Kilka ciekawych wypowiedzi z przeprowadzonych wywiadów przed meczem Gwardii Wrocław z AZSem Białystok. A czy wy wiecie z ilu setów składa się mecz piłki siatkowej?
Polacy podczas turnieju pokerowego PokerStars Caribbean Adventure 2009 proszą o chwilę przerwy. Chyba byli bardzo spięci i potrzebowali odrobiny rozluźnienia.
Zbiór zabawnych scenek przedstawiających mniej lub bardziej bolesne wypadki ludzi. Niektórzy powinni się chwile zastanowić przed wykonaniem zamierzonej czynności.
Nie dość, że z taką łatwością zabrał piłkę przeciwnikowi, to jeszcze zdobył punkt w wielkim stylu. Zawodnik drużyny przeciwnej był trochę zdezorientowany.
O to co trzeba zrobić gdy zaradzi was dziewczyna z która spotykaliście się 4 lata. Bezsprzecznie zasłużyła sobie na taką karę, robiąc dobrze swojemu szefowi na Bożonarodzeniowej imprezie.
Tak, tak wiemy, że już po świętach, ale nasze muchy nie mogły wcześniej złapać weny twórczej. Krawiec też nas zawiódł, bo nie zdążył uszyć mikołajowych ubranek.
Kobieta prosi przechodzących ludzi o pomoc we wrzuceniu kanistra do wody. Chyba, żadna z osób nie zastanowiła się wcześniej jaki jest cel tej czynności.
Gdy młoda kobieta usiadła na siedzeniu w metrze, jakimś dziwnym trafem faceci znajdujący się obok niej zaczęli być bardzo senni. Może ta dziewczyna miała jakieś zatrute perfumy.
Firma ma bardzo dobre zabezpieczenia chroniące ją przed włamaniem. Szkoda tylko, że gdy zna się wszystkie potrzebne hasła, mogą wystąpić problemy z wejściem.
Facet zajmujący się oznakowaniem chyba trochę za późno przyniósł tabliczkę zakazującą spożywania wody z tego źródła. Miejmy nadzieję, że ludzie się nie potruli.