Tag bajka - śmieszne filmiki

100 easter eggów w kreskówkach 100 easter eggów w kreskówkach
100 easter eggów w kreskówkach
4 kwietnia 2016
1443
Obejrzyj
Przed wami ciekawa kompilacja dotycząca easter eggów, czyli w tym przypadku kreskówkowych scen, w których autorzy puszczają widzowi "oczko", a które jednocześnie są satysfakcjonującą nagrodą dla tych najbardziej...
Przygody spiętego fana anime Przygody spiętego fana anime
Przygody spiętego fana anime
30 marca 2016
1684
Obejrzyj
Jednym w wielu tematów internetowych kłótni jest tzw. "anime" - dla jednych oddzielna kategoria wśród rysowanych animacji, dla drugich chińskie bajki, które nie różnią się niczym od innych bajek. Oto jak wygląda przykładowe...
10 szokujących faktów na temat Disneya 10 szokujących faktów na temat Disneya
10 szokujących faktów na temat Disneya
8 marca 2016
1504
Obejrzyj
Disney to wytwórnia niebezpodstawnie kojarzona z dzieciństwem wszystkich urodzonych po roku 1990. Tak ogromne przedsięwzięcie nie mogło istnieć bez ciekawych lub dziwnych wydarzeń w swojej historii. Przed wami 10 z nich.
Zaginione teczki Bolka i Lolka Zaginione teczki Bolka i Lolka
Zaginione teczki Bolka i Lolka
26 lutego 2016
2199
Obejrzyj
W krajowych mediach jest ostatnio coraz głośniej o odtajnianiu teczek oraz znajdywaniu nowych dowodów potwierdzających współpracę znanych osób z komunistycznym rządem. Bolek i Lolek postanowili odzyskać swoje teczki. Bolka...
Pole truskawek Pole truskawek
Pole truskawek
24 lutego 2016
3906
Obejrzyj
W polu truskawek nie ma raczej nic nadzwyczajnego, no chyba, że jest to pole truskawek obok szpitala psychiatrycznego. Co może wyjść z takiego połączenia? Przekonajcie się koniecznie!
10 faktów na temat Pixara 10 faktów na temat Pixara
10 faktów na temat Pixara
21 lutego 2016
1399
Obejrzyj
Każdy fan filmów animowanych kojarzy nazwę Pixar. Tytuły ich produkcji znane są w końcu już dwóm pokoleniom. Dzięki Topowej Dysze macie okazję dowiedzieć się kilku ciekawostek na temat Pixara. Zapraszamy!
Świnka Popka i Walentynki Świnka Popka i Walentynki
Świnka Popka i Walentynki
16 lutego 2016
2589
Obejrzyj
Walentynki już za nami, ale jeżeli ominęły was Walentynki u Świnki Popki, to zdecydowanie musicie nadrobić zaległości! W menu wszystko co pokręcone, złe i szalone, a w rolach głównych Gang Albanii.
Wielkie Konflikty: Jaś vs Małgosia Wielkie Konflikty: Jaś vs Małgosia
Wielkie Konflikty: Jaś vs Małgosia
15 lutego 2016
2111
Obejrzyj
Z pewnością każdy zna bajkę o Jasiu i Małgosi. Nie każdy natomiast zna prawdziwy scenariusz, który rozegrał się w chatce z piernika. Ta wersja historii przeznaczona jest dla osób o mocnych nerwach!
Gdyby ,,Gwiezdne Wojny Gdyby ,,Gwiezdne Wojny" miały czołówkę jak anime
Gdyby ,,Gwiezdne Wojny" miały czołówkę jak anime
27 stycznia 2016
1705
Obejrzyj
Anime, a po drugiej stronie internetu "chińskie bajki" mają dość charakterystyczny patent na tak zwane intro, czyli animację przed rozpoczęciem się odcinka. Oto jak wyglądałoby intro do Gwiezdnych Wojen, gdyby zrealizowano je w...
Piosenka Piosenka "In the end" stworzona z fragmentów filmów
Piosenka "In the end" stworzona z fragmentów filmów
15 stycznia 2016
5945
Obejrzyj
Wychodziło już wiele produkcji tego typu, ale zdecydowana większość nie była tak dopracowana i zgrana z oryginalną melodią. Przed wami piosenka zespołu Linkin Park stworzona z fragmentów 183 filmów!
Siedem nieznośnych postaci z kreskówek! Siedem nieznośnych postaci z kreskówek!
Siedem nieznośnych postaci z kreskówek!
23 grudnia 2015
1710
Obejrzyj
Znacznej większości z was, kreskówki zapewne kojarzą się z dzieciństwem. Nie da się jednak ukryć, że niektóre postaci z tych bajek były lubiane, a drugie wręcz przeciwnie. Oto przykłady 7 postaci, które mogły denerwować także was.
"Hello" w wersji kreskówkowej
"Hello" w wersji kreskówkowej
15 grudnia 2015
1968
Obejrzyj
Piosenka Adele "Hello" została wchłonięta przez internet i już dzień po jej wydaniu zaczęły pojawiać się kolejne parodie. Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć Mikey'a Bolts'a i jego "kreskówkowych" głosów.
Mam ten kod Mam ten kod
Mam ten kod
9 grudnia 2015
2974
Obejrzyj
Informatyczna wersja piosenki "Mam tę moc", z animacji "Kraina lodu". Tym razem Elsa mierzy się z wyzwaniami nieobcymi żadnemu programiście. Zapraszamy do oglądania!
5 sposobów na zniszczenie sobie dzieciństwa 5 sposobów na zniszczenie sobie dzieciństwa
5 sposobów na zniszczenie sobie dzieciństwa
20 listopada 2015
8152
Obejrzyj
W ostatnim czasie, przez internet przelewa się cała fala materiałów video, obrazków, gifów, które nazywane są niszczycielami dzieciństwa. Mają one na celu pokazać nietypowe sceny i zachowania znanych nam bohaterów, w zupełnie...
To ona, świnka Peppa To ona, świnka Peppa
To ona, świnka Peppa
22 października 2015
2936
Obejrzyj
Świnka Peppa, czyli bohaterka bajek dla dzieci, postanowiła nieco odświeżyć swój wizerunek. Zaczęła od bardziej bardziej "dorosłej" muzyki. Jak zareagowała reszta gromady? Przekonajcie się sami!
10 faktów na temat Pokemonów 10 faktów na temat Pokemonów
10 faktów na temat Pokemonów
20 października 2015
2740
Obejrzyj
Pokemony doczekały się swojej drugiej młodości i za sprawą gier podbiły serca dużej rzeszy graczy. Przed wami kilka ciekawostek o tej ciekawej serii i o samych, animowanych bohaterach.