Wkrótce będzie istniał robot do każdej możliwej czynności, a póki co musimy zadowolić się dziełami amatorów. Przykładem jednego z takich dzieł jest ramię robota, które z niemałą gracją gra w ping ponga. Zobaczcie na własne...
Fani GTA doczekali się opcji rozgrywki z tak zwanej "pierwszej osoby". Teraz przyszedł czas na pierwszy, tak zmontowany i tak profesjonalnie zrealizowany film, którego fabułę poznamy oczami głównego bohatera.
Niezły lot, doskonały skok no i... nieco kiepskie lądowanie. Na szczęście dla Snoopiego takie skoki to nie pierwszyzna. Zobaczcie jak skacze, a przede wszystkim jak ląduje superpies.
Nie słyszeliście wcześniej o sposobie "na rybkę"? Cóż, został wymyślony podczas spotkania dwóch drużyn. Może zostanie zaimportowany na europejskie stadiony.
Facet chciał pokazać współpracownikom, że podniesienie worka z cermetem to dla niego żaden wysiłek. Nie przewidywał jednak, że ta cała zabawa z workami to pułapka.
Nieuważny facet niosący w spryskiwaczu truciznę, oblewa przechodniów. Po przeczytaniu kartki z napisem na pojemniku niektórzy ludzie zaczynają panikować.
Jeśli Szwagry o czymś wiedzą, to przede wszystkim o tym, że światło należy oszczędzać. A dlaczego? O tym musicie przekonać się sami. Zobaczcie dlaczego Szwagry odstąpili od standardowego picia we dwójkę.
Ciekawa reklama wody mineralnej dla dzieci. Maluchy podłożyły głos zwierzętom, które wydają z siebie najbardziej charakterystyczne odgłosy. Jak się to udało? Sprawdźcie sami!
Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego nikt nie chce siadać w pierwszym rzędzie sali kinowej? Poza oczywistościami takimi jak bycie za blisko ekranu i oglądanie filmu jak mecz tenisa jest jeszcze coś. Jeśli siedzicie za blisko...
Przy okazji świątecznej atmosfery Topowa dycha przygotowała specjalny materiał. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej listy z 10 historiami, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość!
66 letni facet podejmuje się wyzwania w którym ma utrzymać równowagę na dwóch nogach krzesła. Na podłodze nie było by to czymś ekstremalnym, ale ta wysokość robi wrażenie.
Niesamowite przyjęcia i przewrotka polskiego piłkarza w ostatnim meczu przed Euro 2012, który odbył się 2 dni temu. Taka bramka z pewnością napawa optymizmem, nieprawdaż?
Pójście na studia to całkowicie nowy rozdział w życiu wielu osób. Nierzadko wiążą się z nim pewne oczekiwania czy nadzieje. Jak mocno odbiegają one od rzeczywistości? Ponki postanowili pokazać kilka przykładów.
Najnowsza część kompilacji z samochodowymi wypadkami i stłuczkami. Nasi wschodni sąsiedzi nie dają za wygraną. Nie mają zamiaru oddać koszulki lidera w ilości wypadków nawet na chwilę.
Roman Atwood chyba nigdy nie wyrośnie ze swoich dowcipów. Dzisiaj za pomocą plastikowej buteleczki i swojego kumpla postanowił wkręcić kilku przechodniów. Zobaczcie jak ludzie reagują na złamanie karku komuś nieznajomemu.
Ale na szczęście większość z nich nie wyglądała aż tak bardzo niebezpiecznie. Za to śmiesznie, no bo jak się nie umie jeździć na motorze to tak wychodzi ;)
Grupa filmowa Darwin powraca, a wraz z nimi kolejna część serii "Wielkie konflikty". Tym razem przeniesiemy się do świata Gwiezdnych Wojen by zobaczyć jak mogłaby wyglądać kłótnia dwóch głównych, czarnych charakterów.