Tag sytuacja - śmieszne filmiki

Świat bez kobiet Świat bez kobiet
Świat bez kobiet
9 marca 2016
1919
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że świat został podzielony na pół i każda z płci dostała własną półkulę. Jesteście ciekawi jak wtedy wyglądałby świat? Przed wami jego męska część!
Kompilacja WTF - luty 2016 MonthlyFails Kompilacja WTF - luty 2016 MonthlyFails
Kompilacja WTF - luty 2016 MonthlyFails
28 lutego 2016
2211
Obejrzyj
Z najodleglejszych zakamarków Internetu przybywają filmiki, które składają się na ten MIX. Ich wspólną cechą jest to, że można skomentować je jednym skrótem: WTF!
Tymczasem na polskich drogach Tymczasem na polskich drogach
Tymczasem na polskich drogach
7 lutego 2016
3431
Obejrzyj
Kiedy wy spokojnie siedzicie sobie przed komputerem, gdzieś na polskiej drodze właśnie rozgrywa się jakiś prywatny dramat lub festiwal głupoty. Dzięki temu, że nasi krajowi kierowcy coraz chętniej montują w samochodach kamerki...
Kompilacja WTF - luty 2016 Kompilacja WTF - luty 2016
Kompilacja WTF - luty 2016
5 lutego 2016
6118
Obejrzyj
Luty ledwie się rozpoczął, a już dostaliśmy pierwszą kompilację spod znaku WTF. Dziwne sytuacje, dziwni ludzie i jeszcze dziwniejsze pomysły, czyli to co w internecie najlepsze. Zapraszamy do oglądania!
Wypowiedzenie znajomości Wypowiedzenie znajomości
Wypowiedzenie znajomości
14 stycznia 2016
1570
Obejrzyj
A co gdybyś mógł wręczyć jakiemuś niechcianemu lub drętwemu znajomemu wypowiedzenie znajomości? Znalazłbyś na liście znajomych kogoś, komu chętnie byś je wręczył? Oto przykładowe spotkanie, gdyby coś takiego mogło istnieć!
Kompilacja zwycięstw - MonthlyFails Kompilacja zwycięstw - MonthlyFails
Kompilacja zwycięstw - MonthlyFails
8 stycznia 2016
2169
Obejrzyj
Czasami dla odmiany warto pooglądać sobie popisy oraz wyczyny, które nie zakończyły się niepowodzeniem, a potencjalne mogłyby. Najnowsza kompilacja z "wygranymi" od Monthly Fails. Sprawdźcie koniecznie!
Wszystko co o Tobie wiemy Wszystko co o Tobie wiemy
Wszystko co o Tobie wiemy
4 stycznia 2016
1885
Obejrzyj
Są sytuacje, w których zbyt rozległa wiedza drugiej osoby, mogłaby sporo namieszać. Co by było gdyby nasz rozmówca znał prawdę i wcale się z tym nie krył? Przekonajcie się sami!
40 rzeczy, które wk...wiają w Poznaniu 40 rzeczy, które wk...wiają w Poznaniu
40 rzeczy, które wk...wiają w Poznaniu
25 grudnia 2015
1878
Obejrzyj
Jeżeli ktoś zwiedzał największe, najbardziej popularne polskie miasta wie, że każde z nich jest na swój sposób specyficzne. Nie zawsze jednak te charakterystyczne cechy, kojarzą się turystom pozytywnie.
Kompilacja wygranych - MonthlyFails Kompilacja wygranych - MonthlyFails
Kompilacja wygranych - MonthlyFails
8 grudnia 2015
1357
Obejrzyj
Czasami dla odmiany warto pooglądać sobie popisy oraz wyczyny, które nie zakończyły się niepowodzeniem, a potencjalne mogłyby. Najnowsza kompilacja z "wygranymi" od Monthly Fails. Sprawdźcie koniecznie!
Polska oczami wieloletniej emigrantki Polska oczami wieloletniej emigrantki
Polska oczami wieloletniej emigrantki
7 listopada 2015
1899
Obejrzyj
Dziennikarz przeprowadzający uliczną sondę trafił na Polkę mieszkającą od wielu lat poza granicami kraju. Nie ona pierwsza prezentuje obraz zniszczonej kulturalnie Europy, która jedynie zachowuje pozory stabilności w obliczu...
12 sytuacji których nie chciałbyś przeżyć u fryzjera 12 sytuacji których nie chciałbyś przeżyć u fryzjera
12 sytuacji których nie chciałbyś przeżyć u fryzjera
3 listopada 2015
2372
Obejrzyj
Każdy facet ma listę rzeczy, których nie chciałby w swoim życiu doświadczyć. Dla wizyt u fryzjera istnieje oddzielna lista i z pewnością część z tych sytuacji już zdążyła się wam przytrafić.
Kompilacja WTF - październik 2015 Kompilacja WTF - październik 2015
Kompilacja WTF - październik 2015
28 października 2015
3479
Obejrzyj
Jeżeli kiedykolwiek widziałeś w sieci filmik, w którym nie wiadomo o co chodzi lub nie wiedziałeś czy śmiać się, czy płakać, to trafiłeś na produkcję spod znaku WTF. Oto kolejna kompilacja z tej kategorii.
Nawet Geralt nie ucieknie przed podatkami Nawet Geralt nie ucieknie przed podatkami
Nawet Geralt nie ucieknie przed podatkami
16 października 2015
2441
Obejrzyj
Cytując słowa Benjamina Franklina "Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki". Nawet Geralt, bohater znanej serii książek oraz gier, mógł przekonać się o tym na własnej skórze. Sprawdźcie sami!
Dlaczego nie warto mieszkać z dziewczyną? Dlaczego nie warto mieszkać z dziewczyną?
Dlaczego nie warto mieszkać z dziewczyną?
6 października 2015
2298
Obejrzyj
Wspólne mieszkanie z dziewczyną, to zazwyczaj nieunikniona kwestia w każdym, dłuższym związku. Taki układ, jak wszystko inne, posiada swoje zalety oraz wady. Dzisiaj skupmy się na tych drugich, bo po szybkim namyśle, jest ich...
Kompilacja WTF - wrzesień 2015 Kompilacja WTF - wrzesień 2015
Kompilacja WTF - wrzesień 2015
29 września 2015
2089
Obejrzyj
Bez kompilacji tego typu, internety byłby zupełnie innym miejscem. To co dziwne i nietypowe w końcu zawsze najbardziej nas ciekawi i zwykle przyciąga naszą uwagę. Zapraszamy!
Szwagry: zdrada Szwagry: zdrada
Szwagry: zdrada
27 września 2015
12657
Obejrzyj
Antek przyszedł do szwagra z poważnym zmartwieniem. Podejrzewał swoją żonę o zdradę, a wszystko przez jej tajemnicze zniknięcie i niejednoznacznego SMSa. Jak z tą sytuacją poradziły sobie Szwagry? Sprawdźcie koniecznie!