Filmiki - Reklamy

Poczciwy maluch w reklamie Mirindy Poczciwy maluch w reklamie Mirindy
Poczciwy maluch w reklamie Mirindy
4992
Obejrzyj
Nikomu nie trzeba specjalnie tytułować Fiata 126p, czyli po prostu malucha! Z racji ich coraz mniejszej liczby na drogach, postanowiliśmy pokazać wam to wspaniałe auto w akcji. Obejrzyjcie, bo warto.
Kolejny dzień w Śródziemiu Kolejny dzień w Śródziemiu
Kolejny dzień w Śródziemiu
3127
Obejrzyj
Śródziemie jest znacznie bliżej niż myślicie. Wielkie smoki, elfy, hobbici i mnóstwo złota czekają na was w Nowej Zelandii... A tak właściwie tam była kręcona reklama bazująca na najnowszym filmie Hobbit. Zobaczcie co może...
Van Damme w reklamie Volvo Van Damme w reklamie Volvo
Van Damme w reklamie Volvo
3323
Obejrzyj
Jean Claude Van Damme. Niepowstrzymany mistrze karate, niepokonany łowca, człowiek o żelaznym ciele. No, może tylko w filmach, ale na pewno nie można mu odmówić tego, że dalej trzyma formę. Zobaczcie jego zaskakujący występ w...
Stare reklamy samochodów Stare reklamy samochodów
Stare reklamy samochodów
4982
Obejrzyj
Kiedyś reklamy wyglądały nieco inaczej, było w nich mniej efekciarstwa i tanich filmowych tricków. W zamian za to równie dobrze robiły nas w balona. Chcecie zobaczyć rajdowe Tico?
Reklama Jogurtu - Odkryj swój sześciopak Reklama Jogurtu - Odkryj swój sześciopak
Reklama Jogurtu - Odkryj swój sześciopak
4130
Obejrzyj
Czy można zrobić reklamę, która przemówi przede wszystkim do mężczyzn? Można, wystarczą samochody albo ładne dziewczyny. Czy można zrobić reklamę jogurtu kierowaną do mężczyzn? Jak najbardziej, spełniając powyższy warunek.
AdBuster - Kuba, słoiki i płonące naczosy AdBuster - Kuba, słoiki i płonące naczosy
AdBuster - Kuba, słoiki i płonące naczosy
3205
Obejrzyj
Tym razem Adbuster sprawdza sposoby na "proste" otwarcie słoika, a także używa nachosów w nieco mniej konwencjonalny sposób.
Test proszku Persil i wielkości kanapek z McDonalda i Burger Kinga Test proszku Persil i wielkości kanapek z McDonalda i Burger Kinga
Test proszku Persil i wielkości kanapek z McDonalda i Burger Kinga
4599
Obejrzyj
AdBuster sprawdzi dla nas czy reklamy kłamią. Na warsztat wziął proszek Persil Expert, kanapkę BigMac z McDonalda i jej odpowiednik z Burger Kinga.
Pudzian inteligentem w Społecznej Akademii Nauk Pudzian inteligentem w Społecznej Akademii Nauk
Pudzian inteligentem w Społecznej Akademii Nauk
3521
Obejrzyj
Reklama, która po prostu się wkręca. Czekamy na wersję 10 godzinną, żeby głoś Mariusza Pudzianowskiego zagościł w naszych domach na dłużej.
Ciekawa reklama Mercedesa Ciekawa reklama Mercedesa
Ciekawa reklama Mercedesa
3310
Obejrzyj
Nietypowa reklama Mercedesa, a raczej jednej z cech tego auta: magicznego systemu kontroli stabilności ludzkiego ciała. Oryginalne!
Reklamy nie mają oryginalnych dźwięków - i bardzo dobrze! Reklamy nie mają oryginalnych dźwięków - i bardzo dobrze!
Reklamy nie mają oryginalnych dźwięków - i bardzo dobrze!
3473
Obejrzyj
Jest powód, dla którego reklamy nie mają oryginalnych dźwięków. Możemy kupić kawałek takiego filmu i wstawić go do naszej reklamy. Wyobraźcie to sobie z oryginalnym dźwiękiem albo nie wyobrażajcie sobie i obejrzyjcie ten film.
Reklama Axe Reklama Axe
Reklama Axe
3856
Obejrzyj
Przy Axe każdy może się odrobinę zapomnieć, ale dziewczyny po serii reklam, powinny już wiedzieć, że prawie zawsze ich propozycja będzie odrzucona.
Reklama Playboya z przesłaniem Reklama Playboya z przesłaniem
Reklama Playboya z przesłaniem
3290
Obejrzyj
Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie.
To co komuś dajesz, w końcu wraca... - wzruszająca opowieść To co komuś dajesz, w końcu wraca... - wzruszająca opowieść
To co komuś dajesz, w końcu wraca... - wzruszająca opowieść
4552
Obejrzyj
Filmik, który niesie z sobą niezwykle pozytywny przekaz. Warto się podzielić z potrzebującymi, bo kiedyś sami możemy czegoś potrzebować.
Volvo - zakopany technik Volvo - zakopany technik
Volvo - zakopany technik
2447
Obejrzyj
Tym razem w reklamie Volvo życiem zaryzykował technik Roland Svensson. Duży prześwit to zaleta każdego auta. Zobaczcie jak wygląda to w ciężarówkach Volvo.
Reklama japońskiej zapalniczki USB Reklama japońskiej zapalniczki USB
Reklama japońskiej zapalniczki USB
19
1
4639
Obejrzyj
Prezentujemy specyficzną reklamę zapalniczki podłączanej do portu USB. Warto dodać, że pochodzi ona z Japonii i może szokować. Azjatycki marketing w unikatowej formie.
Jak zareagujesz na widok za oknem? Jak zareagujesz na widok za oknem?
Jak zareagujesz na widok za oknem?
22
3275
Obejrzyj
Nietypowa reklama telewizorów z jakością obrazu Ultra HD. Kilka osób zostało zaproszonych na rozmowę rekrutacyjną. Całość jest jednak wyrafinowanym żartem. Zobaczcie jak zareagują poszczególne osoby na nietypowy widok.
Wytrzymałość ciężarówek Volvo Wytrzymałość ciężarówek Volvo
Wytrzymałość ciężarówek Volvo
3112
Obejrzyj
Ekstremalna reklama ciężarówek Volvo. By zademonstrować wytrzymałość swoich pojazdów, dyrektor Claes Nilsson postanowił zaryzykować własnym życiem. Zobaczcie co wymyślili spece od marketingu w koncernie Volvo.
Dbaj o tych, którzy dbają o Ciebie Dbaj o tych, którzy dbają o Ciebie
Dbaj o tych, którzy dbają o Ciebie
2634
Obejrzyj
Niektóre reklamy potrafią poruszyć serce. W tej zobaczycie trudne relacje ojca z córką. Choć przebieg całości jest dramatyczny to daje do myślenia.
Darmowe piwo Darmowe piwo
Darmowe piwo
3078
Obejrzyj
Ciekawa akcja promocyjna jednego z producentów piwa. Wystarczyło zatrzymać się przed automatem na 3 minuty i nie robić absolutnie nic. Zobaczcie czy wszyscy uczestniczy wytrzymali.
Mam nową dziewczynę! Mam nową dziewczynę!
Mam nową dziewczynę!
12
8
5954
Obejrzyj
Bardzo specyficzna reklama aquaparku w Japonii. Młody chłopak przyprowadza do domu swoją nowa dziewczynę. Reakcja rodziców jest bardzo nietypowa.
Ochroń siebie Ochroń siebie
Ochroń siebie
2531
Obejrzyj
Posiadanie dzieci wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami. Zobaczcie co może grozić Wam ze strony dzieci. Dodatkowo, zakończenie filmiku może zaskoczyć.
Co się dzieje w saunie Co się dzieje w saunie
Co się dzieje w saunie
23
3
13878
Obejrzyj
W saunie panuje zawsze gorąca atmosfera. Co może się stać, gdy spotkają się w niej kobieta i mężczyzna? Zobaczcie nietypowe zakończenie.
Świat bez urządzeń mobilnych Świat bez urządzeń mobilnych
Świat bez urządzeń mobilnych
2732
Obejrzyj
Jak wyglądałby nasz świat bez urządzeń mobilnych np. telefonów? Zobaczcie alternatywną wersję rzeczywistości, gdzie technologia nie rozwinęła się tak mocno.
Nietypowa reklama poczty w Norwegii Nietypowa reklama poczty w Norwegii
Nietypowa reklama poczty w Norwegii
3583
Obejrzyj
Jak zareklamować usługi pocztowe w kraju, który słynie z bogactwa i spokoju? Okazuje się, że nie trzeba np. zatrudniać celebrytów, a wystarczy dobry pomysł. Zobaczcie jak Poczta Norweska zachęca do korzystania z jej oferty.
Smart w terenie vs auto terenowe w mieście Smart w terenie vs auto terenowe w mieście
Smart w terenie vs auto terenowe w mieście
2590
Obejrzyj
Smart z założenia jest autem miejskim. Zobaczmy jak poradzi sobie w terenie. Ta reklama pokaże Wam, że auta miejskie są stworzone do miasta, a auta terenowe nadają się bardziej na bezdroża niż do miejskiej dżungli.
Włosi atakują Amerykę Włosi atakują Amerykę
Włosi atakują Amerykę
2274
Obejrzyj
Co stałoby się, gdyby Włosi zaatakowali purytańską Amerykę? Przenieśmy się na chwilę w przeszłość i zobaczmy jak zmieniłoby się podejście Amerykanów do np. sposobu ubierania się pod wpływem Włochów. Całość jest pomysłową...
Rosyjska reklama tamponów Rosyjska reklama tamponów
Rosyjska reklama tamponów
26
5
12396
Obejrzyj
Reklamodawcy w Rosji prawdopodobnie mogą sobie pozwolić na więcej niż ci w Zachodniej Europie. Zobaczcie kontrowersyjną reklamę tamponów z paniami w strojach kąpielowych w roli głównej.
Wspinaczka po skoczni w Planicy Wspinaczka po skoczni w Planicy
Wspinaczka po skoczni w Planicy
2509
Obejrzyj
Co można robić na skoczni narciarskiej poza sezonem zimowym? Otóż wystarczy dobry pomysł i odpowiednia organizacja. Red Bull postanowił zorganizować zawody we wspinaczce po stromym stoku w Planicy.
Bar z 1860 roku Bar z 1860 roku
Bar z 1860 roku
2145
Obejrzyj
Jak zaskoczyć klientów nowo-otwartego baru? Można na przykład stworzyć lokal tematyczny z dawnej epoki. Właściciele tej knajpy poszli jednak o krok dalej. Zobaczcie koniecznie co się działo w środku.
Rzeczywistość rozszerzona według Infinity Rzeczywistość rozszerzona według Infinity
Rzeczywistość rozszerzona według Infinity
3066
Obejrzyj
Czy można jakość ulepszyć rzeczywistość w której żyjemy? Z pewnością tak, co pokazuje pewna firma zajmująca się nowymi technologiami. Zobaczcie jak może wyglądać nasze życie w niedalekiej przyszłości.
Pomysłowe reklamy IBM Pomysłowe reklamy IBM
Pomysłowe reklamy IBM
5636
Obejrzyj
Okazuje się, że niektóre firmy potrafią zaskoczyć swoimi reklamami. IBM zamiast wieszać zwykłe plakaty i puszczać spoty w telewizji zadbał o mieszkańców miasta. Zobaczcie jak w niezwykły i przydatny sposób można promować swoją...
Photoshop na żywo Photoshop na żywo
Photoshop na żywo
5145
Obejrzyj
Akcja dzieje się w zwykły dzień na przystanku autobusowym. W trakcie czekania na pojazd komunikacji miejskiej zaczynają się dziać dziwne rzeczy. A jak Ty byś zareagował, gdybyś zobaczył siebie na reklamie przystankowej?
Śmiech jest zaraźliwy Śmiech jest zaraźliwy
Śmiech jest zaraźliwy
5576
Obejrzyj
Zwykły szary dzień i przedłużające się czekanie na tramwaj. Nagle pojawia się mężczyzna i zaczyna coraz bardziej śmiać. Inne osoby na przystanku automatycznie także zaczynają się uśmiechać. Śmiech bywa naprawdę zaraźliwy.
Peugeot 208 vs Wacky Races Peugeot 208 vs Wacky Races
Peugeot 208 vs Wacky Races
2318
Obejrzyj
Producenci samochodów muszą szukać nowych sposobów by zachęcić ludzi do kupna swoich aut. Peugeot postanowił odświeżyć starą kreskówkę Wacky Races w swojej najnowszej reklamie. Starsi Jejowicze mogą jeszcze pamiętać ten hit...
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma? Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
3300
Obejrzyj
Obecnie produkowane auta nie są zbyt wytrzymałe. Reklama nowego Dodge Charger'a sugeruje, że ten jest w stanie przetrwać nawet w ciężkich warunkach. Tą reklamę polecamy szczególnie fanom post-apokaliptycznych klimatów.
Wszystkie śmieszne reklamy Biedronki Wszystkie śmieszne reklamy Biedronki
Wszystkie śmieszne reklamy Biedronki
5227
Obejrzyj
Na pewno pamiętacie niektóre reklamy Biedronki z gadającymi owocami i warzywami. Dwuznaczność i zabawa słowami były ich niewątpliwym atutem. Tu możecie zobaczyć wszystkie wersje jakie zostały wyprodukowane.