Tag miłość - śmieszne filmiki

Małpi romans Małpi romans
Małpi romans
4869
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od JM Cartoons z gościnnym udziałem Bukiego. Tym razem krótka historia o miłości, która zakiełkowała w głębi dżungli i stworzyła wiele nadziei. Zapraszamy do oglądania!
Cyanide & Happiness: walka na pięści Cyanide & Happiness: walka na pięści
Cyanide & Happiness: walka na pięści
18
3
3711
Obejrzyj
Nic tak nie jednoczy jak szczere wyzwanie przed ogromną publiką. Kiedy jeszcze jest to wyznanie na tle bójki na pięści... cóż, wtedy mowa o podwójnych atrakcjach. Zapraszamy do oglądania!
Miłość od pierwszego dotknięcia Miłość od pierwszego dotknięcia
Miłość od pierwszego dotknięcia
2701
Obejrzyj
Na ruchomych schodach dotyka Cię nieznajomy i daje Ci dość niejednoznaczne sygnały. Dokładnie taki pomysł na ukrytą kamerę miała francuska grupa Nou. Jak reagowały przypadkowe osoby? Przekonajcie się sami!
Kochasz mnie? - Jeleniejaja Kochasz mnie? - Jeleniejaja
Kochasz mnie? - Jeleniejaja
3824
Obejrzyj
Ekipa Jeleniejaja jak zwykle w wysokiej formie. Ponownie ruszyli na podbój, by nieco poprawić humor robiącym zakupy oraz przypadkowym przechodniom. Serdecznie zapraszamy do oglądania!
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
2556
Obejrzyj
Wiele osób marzy o romansie rodem ze starego filmu w klimacie noire. Jeżeli jesteś urodzonym pechowcem i pesymistą w każdym calu, niekoniecznie warto próbować podrywu w tym stylu.
Prawdziwa miłość Katniss Prawdziwa miłość Katniss
Prawdziwa miłość Katniss
2525
Obejrzyj
Wszyscy fani "Igrzysk śmierci" od dawno wiedzą, kogo kocha główna bohaterka serii - Katniss. Jeżeli ktoś nie oglądał filmu, ani nie czytał książki może odetchnąć z ulgą, gdyż z tego filmiku wszystkiego się dowie.
Cyanide & Happiness: Dzień we dwoje Cyanide & Happiness: Dzień we dwoje
Cyanide & Happiness: Dzień we dwoje
3212
Obejrzyj
Kiedy jakaś para postanawia spędzić "dzień we dwoje", to jak go spędzą zależy tylko i wyłącznie od ich kreatywności. Jak spędza wspólny dzień para ze świata Cyanide & Happiness? Przekonajcie się sami!
Związki - 3 miesiące vs 3 lata Związki - 3 miesiące vs 3 lata
Związki - 3 miesiące vs 3 lata
3627
Obejrzyj
Każda osoba, która była kiedykolwiek w dłuższym związku wie, że często magia z początku znajomości znika z czasem, a w relacjach zachodzą ogromne zmiany. Ponki postanowiły wziąć tę kwestię na celownik! Zachęcamy do oglądania!
Kochamy Polskę 22 Kochamy Polskę 22
Kochamy Polskę 22
3383
Obejrzyj
22. odsłona serii "We Love Poland". Autorzy zmniejszyli częstotliwość filmików w ostatnim czasie, ale nie da się ukryć, że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, polskich serii internetowych. Filmiki zaczynają się od...
M jak Marihunaen - Jak to? (M jak Miłość) M jak Marihunaen - Jak to? (M jak Miłość)
M jak Marihunaen - Jak to? (M jak Miłość)
3953
Obejrzyj
Jak wszyscy wiemy M jak miłość znane jest z brawurowych scen wypadków samochodowych, przemocy oraz brutalności. Teraz dochodzą do tego jeszcze narkotyki. Takie połączenie nie mogło się nie udać. Sprawdźcie sami!
Fast and Furious: GRABINA DRIFT (M jak miłość) Fast and Furious: GRABINA DRIFT (M jak miłość)
Fast and Furious: GRABINA DRIFT (M jak miłość)
3815
Obejrzyj
Brawurowa jazda, adrenalina, życie na krawędzi. W skrócie: M jak miłość.
Romantyczna scena miłosna na balkonie, a wredna babcia spycha chłopaka z drabiny... Romantyczna scena miłosna na balkonie, a wredna babcia spycha chłopaka z drabiny...
Romantyczna scena miłosna na balkonie, a wredna babcia spycha chłopaka z drabiny...
7280
Obejrzyj
trzymacie drabinę, na której chłopak wyznaje miłość swojej wybrance. Piętro niżej pojawia się babcia, która spycha chłopaka wraz z drabiną. Wygląda groźnie, ale to tylko ukryta kamera!
Cicha miłość - 4 minutowy film Cicha miłość - 4 minutowy film
Cicha miłość - 4 minutowy film
3215
Obejrzyj
Dwoje ludzi, kobieta i mężczyzna codziennie siedzą obok siebie w pociągu, ale nikt się nie odzywa. Miłość jest jak pociąg jeżdżący po niekończących się torach i w każdej chwili mogący uderzyć właśnie w Ciebie.
Kochamy Polskę 21 Kochamy Polskę 21
Kochamy Polskę 21
4344
Obejrzyj
Trudno nie kochać Polski, a już zwłaszcza kiedy zobaczy się kolejną, genialną kompilację z naszymi "osiągnięciami". Zresztą przekonajcie się sami.
Niechciana reklama czipsów Niechciana reklama czipsów
Niechciana reklama czipsów
23
1
9328
Obejrzyj
W tej reklamie ujrzymy wspaniałą miłość do niesamowitych pyszności jakimi są czipsy, a także mały romans z chrupkami w roli głównej. Jednakże w każdej historii miłosnej jest jakiś zgrzyt. Zobaczcie jaki wystąpił tutaj.
Nietypowa reklama słuchawek Nietypowa reklama słuchawek
Nietypowa reklama słuchawek
3580
Obejrzyj
Czy pozwolicie kochać swoje uszy? Jesteście gotowi nawet na najbardziej nietypowe rozkosze dla Waszego słuchu? W takim razie obejrzyjcie jedną z najbardziej nietypowych reklam słuchawek, jaką uda Wam się znaleźć w internecie.