Tag zakład - śmieszne filmiki

5 sposobów na zakłady barowe 5 sposobów na zakłady barowe
5 sposobów na zakłady barowe
2588
Obejrzyj
Nudzisz się z kolegami przy piwie? Chciałbyś jakoś urozmaicić tę magiczną chwilę, ale nie masz pomysłu? Autorzy serii "5 sposobów na..." nadciągają z pomocą. Przed wami 5 sposobów na tak zwane zakłady barowe.
Bezdomny wygrywa 100$ w zakładzie i od razu dzieli się z przegranym. Ma serce. Bezdomny wygrywa 100$ w zakładzie i od razu dzieli się z przegranym. Ma serce.
Bezdomny wygrywa 100$ w zakładzie i od razu dzieli się z przegranym. Ma serce.
5069
Obejrzyj
Dla popularności facet zaproponował dwóm bezdomnym, że kto wygra w siłowaniu na rękę otrzyma 100$. Druga osoba miała otrzymać 50$, ale żaden bezdomny tego nie widział. Myśleli, że albo wygrana i 100$ albo przegrana i figa z...
Kabaret Limo - Zakład Pogrzebowy Kabaret Limo - Zakład Pogrzebowy
Kabaret Limo - Zakład Pogrzebowy
22
2
8999
Obejrzyj
Jeśli nie macie dobrego pomysłu na biznes, to warto zastanowić się nad mniej standardową branżą... Taką jak pochówek zmarłych. Oczywiście najpierw będziecie musieli zmierzyć się z konkurencją, czyli Abelardem Gizą i jego...
O dwóch takich co założyli się na meczu O dwóch takich co założyli się na meczu
O dwóch takich co założyli się na meczu
2991
Obejrzyj
Dwóch braci założyło się na meczu koszykówki, o to który z nich będzie tańczył przez 30 minut na wysepce ruchliwej ulicy. Oczywiście nikt się nie spodziewał, że ich mały zakład będzie miał, aż tak pozytywny odzew wśród lokalnej...
5 sposobów na... zakłady barowe 5 sposobów na... zakłady barowe
5 sposobów na... zakłady barowe
5677
Obejrzyj
5 facetów pokaże wam zakłady, które bardzo łatwo wygrać. W sam raz na spotkania ze znajomymi w pubie. Sprawdźcie czy Wasi znajomi dadzą się na nie nabrać.
Kolejne 10 zakładów, które na pewno wygrasz Kolejne 10 zakładów, które na pewno wygrasz
Kolejne 10 zakładów, które na pewno wygrasz
5846
Obejrzyj
Kolejna dziesiątka barowych zakładów, którymi przy odrobinie szczęścia możesz zapewnić sobie jedno piwo więcej. Jak wykiwać znajomych, rodzinę i nieznajomych? Spróbuj tych prostych sztuczek!
10 Sztuczek, które pomogą Ci wygrać zakład 10 Sztuczek, które pomogą Ci wygrać zakład
10 Sztuczek, które pomogą Ci wygrać zakład
7572
Obejrzyj
Sztuczki, które z łatwością możesz wykorzystać w barze albo na imprezie w celu założenia się. Jeżeli ktoś nie zna tych sztuczek, to macie dużą szansę na łatwą kasę.
Zakład kogutów Zakład kogutów
Zakład kogutów
3539
Obejrzyj
Dwa koguty na jednej farmie? To się nie może dobrze skończyć.
Darmowy drink Darmowy drink
Darmowy drink
7064
Obejrzyj
Ciekawy sposób na dostanie darmowego drinka. Wystarczy założyć się o to, że jesteśmy w stanie przelać z jednego kieliszka wodę do drugiego z wisky. Reszta to już fizyka, zobaczcie sami o co chodzi.