Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar ManewryTaktyczne

17 kwietnia 2015, 09:34

Czemu u nas nie ma takich przedstawień -.-?

Avatar krzynu

17 kwietnia 2015, 16:56

@ManewryTaktyczne: Nie dla psa kielbasa gimbie!

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2015, 21:37

@ManewryTaktyczne: Chłopaku opanuj się, te dziewczyny są może w pierwszej klasie gim.! Pomyśl co myślą ich rodzice o tym "cudownym przedstawienu", a w szczególności tatusiowie .-.

Avatar ManewryTaktyczne

17 kwietnia 2015, 22:50

opanuj się :D? Ok, jestem w pełni opanowany. Energia spokoju oraz wewnętrzny ład wchodzą w stan idealnej równowagi. Teraz z godnością mogę przejść do dalszej części Twojego komentarza. Zerkam nań nieśmiało i rozpoczynam głębokie przemyślenia o tym, co też myśleli ich rodzice, kiedy ten występ oglądali. I na ten moment nachodzi mnie wena i twórcza moc. Z błękitnych obłoków przemyśleń prześwituje mój komentarz: mam to gdzieś co myśleli. Jeżeli one mają 13 lat, to będąc w ich wieku już oglądałem się za dziewczynami. Ich koledzy na widowni z pewnością też woleli oglądać to, niż oryginalną wersję :) I tylko to miałem na myśli...

Avatar SiekieraZgreda

22 kwietnia 2015, 19:43

@ManewryTaktyczne: Rosjanki według mnie wyglądają wyjątkowo młodo, ale te widać że są po 18 .. Więc też nie rozumiem mówienia że mają 13 lat, i tak wiem że to nie ty zacząłeś że tyle mają lat.. Ale lubię upominać ludzi bez powodu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Oto rosyjskie, twerkowe wykonanie Kubusia Puchatka. Fabuła nie jest skomplikowana, więc znajomość języka rosyjskiego nie będzie potrzebna. Przyda się za to monitor z dużą rozdzielczością i otworzenie filmiku w wersji HD.

Podobne filmiki