Tag sytuacja - śmieszne filmiki

Świat bez kobiet Świat bez kobiet
Świat bez kobiet
2250
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że świat został podzielony na pół i każda z płci dostała własną półkulę. Jesteście ciekawi jak wtedy wyglądałby świat? Przed wami jego męska część!
Tymczasem na polskich drogach Tymczasem na polskich drogach
Tymczasem na polskich drogach
3680
Obejrzyj
Kiedy wy spokojnie siedzicie sobie przed komputerem, gdzieś na polskiej drodze właśnie rozgrywa się jakiś prywatny dramat lub festiwal głupoty. Dzięki temu, że nasi krajowi kierowcy coraz chętniej montują w samochodach kamerki...
Wypowiedzenie znajomości Wypowiedzenie znajomości
Wypowiedzenie znajomości
1781
Obejrzyj
A co gdybyś mógł wręczyć jakiemuś niechcianemu lub drętwemu znajomemu wypowiedzenie znajomości? Znalazłbyś na liście znajomych kogoś, komu chętnie byś je wręczył? Oto przykładowe spotkanie, gdyby coś takiego mogło istnieć!
Kompilacja zwycięstw - MonthlyFails Kompilacja zwycięstw - MonthlyFails
Kompilacja zwycięstw - MonthlyFails
2432
Obejrzyj
Czasami dla odmiany warto pooglądać sobie popisy oraz wyczyny, które nie zakończyły się niepowodzeniem, a potencjalne mogłyby. Najnowsza kompilacja z "wygranymi" od Monthly Fails. Sprawdźcie koniecznie!
Wszystko co o Tobie wiemy Wszystko co o Tobie wiemy
Wszystko co o Tobie wiemy
2220
Obejrzyj
Są sytuacje, w których zbyt rozległa wiedza drugiej osoby, mogłaby sporo namieszać. Co by było gdyby nasz rozmówca znał prawdę i wcale się z tym nie krył? Przekonajcie się sami!
40 rzeczy, które wk...wiają w Poznaniu 40 rzeczy, które wk...wiają w Poznaniu
40 rzeczy, które wk...wiają w Poznaniu
2182
Obejrzyj
Jeżeli ktoś zwiedzał największe, najbardziej popularne polskie miasta wie, że każde z nich jest na swój sposób specyficzne. Nie zawsze jednak te charakterystyczne cechy, kojarzą się turystom pozytywnie.
Kompilacja wygranych - MonthlyFails Kompilacja wygranych - MonthlyFails
Kompilacja wygranych - MonthlyFails
1537
Obejrzyj
Czasami dla odmiany warto pooglądać sobie popisy oraz wyczyny, które nie zakończyły się niepowodzeniem, a potencjalne mogłyby. Najnowsza kompilacja z "wygranymi" od Monthly Fails. Sprawdźcie koniecznie!
Polska oczami wieloletniej emigrantki Polska oczami wieloletniej emigrantki
Polska oczami wieloletniej emigrantki
2176
Obejrzyj
Dziennikarz przeprowadzający uliczną sondę trafił na Polkę mieszkającą od wielu lat poza granicami kraju. Nie ona pierwsza prezentuje obraz zniszczonej kulturalnie Europy, która jedynie zachowuje pozory stabilności w obliczu...
12 sytuacji których nie chciałbyś przeżyć u fryzjera 12 sytuacji których nie chciałbyś przeżyć u fryzjera
12 sytuacji których nie chciałbyś przeżyć u fryzjera
2693
Obejrzyj
Każdy facet ma listę rzeczy, których nie chciałby w swoim życiu doświadczyć. Dla wizyt u fryzjera istnieje oddzielna lista i z pewnością część z tych sytuacji już zdążyła się wam przytrafić.
Kompilacja WTF - październik 2015 Kompilacja WTF - październik 2015
Kompilacja WTF - październik 2015
3682
Obejrzyj
Jeżeli kiedykolwiek widziałeś w sieci filmik, w którym nie wiadomo o co chodzi lub nie wiedziałeś czy śmiać się, czy płakać, to trafiłeś na produkcję spod znaku WTF. Oto kolejna kompilacja z tej kategorii.
Nawet Geralt nie ucieknie przed podatkami Nawet Geralt nie ucieknie przed podatkami
Nawet Geralt nie ucieknie przed podatkami
2742
Obejrzyj
Cytując słowa Benjamina Franklina "Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki". Nawet Geralt, bohater znanej serii książek oraz gier, mógł przekonać się o tym na własnej skórze. Sprawdźcie sami!
Dlaczego nie warto mieszkać z dziewczyną? Dlaczego nie warto mieszkać z dziewczyną?
Dlaczego nie warto mieszkać z dziewczyną?
2621
Obejrzyj
Wspólne mieszkanie z dziewczyną, to zazwyczaj nieunikniona kwestia w każdym, dłuższym związku. Taki układ, jak wszystko inne, posiada swoje zalety oraz wady. Dzisiaj skupmy się na tych drugich, bo po szybkim namyśle, jest ich...
Szwagry: zdrada Szwagry: zdrada
Szwagry: zdrada
13234
Obejrzyj
Antek przyszedł do szwagra z poważnym zmartwieniem. Podejrzewał swoją żonę o zdradę, a wszystko przez jej tajemnicze zniknięcie i niejednoznacznego SMSa. Jak z tą sytuacją poradziły sobie Szwagry? Sprawdźcie koniecznie!
Są prezerwatywy? Są prezerwatywy?
Są prezerwatywy?
24
4
11217
Obejrzyj
Prędzej czy później, w życiu każdego faceta przychodzi moment, w którym musi kupić w sklepie prezerwatywy. Trzeba jednak pamiętać, że czasami trzeba sobie poradzić również bez nich.
Co nas denerwuje? Co nas denerwuje?
Co nas denerwuje?
1927
Obejrzyj
Kiedy zadalibyśmy sobie takie pytanie, z pewnością powstałyby setki, jeżeli nie tysiące różnych odpowiedzi. Każdego przecież denerwuje lub drażni coś innego. Przed wami odpowiedzi najbardziej znanych, polskich Youtuberów....
Smutna przyszłość gier video Smutna przyszłość gier video
Smutna przyszłość gier video
36
3118
Obejrzyj
Dodatkowe płatności ułatwiające rozgrywkę stają się coraz częstszym elementem internetowych gier. Jest to szczególnie uciążliwe, kiedy gracze z płatnymi opcjami są nieporównywalnie silniejsi niż Ci, którzy płatności nie...