Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar deadxp

8 września 2015, 15:01

No i to są fakty, ponieważ to co wyznają ci kolesie to jakaś dziwna herezja i zła interpretacja koranu. A PRAWDZIWY Islam jest dobrą religią, tak jak Chrześcijaństwo czy Judaizm. To smutne że nie każdy tak myśli, i na tej bandzie debili z ISIS tracą normalni muzułmanie.

Avatar BalcarKMPL

23 września 2015, 17:38

@deadxp: Racja. Poza tym my ok 1400 roku też nawracaliśmy siłą, mimo że Bóg kazał szanować innych. Oni z tego wyrosną, szkoda że nie za naszych czasów.

Avatar UkradliMiNick

9 września 2015, 06:45

A te głupie niemcy każą nam przyjmować więcej imigrantów... Serio? Kto im dał władzę? Czy oni nie wiedzą, że to może doprowadzić do końca chrześcijańskiej europy?

Avatar ManewryTaktyczne

8 września 2015, 14:44

Przykre jest, że potrzeba takich filmików, żeby ludzie zaczęli przeglądać na oczy. Taka postawa jak ta idealnie opisuje to co myślałem o islamie od dawna, a inni nadal pozostają ślepi

Avatar krzynu

8 września 2015, 11:36

cala prawda :)

Avatar Aomine_Daiki

8 września 2015, 11:02

I nikt mi nie wmówi, że ciapata hołota wyznaje pokojową religię.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Z uwagi na ostatnie wydarzenia w Europie, coraz częściej poruszana jest kwestia przynależności religijnej oraz fanatyzmu znacznej części islamistów. Jeden z nich, mieszkający w Szwecji zadzwonił do telewizji, której prezenterem jest były islamista, który porzucił wiarę. Po tej rozmowie trudno mu się dziwić.

Podobne filmiki