Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Grucha8

Edytowano - 1 maja 2015, 10:17

To może w ogóle zrezygnujmy z kupowania ubrań czy butów... albo nie, ZACZNIJMY TWORZYĆ UBRANIA SAMI... Bo jakaś tam Marika może pracować i zarabiać pieniadze na własne utrzymanie, możemy przestać tez jeść na znak solidarności z Afryką...

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2015, 11:36

@Grucha8: Zgadzam się. Bądźmy solidarni najpierw ze sobą a jak czegoś będzie nam za dużo to dopiero pomyślmy o jakichś datkach.
Osobiście mam już dosyć takiego lewackiego pierdzielenia i jak miałbym wybór bez wahania kliknął bym kupuj/buy.

Avatar ManewryTaktyczne

Edytowano - 2 maja 2015, 09:00

żal mi Ciebie człowieku. Musisz być bardzo smutnym, samotnym kolesiem, który nie ma znajomych, z takim podejściem do świata. Ten automat dalej ludziom lekcje, którą zapamiętają dłużej niż jakiś debilny plakat czy ogłoszenie. Tutaj nie chodzi o datki, ani o te koszulki. Chodzi o uświadamianie ludzi i przypominanie im, że niektórzy mają gorzej. U nas hołota pewnie rozwaliłaby ten automat pierwszego dnia i ukradła koszulki. Dlatego właśnie postawiono go w Niemczech, gdzie bogate społeczeństwo często zapomina o tych cierpiących gdzieś na drugim końcu świata, bo kupienie koszulki; nieważne czy za 2 czy za 20 euro jest czynnością zupełnie prozaiczną.

Avatar Zjem_Ci_Matke

2 maja 2015, 12:03

@ManewryTaktyczne: Zacznijmy od tego, że to Niemcy, którzy prawie zniszczyli świat. Przedstawione osoby to zapewne turyści, Niemcy są nieczuli i zimni.

Avatar TomekPL23

4 maja 2015, 23:55

@Zjem_Ci_Matke: Jak dość duża część europejczyków.

Avatar Zjem_Ci_Matke

5 maja 2015, 06:41

@TomekPL23: Tak, ale to przez Niemców...

Avatar Solid_Snake

3 maja 2015, 00:54

Przeczytałem "automat z murzynami".

Avatar lelek

1 maja 2015, 14:30

Co z tego ,że załóżmy jakiś Chińczyk ,czy Nepalczyk itp. zarabia na dzień 1$ skoro kupi za niego żarcie itp. tam jest inny przelicznik ...nie mówię ,że żyje w luksusach ,ale daję radę ,bo musi utrzymać dzieci ,a właśnie zagraniczne marki dają mu na to szanse ,dzięki właśnie taniej sile roboczej jakoś Europa daję radę i ciągnie dalej ...cieszcie się ,że macie co na siebie włożyć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Na ulicy postawiono nietypowy automat. Za 2 euro można kupić w nim koszulkę, ale zanim to nastąpi czeka nas efektowna lekcja współczucia i test naszego sumienia. Zachęcamy do obejrzenia. Może przydać się podstawowa znajomość języka angielskiego.

Podobne filmiki