Filmiki - Ciekawostki

Wielofunkcyjny iPhone Wielofunkcyjny iPhone
Wielofunkcyjny iPhone
6074
Obejrzyj
IPhone posiadający wiele funkcji? Niee, to tylko doskonale przeprowadzano iluzja. Pewnie wcześniej nagrał te filmiki i nauczył się na pamięć, ale fajnie wyszło ;)
Pociąg Śmiały Pociąg Śmiały
Pociąg Śmiały
4047
Obejrzyj
Ciekawy dokument opowiadający o jednej akcji Polaków podczas drugiej wojny światowej. Mowa tu o Polskim pociągu bojowym "Śmiały".
Audi R8 Audi R8
Audi R8
9458
Obejrzyj
Prezentacja Audi R8. I powiedzcie teraz jak można się nie oprzeć takiemu autku? No może jedynym argumentem przeciw jest zapewne jego cena.
Emulator gitary Emulator gitary
Emulator gitary
6092
Obejrzyj
Emulator gitary na ipodzie. Do tego dotykowy ekran, można grać jak na normalnej gitarze. Naprawdę sprzęcik robi wrażenie i pokazuje jak technika idzie do przodu.
Akrobacje do muzyki Akrobacje do muzyki
Akrobacje do muzyki
5999
Obejrzyj
Zdalnie sterowany samolot na hali sportowej wykonuje akrobacje do lecącej z głośników muzyki. Trzeba przyznać, że osoba która nim steruje zna się na rzeczy.
Argentyna Argentyna
Argentyna
3451
Obejrzyj
Filmik trochę wygląda jak reklama turystyczna, ale na pewno zachęca. Zobaczcie ten cudownie piękny kraj, czyż nie chciało by się tam teraz pojechać?
Walentynki Walentynki
Walentynki
10680
Obejrzyj
Dwa walentynkowe filmiki które możecie wysłać swojej sympatii w ten szczególny dzień. Ze słodkimi misiaczkami, filmiki bardzo słodkie ;)
Kanał Panamski Kanał Panamski
Kanał Panamski
14161
Obejrzyj
Kanał Panamski w 75 sekund. Płynący statek po kanale ma zamieszczoną kamerkę, a całość pokazana jest w przyspieszonym tempie.
Pole minowe Pole minowe
Pole minowe
4494
Obejrzyj
Fajna animacja o przygodach plastelinowych postaci. Jedna z nich musi pokonać niebezpieczne pole minowe. Zobacz jak to się dla niej skończy.
Jak zjeść za darmo w mcdonaldzie Jak zjeść za darmo w mcdonaldzie
Jak zjeść za darmo w mcdonaldzie
5896
Obejrzyj
Sposób trochę chamski, ale za to bardzo skuteczny - co zresztą widać na tym filmiku. Ciekawe jak na to zareagował ten koleś co jechał za nim :D
Otwieranie piwa za pomocą papieru Otwieranie piwa za pomocą papieru
Otwieranie piwa za pomocą papieru
8118
Obejrzyj
Czy to w ogóle możliwe aby otworzyć butelkę piwa za pomocą jednej kartki papieru? Ano możliwe, ten filmik pokaże wam jak w prosty sposób to zrobić.
Kobieta guma Kobieta guma
Kobieta guma
10384
Obejrzyj
A teraz dla odmiany kobieta guma. Potrafi zrobić ze swojego ciała istną abstrakcję. Ciekawe czy ludzie rodzą się z czymś takim czy osiągają to ciężką pracą.
Resident Evil Extinction Resident Evil Extinction
Resident Evil Extinction
3887
Obejrzyj
Resident Evil Extinction - zagłada. Trailer najnowszej cześci Resident Evil. No zapowiada się super, szczególnie ten klimacik.
Mini drift Mini drift
Mini drift
11475
Obejrzyj
Mini drift - czyli drift mini samochodzikami sterowanymi radiem. Może to nie to samo co normalne autka, ale też całkiem nieźle wygląda.
Karabin na ziemiaki Karabin na ziemiaki
Karabin na ziemiaki
9389
Obejrzyj
Oto karabin na ziemniaki - wystarczą 2 duże kartofle i spray do włosów. Ciekawe co przyciąga większą uwagę, spluwa czy Pani, która objaśnia jak się z tego korzysta.
Śnieżne lampiony Śnieżne lampiony
Śnieżne lampiony
2909
Obejrzyj
Jak zrobić we własnym ogródku romantyczne lampiony z białego puchu? Ten filmik wam pokaże, chociaż chyba w tym roku to zimy już nie będzie :/
Rysowanie twarzy Rysowanie twarzy
Rysowanie twarzy
34740
Obejrzyj
Instrukcja pokazująca jak w szybki sposób narysować ręcznie czyjąś twarz na papierze. Dodatkowo potrzeba jeszcze odrobiny talentu do tego...
Schudnij w 16 tygodni Schudnij w 16 tygodni
Schudnij w 16 tygodni
5378
Obejrzyj
Filmik pokazuje pewnego Pan,a który ciężką pracą diametralnie odmienił swój wygląd w ciągu zaledwie szesnastu tygodni. Jednak można ;)
Beyond the Ring Beyond the Ring
Beyond the Ring
4228
Obejrzyj
Beyond the Ring - zapowiedź filmu. Obejrzyjcie trailer i sami oceńcie, ale z tego co widać filmik naprawdę zapowiada się bardzo ciekawie.
Grill z playstation 3 Grill z playstation 3
Grill z playstation 3
5578
Obejrzyj
Oto jedno z wielu zastosowań nowej konsoli playstation 3. Jak widać na filmiku doskonale się na wieczorne grill party z przyjaciółmi.
Duch w słoiku Duch w słoiku
Duch w słoiku
14841
Obejrzyj
Fajna sztuczka, pokazująca jak zrobić ducha w słoiku :D Czyli złudzenie optyczne za pomocą zapałki i wyciętej z papieru sylwetki, ale wrażenie fajne.
Nietypowy żongler Nietypowy żongler
Nietypowy żongler
2346
Obejrzyj
Zamknął się w małym szklanym pudełku i zaczął żonglować. Nietypowe jest to, że piłeczki w zasadzie same się już żonglowały. Zobaczcie sami.
Idealne parkowanie Idealne parkowanie
Idealne parkowanie
5941
Obejrzyj
Oto idealne auto do idealnego parkowania, parkujesz przodem i wyjeżdżasz przodem. A to wszystko możliwe dzięki obracającemu się o 360 stopni kokpitowi.
Kostka Rubika Kostka Rubika
Kostka Rubika
7537
Obejrzyj
Instruktażowy filmik , pokazujący jak ułożyć kostkę Rubika. Ponoć za pierwszym razem potrzeba na to trzech miesięcy, może dzięki temy filmiku uda wam się to szybciej ;)
Hummer HX Hummer HX
Hummer HX
6544
Obejrzyj
Prezentacja Hummer HX. Któż by nie marzył o takim aucie Panowie? Niestety długo by trzeba pracować żeby go sobie kupić, ale oczy też można nacieszyć.
Jak ustawić hasło do folderu Jak ustawić hasło do folderu
Jak ustawić hasło do folderu
8421
Obejrzyj
Filmik pokazuje jak pod Windowsem dodać hasło do przykładowego folderu. Takie coś bardzo może się przydać w życiu nawet nie wiecie kiedy ;)
Obrazy z wszechświata Obrazy z wszechświata
Obrazy z wszechświata
8281
Obejrzyj
Kompilacja zdjęć przedstawiających różne obrazy z otaczającego nasz wszechświata. Niektóre są naprawdę piękne, a do tego ta tajemnicza muzyczka ;)
Od najmniejszego Od najmniejszego
Od najmniejszego
3528
Obejrzyj
Filmik pokazuje rozmiary różnych materii. Od tych najmniejszych występujących na naszej planecie, aż po cały wszechświat.
Karabin maszynowy Karabin maszynowy
Karabin maszynowy
3871
Obejrzyj
Pewien nastolatek Anthony Smith mieszkający w Anglii przez 4 miesiące konstruował drewniany karabin maszynowy który strzela gumkami.
Coca-Cola Happy Factory Coca-Cola Happy Factory
Coca-Cola Happy Factory
3506
Obejrzyj
Animacja reklamująca napój coca cola. Była ostatnio pokazywana w polskiej telewizji. Niesamowita grafika i klimat świata znajdującego się w automacie z napojami.
Spadaj wieśniaro Spadaj wieśniaro
Spadaj wieśniaro
5420
Obejrzyj
Społeczny spot reklamowy pokazujący konsekwencje złego wychowywania dzieci. Coś w tym jednak jest, że: "one nie nauczyły się tego same".
Film o punkach Film o punkach
Film o punkach
5843
Obejrzyj
Dokument przedstawiający subkulturę Punków. Filmik ma już swoje lata, ale warto zobaczyć.
Moc photoshopa Moc photoshopa
Moc photoshopa
10525
Obejrzyj
Oto jak za pomocą programu photoshop można diametralnie zmienić czyjąś twarz. Ale i tak z tego co widać filmik nie pokazuje pełnych możliwości tego programu, aczkolwiek warto obejrzeć.
Sztuczka z banknotem i monetą Sztuczka z banknotem i monetą
Sztuczka z banknotem i monetą
8168
Obejrzyj
Ciekawe sztuczka utrzymywania monety na zgiętym banknocie. Autor pokazuje jak w prosty sposób tego dokonać (a chyba nie jest to takie łatwe).
Sztuczka z monetą Sztuczka z monetą
Sztuczka z monetą
17446
Obejrzyj
Sztuczka z kubkiem wody i monetą. Jak zrobić aby moneta znalazła się nagle w kubku? Obejrzyjcie filmik to końca, pan Magik pokaże jak to zrobić.
Photoshop CS3 Photo Retouch Photoshop CS3 Photo Retouch
Photoshop CS3 Photo Retouch
6131
Obejrzyj
Filmik pokazuje możliwości retuszowania przez program Photoshop CS3 Photo Retouch (jednocześnie pełni rolę tutoriala). Tak panowanie, te modelki wcale nie są w rzeczywistości takie ładne ;)