Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2016, 23:57

dlatego nie mam:
-facebooka
-instagrama
-srapczata
mam wyjeb*ne na ajfony, lans na trap, i wszystkie nowinki, za którymi ludzie skaczą jak pies za patykiem...

Avatar julka1280

9 stycznia 2016, 15:29

To jest właśnie ten problem, że Facebook powinien służyć do kontaktu ze znajomymi, wrzucania swoich zdjęć raz na jakiś czas itp, a jest utożsamiany z debilizmem. Na Instagramie powinny być zdjęcia z wakacji, czy inne takie, a jest jedzenie, samojebki i idiotyczne napisy. Snapchat... Snapchat jest ch**owy, tu się zgadzam. Jedyne do czego go używam, to żeby czasem wbić na grupowego snapa beczkowników i sprawdzić co robią inni, bo nie mam znajomych, a tam przynajmniej są w miarę normalni ludzie. Ale tak ogólnie to... Po co komu wiedzieć, że właśnie srasz? To jest właściwie jedyna gówniana aplikacja, z tych które wymieniłeś.

Avatar forkos

5 stycznia 2016, 09:55

wajny film nowy i jest śmieszny lupie ocena 3 !!!:)

Avatar julka1280

Edytowano - 9 stycznia 2016, 15:23

@forkos: Wyjdź.

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2016, 18:19

To co zaraz przeczytacie nie zostało napisane przeze mnie, ale znalazłem ten komentarz na YT właśnie pod tym filmem. Postanowiłem go tutaj zostawić. A oto jego treść:

Najgorsze w sieci to są młode mamusie które wysyłają po 20 zdjeć tygodniowo (jak nie więcej) swoich dzieci, "tak sobie leżymy" "pojedzone, posrane, teraz kąpiel" itd. Jakby to było szczytowe osiągnięcie w ich życiu że rozchyliły nogi. Rozumiem pokazać jak się jest szczęśliwym i podzielić się tym z innymi ale wszystko w granicach rozsądku. Druga grupa osób to numero uno pakerzy którzy nie wyjdą z domu na siłownie bez ustawienia statusiku. Robią więcej zdjęć niż powtórzeń i muszą podzielić sie całym światem tym że coś im ledwo wykiełkowało na ręce. Jeszcze są loszki zazwyczaj szpetne niczym zakurzona koszula leżąca 10lat za szafą, które piszą o tym jak bardzo mają wyje**ne w zdanie innych, piszące tylko o chlaniu i pracy. Gdyby je to nie obchodziło by nie pie**oliły o tym non stop, prawda? Jak narazie więcej wypadło mi z głowy i apel do wszystkich... W zdecydowanej większości przypadków ch*j kogo obchodzi że coś wam daje radość albo mają wyje**ne w wasze osiągnięcia w które w waszym odczuciu są czymś przełomowym, mało osób takie rzeczy docenia że ktoś robi krok na przód i nie ma potrzeby dzielenia się z całym światem gdzie się z kim było albo co się zjadło.

Avatar forkos

5 stycznia 2016, 09:57

wajny komentaż lubie i super ocena 5!!!!!!!!:)

Avatar Szaleto

4 stycznia 2016, 16:27

Hyhyh, dobre.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Są sytuacje, w których zbyt rozległa wiedza drugiej osoby, mogłaby sporo namieszać. Co by było gdyby nasz rozmówca znał prawdę i wcale się z tym nie krył? Przekonajcie się sami!

Podobne filmiki