Tag wywiad - śmieszne filmiki

Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka
Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka
3047
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że jesteście reporterem i pytacie kogoś o zdarzenia, które miały miejsce przy okazji pożaru. Tymczasem ta osoba odpowiada wam jakby czytała scenariusz rozmowy i to wymieniając na zmianę uczestników dialogów...
Jasnowidz Łukaszenko Jasnowidz Łukaszenko
Jasnowidz Łukaszenko
1649
Obejrzyj
Fragment wywiadu z Aleksandrem Łukaszenkom z 2012 roku. Nie wnikając w osobiście osiągnięcia tego Pana i to z czym w pierwszej kolejności się kojarzy, trudno nie przyznać racji jego słowom. Tym bardziej, że efekty widać jak na...
Prawdziwy islam Prawdziwy islam
Prawdziwy islam
4363
Obejrzyj
Z uwagi na ostatnie wydarzenia w Europie, coraz częściej poruszana jest kwestia przynależności religijnej oraz fanatyzmu znacznej części islamistów. Jeden z nich, mieszkający w Szwecji zadzwonił do telewizji, której prezenterem...
Znawca dopalaczy z Siedlec Znawca dopalaczy z Siedlec
Znawca dopalaczy z Siedlec
3914
Obejrzyj
Taka sytuacja, hemoglobina, dopalacze. Co o dopalaczach powie nam mężczyzna z Siedlec?
Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem? Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem?
Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem?
6304
Obejrzyj
Strażak to zawód powszechnie ceniony. Małym chłopcom może podobać się wóz strażacki, mundur albo samo pomaganie ludziom podczas pożarów. Są też jednak osobliwe jednostki, którym podoba się coś innego. Radom!
Czeska wersja Piotra Żyły Czeska wersja Piotra Żyły
Czeska wersja Piotra Żyły
2308
Obejrzyj
Przez długi czas Piotr Żyła pozostawał najbardziej charakterystycznym, polskim skoczkiem, zaraz po legendarnym już Adamie Małyszu. Tym razem znalazł się on po drugiej stronie kamery i zawitał u swoich czeskich kolegów. Chłopaki...
Sebastian Mila odpowiada na głupie pytanie dziennikarza Sebastian Mila odpowiada na głupie pytanie dziennikarza
Sebastian Mila odpowiada na głupie pytanie dziennikarza
2760
Obejrzyj
Brak profesjonalizmu u dziennikarzy jest coraz częstszym problemem polskiej telewizji. Większość piłkarzy również nie kojarzy się z charyzmą i znajomością ojczystego języka. Tym razem zawodnik Lechii Gdańsk zwyczajnie...
Katarzyna Pakosińska vs Mariolka Katarzyna Pakosińska vs Mariolka
Katarzyna Pakosińska vs Mariolka
4000
Obejrzyj
Spotkanie dwóch najbardziej charakterystycznych "kobiet" współczesnej, polskiej sceny kabaretowej. Pani Katarzyna, znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Mariolka, czyli znana wszystkim krejzolka.
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
5861
Obejrzyj
W dobie internetu każdy ma dostęp wszelkich informacji. Dlatego dość szybko doszły do Meksykanów słuchy o osiągnięciach Tuska, który został prawdziwym królem emigracji.
Piotr Żyła opowiada o skoku Olka Zniszczoła Piotr Żyła opowiada o skoku Olka Zniszczoła
Piotr Żyła opowiada o skoku Olka Zniszczoła
8368
Obejrzyj
Piotr Żyła dalej ma niezłą formę nie tylko w skokach narciarskich. Jego wypowiedzi dalej potrafią zniszczyć niejednego. Tym razem nasz ulubiony skoczek opowie o skoku kolegi i o tym jak szukał na rozbiegu pisiont groszy.
Abstrachuje na Rajdzie Dakar Abstrachuje na Rajdzie Dakar
Abstrachuje na Rajdzie Dakar
2333
Obejrzyj
Tym razem Abstrachuje zajechało strasznie daleko, bo aż na słynny Rajd Dakar. Porozmawiają tam z kilkoma sławnymi rajdowcami, a także poprzeszkadzają w trakcie naprawy aut. Jedno jest pewne, będzie śmiesznie!
Kim są hipsterzy? Kim są hipsterzy?
Kim są hipsterzy?
2077
Obejrzyj
Grupa Ponki postanowiła odpowiedzieć na jedno z najważniejszych pytań odnośnie życia człowieka... Kim jest Hipster, dokąd zmierza, a przede wszystkim co fotografuje...? Przekonajcie się sami oglądając kolejny materiał od Ponków!
Obywatele wypowiadają się o policji Obywatele wypowiadają się o policji
Obywatele wypowiadają się o policji
2567
Obejrzyj
Służba w policji to ciężka i niewdzięczna praca. Najlepiej słychać to po głosach naszych obywateli, którzy nie są zadowoleni z pracy policjantów.
Nigdy nie przerywaj wywiadu Nigdy nie przerywaj wywiadu
Nigdy nie przerywaj wywiadu
3619
Obejrzyj
Po co się przejmować otaczającym nas światem, skoro można pokazać się w telewizji i dalej kontynuować wywiad? Tego gościa nie wzrusza nawet dość poważny wypadek na motocyklu.
Matura to bzdura - Najlepsze pytania Matura to bzdura - Najlepsze pytania
Matura to bzdura - Najlepsze pytania
3418
Obejrzyj
Podobno około trzydziestu procent maturzystów nie zdało matury. Patrząc po tym co robiła z ludźmi ekipa Matura to bzdura, to nie ma się czemu dziwić. Zobaczcie ich najlepsze pytania i najzabawniejsze odpowiedzi.
Jak prosto zakończyć wywiad Jak prosto zakończyć wywiad
Jak prosto zakończyć wywiad
3921
Obejrzyj
Co jak co, ale ten koleś jest prawdziwym mistrzem w zakończaniu wywiadów. Nie wiemy dokładnie o czym mówił, ale to w jakim stylu udało mu się zakończyć rozmowę woła o gromkie oklaski.