecą pustkami, a stawiać ma sąsiad. Jak zwykle pojawia się jakiś problem - uszy konkretnie.
Dzień Niepodległości u Szwagra Dzień Niepodległości u Szwagra
Dzień Niepodległości u Szwagra
14024
Obejrzyj
Antek odwiedza Szwagra, który jak się okazuje pije wódkę w samotności. Nie mogąc na to pozwolić dołącza do niego i poznaje historię "Dnia Niepodległości" według Szwagra. Obejrzyjcie koniecznie!
Zasada Zasada "3 razy P"
Zasada "3 razy P"
3464
Obejrzyj
Kilkuminutowy występ, który można nazwać humorystycznym przemówieniem, dotyczący dość istotnej w Polsce kwestii, czyli picia wódki. Prowadzący zapoznaje słuchaczy z metodą "3 razy P". Sprawdźcie koniecznie!
Obsesja Obsesja "u Szwagra"
Obsesja "u Szwagra"
11470
Obejrzyj
Antek i ekipa także wrócili już z wakacji i najwidoczniej mają zamiar otworzyć jesienny sezon na pełnych obrotach. Tym razem szwagier musiał pomóc rozwiązać łóżkowy problem i poradzili sobie z tym wprost "tanecznie".
Kabaret Moralnego Niepokoju: Jerzyk Kabaret Moralnego Niepokoju: Jerzyk
Kabaret Moralnego Niepokoju: Jerzyk
3457
Obejrzyj
Przed wami jeden z najbardziej charakterystycznych i najbardziej doświadczonych, polskich kabaretów, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju oraz ich występ na XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie. Zapraszamy do oglądania!
Kolejny morał z DOPALACZY Kolejny morał z DOPALACZY
Kolejny morał z DOPALACZY
4392
Obejrzyj
Adam, Filip i Ewa, bohaterowie i twórcy tego filmiku o dopalaczach wykonali kawał dobrej roboty. Dzięki temu powstał jeden z lepszych spotów o dopalaczach.
5 ciekawostek o wódce 5 ciekawostek o wódce
5 ciekawostek o wódce
2554
Obejrzyj
Czym jest wódka, każdy z pewnością wie. Założymy się jednak, że nie wszyscy wiedzą przykładowo skąd ten trunek się wywodzi. Tego i wiele innych rzeczy dowiecie się z tego filmiku. Zapraszamy do oglądania!
Szwagier shot: Olej Szwagier shot: Olej
Szwagier shot: Olej
10050
Obejrzyj
Szwagry nie próżnują... Oto ich najnowsza produkcja. Żona wysłała Antka po olej, ale ten zniknął bez śladu. Kobieta od razu wiedziała gdzie go szukać i co może tam zastać. Sprawdźcie sami!
Anioł Straż przybywa na ratunek Anioł Straż przybywa na ratunek
Anioł Straż przybywa na ratunek
2701
Obejrzyj
Fragment filmu Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" z 2006. Krótka, alkoholowa rozmowa z Aniołem Strażem. W głównych rolach Andrzej Chyra oraz Tomasz Sapryk.
Szachy u Szwagra Szachy u Szwagra
Szachy u Szwagra
7891
Obejrzyj
Szwagier postanowił poszukać czegoś, czego nie używał już od bardzo dawna. Chodzi oczywiście o szachy. A jak są szachy, to musi być i przeciwnik, więc postanawia zadzwonić do Antka. To chyba nie będzie typowa partyjka, zresztą...
Szesnaście sytuacji, których nie chciałbyś przeżyć u dentysty Szesnaście sytuacji, których nie chciałbyś przeżyć u dentysty
Szesnaście sytuacji, których nie chciałbyś przeżyć u dentysty
2849
Obejrzyj
Wizyta u dentysty może być bardzo nieprzyjemna, a już zwłaszcza kiedy napotkamy tego doktorka. Ta wizyta na pewno zapadnie Martinowi w pamięć i wcale nie dlatego, że ma dużo zębów do wyleczenia.
Odliczanie noworoczne 2015 Odliczanie noworoczne 2015
Odliczanie noworoczne 2015
12960
Obejrzyj
Gdyby komuś się zepsuł zegarek, albo nie miał dobrego sposobu na odliczanie, to Szwagry spieszą z pomocą! Oczywiście w typowym dla siebie stylu!
CeZik & Klejnuty - Wóda To Śmierć CeZik & Klejnuty - Wóda To Śmierć
CeZik & Klejnuty - Wóda To Śmierć
2231
Obejrzyj
Sylwester tuż za rogiem, ale nie można zapominać, że z alkoholem należy uważać. Przypomni o tym w swojej piosence CeZik oraz nie kto inny jak... Sting! Koleś musi mieć niezłe problemy z kasą skoro już występują w polskich...