Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar ManewryTaktyczne

20 sierpnia 2015, 11:26

Problem z tymi trickami jest taki, że jak ktoś ten filmik widział, to już przecież się w hugo nie da zrobić :) Mogliby np. otworzyć stronę z jakimiś dodatkowymi sztuczkami, których nie umieszczają w filmiku, a też zaliczają się do "barowych"

Avatar iger3

20 sierpnia 2015, 17:00

@ManewryTaktyczne: Stworzą taką stronę i co wtedy? Gdzie mają o tym powiadomić? W filmiku? Wtedy wszyscy z filmiku przejdą na tę stronę :P

Avatar ManewryTaktyczne

21 sierpnia 2015, 09:09

@iger3: A o powstaniu jeja ktoś Cię powiadamiał? Zazwyczaj teksty pisane i filmiki mają zupełnie inny target odbiorców, bo filmik może włączyć każdy debil, a do czytania potrzeba chwilę czasu i zrozumienia, także spokojnie internauci poradziliby sobie z dotarciem tam.

Avatar iger3

21 sierpnia 2015, 15:23

@ManewryTaktyczne: Nie rozumiem twojego argumentu :P O jeja.pl nikt mnie nie powiadamiał bo nie było takiej potrzeby, ta strona jest już popularna :P Czyli z tego co napisałeś chodzi Ci o to by założyli stronę, ale nikt o niej nie będzie wiedział, to jak na nią trafisz?

Avatar ManewryTaktyczne

21 sierpnia 2015, 15:37

@iger3: Przecież to proste. Nie wiedziałeś o powstaniu jeja, a mimo to tutaj trafiłeś, nie? Co stałoby na przeszkodzie żebyś trafił też na ich stronę, nie wiedząc o tym, że ona istnieje bezpośrednio od nich :>?

Avatar iger3

21 sierpnia 2015, 16:11

@ManewryTaktyczne: Może to że byłby nowa? Ta strona jest stara ale bardzo popularna i znana :P A poza tym jeśli by kogoś obchodziły zakłady barowe to by znaleźli tę stronę i by poznali te sztuczki :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Nudzisz się z kolegami przy piwie? Chciałbyś jakoś urozmaicić tę magiczną chwilę, ale nie masz pomysłu? Autorzy serii "5 sposobów na..." nadciągają z pomocą. Przed wami 5 sposobów na tak zwane zakłady barowe.

Podobne filmiki