Filmiki - Ekstremalne

Bójka w pubie Bójka w pubie
Bójka w pubie
5760
Obejrzyj
Żeby się umieć dobrze bić trzeba też myśleć. Temu facetowi się to udało, uderzył szybko jednego kolesia "z bańki" i szybko uciekł z pubu.
Refleks Refleks
Refleks
6354
Obejrzyj
Ten filmik na pewno was nieco zszokuje. Wyobraźcie sobie że ktoś strzela do was w łuku i jesteś w stanie złapać ręką lecącą strzałę.
Zjazd po ruchomych schodach Zjazd po ruchomych schodach
Zjazd po ruchomych schodach
3480
Obejrzyj
Ekstremalny zjazd na nartach (i tutaj uwaga!) po ruchomych schodach na stacji metra Angel Tube w Londynie gdzie znajdują się właśnie najdłuższe takie schody w europie.
101 głosów 101 głosów
101 głosów
3842
Obejrzyj
Facet w ciągu 4 minut pokazuje swoje umiejętności naśladowania głosów różnych aktorów. Po tym co pokazuje na tym filmiku sam mógłbym zostać aktorem i to całkiem dobrym
Polscy chuligani Polscy chuligani
Polscy chuligani
7131
Obejrzyj
Czyli dokument o polskich pseudo-kibicach. Głównie pokazane są zdjęcia z różnych meczy gdzie zostały wszczęte rozróby. Pewnie wam się spodoba.
Skutki wybuchu bomby atomowej Skutki wybuchu bomby atomowej
Skutki wybuchu bomby atomowej
13049
Obejrzyj
Świetny filmik, pokazujący skutki wybuchu bomby atomowej. I tak każdy o tym wie, ale zupełnie co innego zobaczyć to właśnie w takiej postaci niż na przykład tylko o tym gdzieś przeczytać. Uwaga filmik zawiera dosyć drastyczne...
Łukasz Brudniak o freerun Łukasz Brudniak o freerun
Łukasz Brudniak o freerun
3564
Obejrzyj
Filmik o Łukaszu Brudniaku, który trenował freerun (podobne bardzo do parkour) i z powodów zdrowotnych musiał to przerwać. Ale poziom jego akrobacji jest naprawdę fenomenalny, warto zobaczyć.
Kula śniegu Kula śniegu
Kula śniegu
6690
Obejrzyj
Niczego nie świadome dziecko idące ulicą obrywa ogromną staczającą się ze zbocza kulą śniegu. Chociaż nie wygląda to aż tak groźnie.
Złamana noga Złamana noga
Złamana noga
8508
Obejrzyj
Podczas meczu koszykówki jeden z zawodników wykonując rzut perfidnie złamał sobie nogę. Aż samo patrzenie na to bardzo boli.
Sztuczka z płonącą głową Sztuczka z płonącą głową
Sztuczka z płonącą głową
6946
Obejrzyj
Koleś podczas pokazywania sztuczki z kartami podpala sobie głowę. Nie róbcie lepiej tego w domu (chodzi oczywiście o podpalanie głowy ;p)
Rosyjskie wojsko Rosyjskie wojsko
Rosyjskie wojsko
19063
Obejrzyj
Filmik pokazuje fragmenty militarnych szkoleń w rosyjskim wojsku. Są to przykłady taktyki walki w bezpośrednim spotkaniu z przeciwnikiem.
Wypadek na nartach Wypadek na nartach
Wypadek na nartach
11581
Obejrzyj
Trzydziestoletni narciarz Scott McCartney podczas swoich urodzin, miał wypadek podczas zjazdu. Jak widać stracił równowagę podczas lotu i źle wylądował.
Beznogi skater Beznogi skater
Beznogi skater
2897
Obejrzyj
Ostatnio był filmik o beznogim tancerzu. Teraz czas zobaczyć skatera, kolejny przykład tego, że kalectwo nie musi przeszkadzać w realizowaniu marzeń.
Chiński kucharz Chiński kucharz
Chiński kucharz
6575
Obejrzyj
Koleś po prostu wymiata, przypomina to nieco popisy barmanów, tylko on to robi z jedzeniem. Ale również robi to ogromne wrażenie, nie sądzicie?
Extremalna jazda na motorze Extremalna jazda na motorze
Extremalna jazda na motorze
13115
Obejrzyj
Extremalna jazda na motorze i to dosłownie, facet stanął na siedzeniu podczas jazdy. I miał pecha, bo w pobliżu była policja. Bywa...
Wybuch Wybuch
Wybuch
6330
Obejrzyj
Wybuch fabryki fajerwerków w Holandii 13 maja 2000 roku. Śmierć poniosło 23 ludzi i 4 strażaków, prawie 1000 było rannych, spłonęło 2000 domów i ponad 1200 ludzi zostało bez dachu nad głową.
Niebezpieczne zabawy Niebezpieczne zabawy
Niebezpieczne zabawy
10496
Obejrzyj
Niebezpieczne zabawy dzieci. Ale filmik bardzo fajnie zrobiony. Oczywiście nie da się ukryć że zwykły pociąg przy prędkości, która osiąga nie zrobił by czegoś takiego.
Tornado Tornado
Tornado
5187
Obejrzyj
Nagły atak tornado podczas meczu piłki nożnej. Na szczęście trąba powietrza nie była na tyle duża i nikomu nic się nie stało, ale mecz musieli przerwać.
Jazda na jednym kole Jazda na jednym kole
Jazda na jednym kole
14479
Obejrzyj
Jazda na jednym kole na motorze. Jak widać nie za ciekawie się to skończyło dla kierowcy, przy takiej jeździe można łatwo stracić panowanie nad motorem.
Matrix: Piłkarzyki Matrix: Piłkarzyki
Matrix: Piłkarzyki
6540
Obejrzyj
Ciekawa animacja pokazujące grę w piłkarzyki z elementami z filmu Matrix. Oczywiście w filmie zastosowano legendarne już bullet time.
Mistrz Parkour Mistrz Parkour
Mistrz Parkour
10820
Obejrzyj
Wiele jest w internecie filmików o Parkour, ale ten tutaj pokazuje naprawdę wysoki poziom. Ciekawe jak by wyglądał pościg policyjny za kimś takim ;)
Duch Duch
Duch
12682
Obejrzyj
Duch nagrany przez kamerę. Wierzycie w duchy? Jak zobaczycie ten filmik to na pewno uwierzycie. Wyślijcie go potem swoim znajomym.
Fiat 125p Fiat 125p
Fiat 125p
6966
Obejrzyj
Fiat 125p rozpędza się do prawie 180 kilometrów na godzinę. To w ogóle możliwe? Chyba zmienili mu silnik albo jechali z górki.
Pod torami Pod torami
Pod torami
6041
Obejrzyj
Położył się na torach i czekał na pociąg. A najlepsze, że nic mu się nie stało, czyli kolejny jackass w nieco ekstremalnej wersji.
Mistrzowie Armwrestlingu Mistrzowie Armwrestlingu
Mistrzowie Armwrestlingu
4266
Obejrzyj
Kompilacja z różnych zawodów w siłowaniu się na rękę (armwrestling). Nie ma co, ręce jak bochny.
Rekord w piciu wody Rekord w piciu wody
Rekord w piciu wody
11822
Obejrzyj
Wypił półtora litra wody w 4 sekundy. Chłopak musi mieć bardzo pojemny żołądek, ciekawe czy z wódką też by mu tak szybko poszło ;)
David Weathersby BMX David Weathersby BMX
David Weathersby BMX
6764
Obejrzyj
Triki David'a Weathersby'a na bmxie. Trzeba bez wątpienia przyznać, że facet ma niesamowite wyczucie równowagi, nie zaliczając gleby przy takich akrobacjach.
Yamakasi 2 Yamakasi 2
Yamakasi 2
7227
Obejrzyj
Fragment z filmu Yamakasi 2. Obejrzyj mecz rozgrywany niemalże w powietrzu(pomiędzy blokami). Warto zwrócić uwagę na znakomite umiejętności uczestników meczu (Parkour).
Mix groźnych wypadków Mix groźnych wypadków
Mix groźnych wypadków
11105
Obejrzyj
Ponad 7 minutowy mix bardzo niebezpiecznych wypadków. Oglądając to warto wyciągnąć wnioski zanim zdecydujemy się na coś niebezpiecznego - nie zawsze kończy się dobrze.
Wypadek na motorze Wypadek na motorze
Wypadek na motorze
9468
Obejrzyj
Podczas popisów na motorze kierowca stracił panowanie nad pojazdem i skończył na drodze. Nieciekawie to wygląda.
Giętka dziewczyna Giętka dziewczyna
Giętka dziewczyna
15654
Obejrzyj
Pewnie zrobienie szpagatu to dla niej bułka z masłem. Ciekawe jak długo trzeba trenować aby osiągnąć takie efekty (o ile przeciętnemu człowieku to się w ogóle może udać).
Płonący samolot Płonący samolot
Płonący samolot
11033
Obejrzyj
Pożar Irańskiego samolotu Fokker 100. Przyczyną była awaria jednego z silników, pasażerom na szczęście udało się uciec z płonącego samolotu.
Triki Kung Fu Triki Kung Fu
Triki Kung Fu
13805
Obejrzyj
Fenomenalny pokaz trików Kung Fu. Też tak potraficie? Bo ja robiąc coś takiego chyba skończył bym szybko w gipsie. Nie ma to jak lata treningu :)
Wraki po wypadkach Wraki po wypadkach
Wraki po wypadkach
11577
Obejrzyj
Do oglądania przed podróżą.
Rysowanie Chevroleta Rysowanie Chevroleta
Rysowanie Chevroleta
8575
Obejrzyj
Filmik o rysowaniu w Paincie. Tym razem to proste narzędzie posłuży do narysowanie Chevroleta.
Sztuczka z wężami Sztuczka z wężami
Sztuczka z wężami
9660
Obejrzyj
Wkłada sobie węże do nosa, a wychodzą mu buzią.