Tag produkcja - śmieszne filmiki

Produkcja banknotu o nominale 20 euro Produkcja banknotu o nominale 20 euro
Produkcja banknotu o nominale 20 euro
2305
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda "produkcja" pieniędzy? Przed wami filmik przedstawiający proces drukowania, sortowania oraz pakowania banknotów o nominale 20 euro.
Fanowski film o Darth Maulu Fanowski film o Darth Maulu
Fanowski film o Darth Maulu
1795
Obejrzyj
Solidnie wykonany, kilkunastominutowy filmik o jednej z najbardziej charakterystycznych postaci filmowego uniwersum Gwiezdnych Wojen czyli Darth Maulu, znanym choćby w podwójnego, laserowego miecza. Wyszło genialnie!
Pierdząca gofrownica Pierdząca gofrownica
Pierdząca gofrownica
18
7
3004
Obejrzyj
Produkcja gofrów to nic nadzwyczajnie trudnego czy wciągającego. Tym razem jednak, to gofrownica urozmaica tę czynność... pierdzeniem. Zapraszamy do oglądania!
5 sposobów na... efekty filmowe 5 sposobów na... efekty filmowe
5 sposobów na... efekty filmowe
1781
Obejrzyj
Brak pomysłów na domową nudę? Już dzisiaj możecie zostać filmowymi specami od efektów komputerowych. Wbrew pozorom zadanie jest łatwiejsze niż można by sądzić. Zapraszamy do oglądania!
Sprzedałem się Sprzedałem się
Sprzedałem się
1761
Obejrzyj
Martina Stankiewicza kojarzy z pewnością znaczna większość "polskiej części YouTube". Jego żarty czy produkcje można lubić lub nie, ale tym razem porusza on temat, który powinien zainteresować każdą osobę. Jak zarabia YouTuber?...
Poza kadrem - Pulp fiction Poza kadrem - Pulp fiction
Poza kadrem - Pulp fiction
2013
Obejrzyj
Film "Pulp fiction" jest już niezaprzeczalnym klasykiem międzynarodowego kina. Sceny oraz aktorskie kreacje na stałe wpisały się do kanonów popkultury i powielane są po dziś dzień. Przed wami zbiór kilku ciekawostek na temat...
Kung Fury z polskim lektorem Kung Fury z polskim lektorem
Kung Fury z polskim lektorem
2001
Obejrzyj
Powyższa produkcja pojawiła się już na naszej stronie, ale dodanie do niej najbardziej rozpoznawalnego, polskiego lektora zmienia zupełnie wszystko. Przed wami Kung Fury po polsku. Czytał Tomak Knapik.
Kung Fury Kung Fury
Kung Fury
2737
Obejrzyj
Kung Fury to niezależna, komediowa produkcja, w całości sponsorowana przez internautów. Akcja filmu wyciąga na wierzch i wyolbrzymia wszystko za co lubiliśmy filmy z lat 80. Miami, naziści, brutalne strzelaniny, pościgi,...
10 faktów, które zrobią z ciebie wegetarianina 10 faktów, które zrobią z ciebie wegetarianina
10 faktów, które zrobią z ciebie wegetarianina
2600
Obejrzyj
Chociaż nie jest to część wegetariańskiej propagandy, to filmiki takie jak ten zawsze dają do myślenia. Ubój, proces pozyskiwania i kolejno przetwarzania mięsa spożywczego, niejednokrotnie budził kontrowersje w sieci.
Automat z koszulkami Automat z koszulkami
Automat z koszulkami
2966
Obejrzyj
Na ulicy postawiono nietypowy automat. Za 2 euro można kupić w nim koszulkę, ale zanim to nastąpi czeka nas efektowna lekcja współczucia i test naszego sumienia. Zachęcamy do obejrzenia. Może przydać się podstawowa znajomość...
Niebieski i Pomarańczowy - znaczenie kolorów w filmie Niebieski i Pomarańczowy - znaczenie kolorów w filmie
Niebieski i Pomarańczowy - znaczenie kolorów w filmie
3719
Obejrzyj
Oglądaliście poprzednie filmiki zdradzające tajniki filmowych produkcji? Tym razem dowiecie się jakie znaczenie dla filmu ma kompozycja barw oraz jak osoby odpowiedzialne za produkcję filmu przyciągają naszą uwagę,...
Dziesięć najdroższych gier w historii Dziesięć najdroższych gier w historii
Dziesięć najdroższych gier w historii
2059
Obejrzyj
Tworzenie gier komputerowych to nie łatwe zadanie, a już na pewno nie należy do najtańszych. Topowa Dycha zebrała dziesięć najdroższy gier jakie kiedykolwiek powstały. Spodziewaliście się tak dużych sum?
Tradycyjna manufaktura nożyczek Tradycyjna manufaktura nożyczek
Tradycyjna manufaktura nożyczek
2173
Obejrzyj
W dzisiejszych czasach wszystko tworzone jest przez wielkie maszyny i komputery. Na szczęście są jeszcze miejsca, w których tworzy się rzeczy w tradycyjny sposób. Jednym z nich jest manufaktura nożyczek "Ernest Wright & Sons"....
Bimber u Szwagra Bimber u Szwagra
Bimber u Szwagra
42734
Obejrzyj
Kolejny odcinek ze Szwagrem w roli głównej. Tym razem główny bohater zajął się nielegalnym wytwarzaniem alkoholu. Jakie będą tego skutki? Zobaczcie koniecznie co słychać u Szwagra.
Testy w chińskiej fabryce Testy w chińskiej fabryce
Testy w chińskiej fabryce
3382
Obejrzyj
Chińczycy poddają swoje produkty naprawdę rygorystycznym testom. Jednak wyniki tych testów pewnie i tak nie mają wpływu na dopuszczenie do sprzedaży.
Fabryka samolotów Lego Fabryka samolotów Lego
Fabryka samolotów Lego
10959
Obejrzyj
Samolot ma dosyć prostą konstrukcję jak na tak długi czas wykonania. Ciekawe ile klocków zużył autor tej fabryki.