Tag wywiad - śmieszne filmiki

Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka
Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka
3495
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że jesteście reporterem i pytacie kogoś o zdarzenia, które miały miejsce przy okazji pożaru. Tymczasem ta osoba odpowiada wam jakby czytała scenariusz rozmowy i to wymieniając na zmianę uczestników dialogów...
Jasnowidz Łukaszenko Jasnowidz Łukaszenko
Jasnowidz Łukaszenko
1972
Obejrzyj
Fragment wywiadu z Aleksandrem Łukaszenkom z 2012 roku. Nie wnikając w osobiście osiągnięcia tego Pana i to z czym w pierwszej kolejności się kojarzy, trudno nie przyznać racji jego słowom. Tym bardziej, że efekty widać jak na...
Prawdziwy islam Prawdziwy islam
Prawdziwy islam
4889
Obejrzyj
Z uwagi na ostatnie wydarzenia w Europie, coraz częściej poruszana jest kwestia przynależności religijnej oraz fanatyzmu znacznej części islamistów. Jeden z nich, mieszkający w Szwecji zadzwonił do telewizji, której prezenterem...
Znawca dopalaczy z Siedlec Znawca dopalaczy z Siedlec
Znawca dopalaczy z Siedlec
4371
Obejrzyj
Taka sytuacja, hemoglobina, dopalacze. Co o dopalaczach powie nam mężczyzna z Siedlec?
Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem? Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem?
Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem?
6708
Obejrzyj
Strażak to zawód powszechnie ceniony. Małym chłopcom może podobać się wóz strażacki, mundur albo samo pomaganie ludziom podczas pożarów. Są też jednak osobliwe jednostki, którym podoba się coś innego. Radom!
Czeska wersja Piotra Żyły Czeska wersja Piotra Żyły
Czeska wersja Piotra Żyły
2799
Obejrzyj
Przez długi czas Piotr Żyła pozostawał najbardziej charakterystycznym, polskim skoczkiem, zaraz po legendarnym już Adamie Małyszu. Tym razem znalazł się on po drugiej stronie kamery i zawitał u swoich czeskich kolegów. Chłopaki...
Sebastian Mila odpowiada na głupie pytanie dziennikarza Sebastian Mila odpowiada na głupie pytanie dziennikarza
Sebastian Mila odpowiada na głupie pytanie dziennikarza
3405
Obejrzyj
Brak profesjonalizmu u dziennikarzy jest coraz częstszym problemem polskiej telewizji. Większość piłkarzy również nie kojarzy się z charyzmą i znajomością ojczystego języka. Tym razem zawodnik Lechii Gdańsk zwyczajnie...
Katarzyna Pakosińska vs Mariolka Katarzyna Pakosińska vs Mariolka
Katarzyna Pakosińska vs Mariolka
4462
Obejrzyj
Spotkanie dwóch najbardziej charakterystycznych "kobiet" współczesnej, polskiej sceny kabaretowej. Pani Katarzyna, znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Mariolka, czyli znana wszystkim krejzolka.
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
6997
Obejrzyj
W dobie internetu każdy ma dostęp wszelkich informacji. Dlatego dość szybko doszły do Meksykanów słuchy o osiągnięciach Tuska, który został prawdziwym królem emigracji.
Piotr Żyła opowiada o skoku Olka Zniszczoła Piotr Żyła opowiada o skoku Olka Zniszczoła
Piotr Żyła opowiada o skoku Olka Zniszczoła
9043
Obejrzyj
Piotr Żyła dalej ma niezłą formę nie tylko w skokach narciarskich. Jego wypowiedzi dalej potrafią zniszczyć niejednego. Tym razem nasz ulubiony skoczek opowie o skoku kolegi i o tym jak szukał na rozbiegu pisiont groszy.
Abstrachuje na Rajdzie Dakar Abstrachuje na Rajdzie Dakar
Abstrachuje na Rajdzie Dakar
2691
Obejrzyj
Tym razem Abstrachuje zajechało strasznie daleko, bo aż na słynny Rajd Dakar. Porozmawiają tam z kilkoma sławnymi rajdowcami, a także poprzeszkadzają w trakcie naprawy aut. Jedno jest pewne, będzie śmiesznie!
Kim są hipsterzy? Kim są hipsterzy?
Kim są hipsterzy?
2429
Obejrzyj
Grupa Ponki postanowiła odpowiedzieć na jedno z najważniejszych pytań odnośnie życia człowieka... Kim jest Hipster, dokąd zmierza, a przede wszystkim co fotografuje...? Przekonajcie się sami oglądając kolejny materiał od Ponków!
Matura to bzdura - Najlepsze pytania Matura to bzdura - Najlepsze pytania
Matura to bzdura - Najlepsze pytania
4111
Obejrzyj
Podobno około trzydziestu procent maturzystów nie zdało matury. Patrząc po tym co robiła z ludźmi ekipa Matura to bzdura, to nie ma się czemu dziwić. Zobaczcie ich najlepsze pytania i najzabawniejsze odpowiedzi.
Kilka pytań o goleniu Kilka pytań o goleniu
Kilka pytań o goleniu
3475
Obejrzyj
Kto by się spodziewał, że z głupiego pytania "Co golimy?" może wyniknąć taki fajny dialog. W sumie nie wiemy czy głupsze jest pytanie, czy sama odpowiedź, ale wiemy jedno. Jest naprawdę śmiesznie. Zobaczcie sami.
Najlepsze wypowiedzi Piotra Żyły Najlepsze wypowiedzi Piotra Żyły
Najlepsze wypowiedzi Piotra Żyły
4156
Obejrzyj
Piotr Żyła to jeden z naszych ulubionych sportowców. Może nie z powodu jego osiągnięć, ale na pewno z powodu jego wypowiedzi. Zobaczcie jego najlepsze przemówienia z zeszłego sezonu.
Marianna Gender Marianna Gender
Marianna Gender
3454
Obejrzyj
Gender to tematyka, którą trudno przełknąć w profesjonalnej formie, więc co powiecie na występ waszego ulubionego Cyber Mariana? Tym razem Marian postanowił nieco zmienić swój image i popytać ludzi, co wiedzą o tej dziwnej idei.